Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

No snułam się. Ale ja tu w sumie od wczoraj, uczyłam się co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys do 5 rano bronilam takiej pani z inna pania, juz zapomnialam dokaldnie co to bylo ale bylo tak goraco ze nie zauwazylam godziny ale oczy piekly od monitora, oj nie, bronilam pana ktory samotnie opiekowal sie corka bo zoba umarla i kazdy go tam posadzal o to ze uprawia seks z corka i ze corkanapewno go kocha jako mezczyne haah, byl taki cyrk, ludzie sie pieklili, on sie martwil wypowiedziami, dopiero po 5 ucichlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes na kafe od wczoraj? ahha , ja od kilku miesiecy, chyba od jak ten temat powstal , tez sie uczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet nie wiem jak ja się tu znalazłam? nie wiem ile zostanę, narazie sie rozglądam, szkoda, że czata tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedtem nie wiedzialam ze jest takie forum, nudzilam sie na necie, przegladalm bzdety jakies i alegro az nagle odkrylam kafe, ze rozmowy sa w toku, wysylane posty co minute, wczesniej nie mozna wyslac bo nie pojdzie, ale szybko sie wprawisz, moga pojawic sie spamy gdy bedziesz np wysylac linki albo duzo postow zbyt szybko, moze wtedy ci sie zablokowac wysylanie az do nastepnego dnia po 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czaty sa chyba tylko na tlenie jak pamietam ale nie wiem dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie na fejsie nie ma, nigdy nie zakladalam ani naszej klasy ani fb, nie wiem nawet jak tam sie robi to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest na tlenie. W tych forach straszny bałagan. za dużo na raz i trzeba bacznie tu wyłapywać z kim można sobie spokojnie pogadać. No widać się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fejs bardzo lubię, bo mogę tam gadać z kim chcę i ujawnić się na ile chcę. Dużo rodziny rozrzucnej po polsce tam odnalazłam i dawnych znajomych. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo fajnych tematow sie gubi , przelatuja, bieszczadzki na 1 miejscu bo duzo postow ale chyba juz przestali sie wydurniac, to temat dla cpunow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) a na fejsie mozna gadac ze wszystkimi? czy jedynie jak cie ktps zaprosi? bo slyszalam ze trzeba byc zaproszonym by pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem o czym mówisz, powinny byc jakieś podfora, żeby ludzie z którymi się fajnie gada, znaleźli swoje miejsce. Masa tu chyba młodzieży jak wnioskuję po wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, musisz mieć go w znajomych jak chcesz gadać. Ale możesz wysłac wiadomośc nawet jak nie masz. tam czat jest, spróbuj, to nie jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale trzeb tam podawac nazwisko imie i takie tam szczegoly no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajen tematy zostaja, uczestnicy zapisuja temat i odnajduja go zawsze a ty chyba dzis go szukalas? bo napisalas ufff odkopalam hahaahah:) w wlasnej historii mozna znalezc gdzie sie bylo:) jajby sie cos zgubilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, szukałam, chyba na 5 stronie był. Ale już wiem tym serduszkiem. I tak za szybkie tu trochę tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest podobno fajny temat Dla dojrzalych, jakas pani mnie tam zapraszala ale jakos tam nie weszlam jeszcze , mowila ze tam jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, na fejsie pełne dane. Więc jak nie chcesz się ujawniac to rzczywiście forum lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xandre bedziesz rtu jutro? bo mi oczy wysiadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat sie nazywa DLA DOJRZALYCH , chyba ze cos pomylilam ale wydaje mi sie ze tak sie nazywa, i tez jest zapraszam panie kolo 50 na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jutro będę. 50? hmmm czy ja się tam odnajdę? ;)Ale tu kiedyś wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym sie przy 50 jeszcze nie czula dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jutro pomyslimy jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, możemy pomyśleć. Ja nie obiecuję, że jutro, ale obiecuję że w ogóle :) Zaspamowałyśmy cały wątek. i tak jest w każdym niemal, Wszystko nie na temat :)) Trzymajcie się. Dobrego piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zespamowalysmy bo tutaj kazdy sobiepisze co chce ale i tak wszystko dotyczy ciezkiego zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny szkoda,ze nie mam czasu dokladnie przeczytac co pisalyscie jak poszlam.. widzialam ze ktos cos mowil jak poznal kafe.. ja tu trafilam z nieszczesliwej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.00 a czy juz ci lepiej? Czy troche odeszlo, czy trzyma dalej? Widujesz go? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×