Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
A masz mila twarz studencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś dużo częściej się uśmiechałem na ulicy,teraz wciąż próbuję,ale wychodzi mi to coraz gorzej szczerze mówiąc.Radość i uśmiech coraz częściej zastępuje złość,przygnębienie i łzy w oczach,w oczach,które powstrzymują się od płaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli widzisz naburmuszoną minę, to raczej nic z tego. Często brak reakcji, zdziwienie lub spuszczenie wzroku, to zwykłe skrępowanie. Wiele dziewczyn jest wstydliwych, skromnych, być może też niezbyt wierzących w siebie i czują się zaskoczone. Pamiętaj że lepiej spróbować niż poddać się. Chciałabym, aby facet podszedł do mnie, zagadał, miła odmiana, bo zazwyczaj sama nawiązuję znajomość. Wyjdź z inicjatywą, nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie chodze, na zadne dyskoteki zadne kluby-nic no i widze tylko chlopakow na ulicy. Niby glupio poznawac sie na ulicy ale nie mam gdzie, zadnego innego sposobu. Ale z tego co wiem to wiekszosc dziewczyn nie lubi byc na ulicy zaczepianych bo to nie wypada. Studencie zaproponuje ci cos bo ja bym chciala zeby chlopak sam dawal numer seojego tel na ulicy dziewczynie. Mi wstyd jest dac numer ale bym chciala dostac od kogos. Napisz sobie na kilku kartkach numer swoj i jak zobaczysz kogos w swoim typie to daj jej ale tak subtelnie tajemniczo prawie bez slow i tylko delikatnie sie usmiechnac. Rob tak, ja bym tak wlasnie chciala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bylam w markecie i widxialam jak chlopak mi sie przyglada a po chwili zauwazylam ze pisze cos na kartce, potem zobaczylam ze idzie w moja strone, ladnie sie prxywital podal imie swoje i wreczyl mi karteczke z numerem tel. ....... Zadzwonilam po kilku dniach po namysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwonilam ktoregos dnia popoludniu, odebral odrazu i bardzo sie ucieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestesmy razem bo los nas rozlaczyl. Wyjechalismy z rodzina zagranice. Potem dzwonilisny coraz rzadziej, on chcial bym wrocila ale ja nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ratujcie mnie !!!!!!!!!!!!! :( mam spuchniete usta i wygladam jak nie wiem kto, co robic mam? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bym podrywaczem, byl wierny. Nie wszyscy podrywajacy na ulicy sa kobieciarzami. Sa chlopcy ktorzy tez nigdzie nie chodza, sa na meskich kierunkach i nie widza kobiet w szkole czy w pracy. Wiec nie bojcie sie ulicy dziewczyny, pochodnikach chodza tez normalni chlopcy, nie mozna ich sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci sie stalo z ustami? Mi usta puchna od malin, mam na nie uczuleniea tobie co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to by nie przeszło myślę,wydaje mi się,że przy tzw ,,zagadaniu'' na ulicy mogę usłyszeć co najwyżej s********j w swoim kierunku,kilka razy miałem już taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, teraz ciezko o fsjna dziewczyne, sa chamskie wredne. Uwazaja sie za bog wie kogo. Nie dziwie ci sie ze nie mozesz znalezc odpowiedniej dziewczyny. Ja znam duzo wrednych nieprzystepnych ponurych chamskich glorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz delikatnosc, wrazliwosc i kobieca subtelnosc odbierana jest za slabosc .. takie dziewczyny (przynajmniej w moim srodkowisku) odbierane sa jako idiotki.. ja kiedys uslyszalam ze jestem idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko przez westernizację życia w Polsce(promocja ,to nie Ty jesteś idiotką,tylko te agresywne,fałszywe ,zakłamane kretynki.Dzisiaj dziewczyna,która jest prawdziwie kobieca to skarb nie do przecenienia.Nie zmieniaj się,nie stań się kolejną zimną suką bez serca,pielęgnuj w sobie to co wartościowe,a idiotki p*****l.To wszystko wina usa,ich chorych programów propagujących nienormalność. Przepraszam za słownictwo ,ale po prostu współczesność mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak mi wmawia ze to sa wady: wrazliwosc delikatnosc subtelnosc. Mowi ze jestem glupia naiwna i ze nie jestem dzielna. Wszystkie moje kobiece cechy przerobil po swojemu na zle cechy. Bardzo mi przykro. Zagubiona jestem w tym wszystkim, czuje sie ponizona i nijaka, bez jego zdaniem-charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×