Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
W tych czasach dużo takich lovelasów co tylko myślą o popisie przed znajomymi i o tym, żeby zabłysnac. Często się zastanawiam, że nie warto być dobrą dla takich bo i tak kopną Cię w cztery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
bawidamek opamięta się tylko w 2 przypadkach: 1.na starośc 2.zakocha sie i to straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Wiesz kiedy czytam hasła by się otworzyć na ludzi przypomina mi się taka sytuacja : Wysłałam chłopaka po mleko dla dziecka do apteki a po drodze wpakował mu się do auta jakiś menel, błagał by go podrzucić gdzieś po drodze, dokąd zmierzał mój chłopak. Potem się okazało że menel ma jednak jakiś interes do mojego chłopaka (już nie będę opisywała szczegółów bo wyszedłby rozdział książki) ale skończyło się to tak że mój chłopak utknął w windzie z jakąś kanapą którą wiózł jakiejś babie ale że nie chciała wyleźć z tej windy to w końcu ją tam zostawili Mój chłopak mamiony 5 dychami poszedł na układ z obcą osobą nie dlatego że brakuje mu kasy tylko, był otwarty na człowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to narysowanie karykatury to dobry pomysl i jeszcze napisz do niego list i zwyzywaj od najgorszych, uzyj wszytstkich mozliwych paskudnych slow jakie znasz a jakas pani tu kiedys pisala ze odkochala sie gdy wyobrazila sobie swojego bylego jako zbiornik fekalii, jak siedzi na toalecie i robi kupe hahaha, z tego az sie poplakalam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapomnialam napisac ze ten list w ktorym go zwyzywasz to potem podrzyj i wyrzuc odrazu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah teraz to ja się uśmiechnęlam dobre, dobre :D w szkole gorzej bo bede zmuszona go widywac, choć go zignoruje totalnie :) niech wie, że jest dla mnie nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ignorowac , to najlepsza kara, a przygoda z kanapa super haha , twoj maz chcial pomoc, chcial dobrze, to jest milefajnie miec milego faceta, az chce sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bawidamek opamieta sie jak sie zestarzeje slbo zakocha naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci niektórzy są niezdecydowani, nie wiedzą czego chcą. Lepiej niech wyjdą ze świata zabawek, bo ludzie to nie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
bawidamek...a kobieta?bawifacetka? suka? a moze juz prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta zawsze na wszystkim wychodzi najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bawifacetka haha fajne slowo, bawidamek to takico obraca sie ciagle wsrod kobiet, lovelas chyba duzo seksu ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
fakt, ale bywają tez zle kobiety.. moze ja jestem jedną z nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś Ty ;) na pewno masz dobre serducho, nie próbuj sobie wmówic nie prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko, to juz zoatalas zraniona przez tego chlopaka, on naewno zaluje i dlatego dowiedzialas sie ze cie kocha, a ja cie rozumiem ze teraz twoje serce spi, duzo przeszlo i sie zamknelo, ale sie otworzy, napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy jak ma zle chwile to sobie czasem mysli ze jest zly, ja tez mialam przejscia z facetami i sobie mysle czasem ze chyba za duzo troche ich bylo i moze dlatego nigdy sie nie ukladalo a jak byl fajny to olewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
właśnie,dobrze to ujełaś/eś: moje serce śpi :) baardzo ciężko mu się obudzic i nic na nie dziala... dochodzi rowniez nieufnosc wobec ludzi zbierana cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden byl taki mily, ktoremu tak zalezalo i ladnie odnosil sie do mnie ale czegos mi brakowalo, sama nie wiem czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
teraz ja mam takiego, mowil ze mnie uwielbia.. jest mily, uporządkowany,ma pasję,uczy sie, ma perspektywy na przyszlosc..ale czasem mnie tak irytuje do potegi,...nie nie jestem w nim zakochana choc sie spotykamy..dlatego zastanawiam sie czy to ciagnac,moge niczego lepszego nie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co jest lekarstwem na nieszczęśliwam miłość? Nowy związek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam takie uczucie ze serce spalo i bylo mi tak obojetnie wszystko i czulam sie taka na pol zywa czy taka polprzytomna, taka zlewka na facetow, to bylo pod koniec liceum jak zakochalam sie w jednym a on byl obojetny a potem na studiach poznalam chlopaka, taki byl mily grzeczny, myslalam ze wreszcie komus sie spodobalam,zaprosil mnie do siebie na stancje zrobil herbate a po chwili wyciagnol jakies zdjecie w ramce i powiedzial "To moja dziewczyna, ladna no nie?" A mnie zamurowalo, w jednej chwili chcialam uciec i sobie myslalam to po zawraca mi glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
niee sądze, w każdym razie nie dla każdego..a dokladnie:dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, lekarstwem na nieszczesliwa milosc jest nowa milosc, studentko, moze to ten chlopak ktorego nie warto odrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuudeentkaa
możliwe... ale ja się w nim nie zakocham :) na mnie działa tylko "miłośc" od pierwszego wejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiecie co potem zapytalam tego chlopaka dlaczego za mna chodzil a on na to ze spodobala mu sie moja bluzka, ten chlopak to bylo moje najgorsze doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musiałaś wtedy mieć mieszane uczucia, kiedy to zdjęcie wyciagnal. Swinia z tego faceta, zrobil Ci nadzieje tylko.. wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko poznaj tego chłopaka bliżej, może warto :) Póżniej ocenisz relacje jakie miedzy wami są, może coś zaiskrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pomyslalam ze pn jakis dziwny, to bylo tak dawno, pamietam to zdjecie jak dzis, dlugowlosa delikatna dziewczyna, jego tez pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wtedy na 1 roku jak moja corka teraz, 24 lata temu i wszystko pamietam, teraz corka przechodzi podobnie, moj tata mowil ze na studiach sa fsjne chlopaki, wartosciowi, bylam naiwna, akurat trafilam na lovelasa, tata zawsze chcial zeb poznala na studiach,ale bylam na babskich studiach, zadnego chllopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być ostrożnym co do ludzi, bo wiele świństw potrafią zrobić drugiemu czlowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×