Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Latwo mowic o pozytywnym mysleniu no nie? Ale to tak jak z dieta, jak sie zawezmiesz to ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dzisiaj jest o wiele lepiej niż wczoraj. Mam nadzieje, że zostanie tak na dłuzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest czytac ksiazki ktore dodaja pewnosci siebie i odwagi, mozna znalezc wskazowki by lepiej sie zylo, by lepiej dogadywac sie z facetami, ja czytalam wyzej wspomniana ksiazke 'mezczyzni kochaja zolzy" i to p to chodzi by nie byc zolza taka by sie xnecac krzyczec itp tylko zeby zachowywac sie tak by mezczyzna kochal, czyli znac swoja wartosc, miec wlasne zdanie, byc pewna siebie, miec charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna być wrażliwa, spokojna i opanowana, lekko szalona, stanowcza, kochająca, z uśmiechem na twarzy, a nie ciągle narzekająca, że coś ją wkurza itp.. szkoda czasu kobietki na smuty, życie mamy jedno, więc powinnyście wszystkie się cieszyć tym co macie i zacząć doceniać starania mężczyzn, jeśli są wami zainteresowani. Nie czekajcie na księcia na białym koniu, bo może nigdy się nie zjawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze jest ci lepiej. Wiecie dziewczyny ja teraz inaczej patrze na swiat, inaczej wszystko widze i odbieram, bardziej ciesze sie z wiosny ze slonca. Powiem wam ze jak jest zdtowie to jakby bylo wszystko, sila i zdrowie daja moc do dzialania i duzo mozna wtedy. Ja tak pisze, pomyslicie ze jakas szczesciara ze jej sie udalo, ze moze ma dom faceta kase. Nie, ja dostalam teraz zdrowie by moc walczyc o szczescie, nie mialam tego co wy macie teraz. Bylam chora na raka, uczucie gdy ci o tym powiedza jest niewyobrazalnie trudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego bardzo bym chciala byscie od dzis patrzyly inaczej,byscie mialy psychiczna sile do dzialania, bo jak jest zdrowie jest wszystko, mozesz chodzic biegac tanczyc spacerowac, bedac na lozku szpitalnym marzylam by jeszcze raz moc tak isc chodnikiem jak te osoby za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze... to naprawdę wielki podziw dla Ciebie, że po takim upadku, byłaś w stanie się podnieść i starasz teraz się cieszyć każdą z chwil i małych drobnostek ;) Wiele pań, które są zdrowe i mają wszystko nie doceniają nic, tego co mają, aż przykre jest to.. tylko siedzą na d***e i marudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
Jestem -studentka :) przepraszam za spóźnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie to ujęłaś. Trzeba popatrzyc tez z innego punktu widzenia, wziasc swoje zycie w garsc, a na pewno bedzie dobrze. Wszyscy powinni brac przyklad z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj studentka :) i cała reszta, która to czyta. Udzielajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko, czas na studiach jest najpiekbiejszy, czulam sie wtedy jak wolny ptak, duzo zalatwiania biegania, zajecia , mile osoby, to bylo dawno ale to byly najmilsze chwile, mimo ze nie poznalam swojego mezczyzny tam bo nikt mnie nie chcial a ty masz pisalas adoratorow, nie marnuj szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
Wiem, studia to naprawde fajne czasy.. chociaz nabawiłam sie jelita nadwrazliwego i zlamanego serca(chyba 4 lub 5 raz) :D...teraz semestr letni bedzie jeszcze fajniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dokładnie rok temu okazję na bycie naprawdę z bardzo fajnym facetem, był poukładany. Kilka razy z nim się widziałam, zaprosił mnie na spacer. Niestety go olałam i urwał się kontakt. Teraz jak wspominam tamten moment to żaluję swojej decyzji i obiecałam sobie, że już nigdy tak więcej w życiu nie postąpię. Chyba zaczęłam doceniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje myslenie i widzenie swiata zmienilo sie w ciagu jednej chwili, jak jedna sytuacja moze calkiem przestawic mozg na inne tory, najpierw byl szok i odrazu czerwona lampka co bedzie z corka gdy cos mi sie stanie, tylko o nia mi chodzilo. Nie za bardzo sie modle ale wtedy tylko poprosilam bym mogla chociaz pare lat zyc dla niej, zyje, teraz ona jest studentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
