Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
A mily byles dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Ja z Łodzi i mam podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Lodzi mialam takiego ktory okazal sie *****czem ogolnopolskim. Dobrze ze w pore sie dowiedzialam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studencie, moze troche za szybko chciales ja poznac. Musisz tak powoli z dziewczyna, by nie czula sie przytloczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zmęczony kompletnie.Wszyscy piszą,że osoby w stanie depresji i niechęci do życia powinny dostać op*****l i nie trzeba się z nimi ostrożnie obchodzić.Nieprawda,mi brakuje właśnie czułości,uczucia,a agresję,pouczanie,o******lanie i wymądrzanie się mam w swoim życiu bez przerwy,i już tym wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem samotna. Nie brak mi ogólnie czułego dotyku, tulenia, tylko tych konkretnie jednych dłoni. Ja się nie nadaję do tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszyć wesprzeć.Widzę tylko,jak inni są szczęśliwi w związkach,jak podobają się sobie nawzajem i są zakochani a ja czuję się kompletnie z tego wyłączony,odrzucony,beznadziejny i mam świadomość,że żadna o mnie nie myśli,co mnie w*****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się całkowicie obojętny i beznadziejny,wydaje mi się,że jestem gorszy od wszystkich,że każdy ,który przechodzi na ulicy ,lepiej wygląda ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej całej grze, jaką jest życie wygląd nie odgrywa najważniejszej roli, przynajmniej dla mnie. Choć wszystko mnie już zawiodło. Rozum, bo uwierzyłam, oczy bo nie widziały kłamstwa i serce, które tak mocno zaufało. Mężczyźni także patrzą przez pryzmat wyglądu. Może nie jestem nadzwyczajnie piekna, ale oglądają się za mną czasem. Co mi z tego? Facet, którego pokochałam nie był ani przystojny, ani umięśniony, z nadwagą, ani nie podobał mi się na początku. Mimo to zostawił, bo gdzieś wierzy że trafi mu się ktoś lepszy. Świat źle działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej spróbować, niż żyć w nieświadomości? Jeśli nie wysyłasz dziewczynie otwartych znaków, to sama się nie domyśli. Nie pozwól, aby ktoś Cię uprzedzał ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chciala poznac chlopaka,ale jak widze na ulicy to np na ulicy zaden nie daje zadnych znakow- jakby zaden niczego nie potrzebowal albo inni np maja twarze takie pewne siebie albo nabyrmuszone albo wredne. Najbardziej nie lubie tych wrednych twarzy. A najbardxiej zwracaja uwage na mnie menele. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×