Cieszę się, że wygrałaś walkę z rakiem :) Jesteś dobrym człowiekiem i to Ci się należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz studentko, moja corka studentka zakochala sie, jest na 1 roku, zakochala sie nieszczesliwie bo on taki ze nie wie czego chce, raz mily a innym razem obojetny i nie wiadomo o co mu chodzi, plakala nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje studentko za mile slowa, a moja corka wlasnie przezywa zawody milosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że dzisiaj szerzy się modę na zamykanie się na ludzi i nie modę na narzekanie. Jednocześnie odbiera się wszystkim możliwości. Czas mija a nasze perspektywy zawężają się, Jednak nie robimy nic właściwego z tym. Uczymy się i mamy nadzieję że jeszcze nam się uda. Aż w końcu będzie nam wstyd się przyznać że nic nam się nie udało. Jesteśmy sterowani przez media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23.07, ja tez tak mialam, 4 lata temu poznalam kogos i odrzucilam i zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mogę włączyć się do rozmowy? I co teraz z Twoją córką, nadal utrzymuje kontakt z tym chłopakiem czy już jej przeszło? Ja dokładnie wczoraj zostawiłam chłopaka z tego samego powodu, nie miał dla mnie czasu, wybrał swoich kolegów, jeszcze na koniec mi powiedzial wypier**** Tak bardzo go nienawidze :( Wczoraj przepłakałam całą noc i ciezko pozbierac jest mi sie.. licze na to, że za jakis czas zapomne o tym co bylo i znow powroce do dawnej usmiechnietej pelnej energii dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy poznasz mezczyzne i zobaczysz ze jestes wazna dla niego i ma wartosciowe cechy to nie warto go odrzucac, przewaznie wybieramy niepdpowiednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
Ja jestem na II, a wybranek Twojej córki jest na ktorym roku? Jezeli na II to powiedz jej ze on jeszcze nie wie czego chce, jest juz stary chce dziewczyne ale tez nie chce zeby sie bawic..mialam tak w tamtym roku z jednym, ja sie zakochałam.. fajnie bylo ale dziwnie, potem byly swieta i kontakt powoli sie oslabiał az prysł.. nie wiedzialam czyja to wina, on zachowywał sie infantylnie... po paru miesiacach jego kolega powiedzial mi,ze tamten mnie kocha..ale ja nie wiedzialam czy to żart (cwaniactwo), badanie gruntu czy prawda..spanikowałam i powiedziałam ,ze mnie to nie obchodzi chodz wcale tak nie uwazalam i cos ze nie umiem kochac , nie kocham nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądzcie bardziej otwarte na ludzi to bedzie wam latwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze mozesz sie przylaczyc, wiesz nie warto plakac przez chama, by zapomniec mysl o jego najgorszych cechach i narysuj sobie jego karykature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeważnie wybieramy mezczyzn, ktorzy sa zwyklymi frajerami. jezeli liczy sie dla nich tylko dobra zabawa to olejcie takich. Lepiej, żeby był chłopak przecięty i miał coś w głowie, niż cwaniak bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka jest na 1 roku, chlopak typ bawidamek, raz mysli by go zostawic innym razem leci na spotkanie, taka zagubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
hm.. najgorsze co moze zrobic kobieta to latac za mężczyzną..całe życie stosuję się do tej zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten chlopak jest z nia na 1 roku, lubi imprezy, ma swoje towarzystwo do imprez, jakis lovelas z niego podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:26 . dobry pomysł masz, teraz to zrobię. Dziekuje Ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wlasnie lata za nim, ma taka faze, czesto ja zagaduje ale jej nie truje, mowie tylko by byla madra i nie zrobila czegos czego moglaby zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×