Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
ja nie chciałabym urodzić 4-5 kg maluszka :) Jak na razie przytyłam 8kg - 26tc. Poszło mi w piersi i brzuszek :) chociaż wszyscy mówią mi, że mam bardzo małe brzusio jak na 6 m-ąc Asinska malutko przytyłaś :)) xxxxxx uzupełniam naszą listę Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka Zuzia Ewas123 - TP 26 październik 2014 Stefania - TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014 Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 11 kwietnia 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati7700, kropla jak się cieszę, że do nas dołączyłyście w końcu nie jestem na końcu tej listy hihihi dla mnie niestety najlepsze jest leżenie, wtedy nic nie boli, a jak pochodze to zaraz mnie ciągnie dół brzucha, pachwiny, to kuje masakra , a tyle chciałoby się zrobić, a nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Hej dziewczynki, nie odzywałam się bo nas remont strasznie pochłoną, ale zostały same pierdołki na szczęście :) x Gratuluje nowym mamusią :) x Byłam u lekarza w środę i nasz synuś w 33 tyg ciąży waży 2,5 kg. Mały strasznie kopię:) w sobotę jadę na zakupy kupić już wszytsko dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuśka to nasze maluchy waża tyle samo na tym etapie ciązy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNek86
do kropla7 ,Jak milo zobaczyć kogos z podobnym terminem do mojego,bo dziewczyny sa tu już prawie na koncowkach albo zaawansowane. Ja miałam transfer 25lipca i zaczynam 10 tc. i tez naprawdę pragne żeby czas leciał szybciej i aby był już II trymestr i te wszystkie wątpliwości się oddalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNek86
Dziewczyny chciałam Was zapytać czy w I trym.tez się szybko meczylyscie i mialyscie szybsze bicie serduszka?? Troche mnie to ostatnio martwi bo nawet jak dużo gadam to mnie zadyszka lapie i tchu mi brak,ze nie wspomnie ze schody to jest dla mnie wyzwanie jak wejście na Sniezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 7 tydzień :) mnie jedynie co męczy to mdłości no i taki ból piersi że nie mogę spać na brzuchu :) też bym chciała już być w II trymestrze bo ciągle się boję że coś będzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Karolinek w I trym duzo lezalam, odpoczywalam i oszczedzalam sie z powodu krwawien i plamien. Powiem Wam ze jak skonczycie I trym to drugi bardzo szybko Wam zleci. Mi nie wiem kiedy zlecial i lada dzien zaczynam III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik :) ty też masz termin początku listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Witam nowe mamuśki na forum, cudownie, że jest nas coraz więcej! Karolinek ja na początku ciąży byłam taka zmęczona, że szok...spałam całymi dniami...jak po pracy w kamieniołomie. Tak jak piszą dziewczyny w drugim trymestrze przeszło. Pierwszy trymestr ciągnął się straszliwie, drugi trochę, a trzeci leci - za 4 tygodnie powinnam urodzić:) Niestety prawie całą ciąże towarzyszyć będą Wam zmartwienia od badania do badania....w końcu tyle oczekiwań na ten cud...ale silniejsze będzie szczęście jak zobaczycie serduszko, maluszka, to , że tak powiem rekompensuje wszystko:) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was jak po wekendzie u mnie dzisiaj zaczyna sie 6tc a ja juz nie moge sie doczekac konca ciazy bo tak jak wszystkie mam obawy bo nie mam zadnych objawow tylko jak zjem to od zoladka mi sie odbija a i plecy na dole bola faktyczmie mecze sie tez szybko i troche piersi bola zadnych mdlosci mam nadzieje ze z moja fasolka ok jade w tym tygodniu do prof. do Lodzi ale tam tylko szczepionki i wizyta usg tam nie ma za tydzien w piatek ide to bedzie prawie juz 8tc ;-) ja siedze w domu wiec mi sie dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki u mnie 38+3 i dobiega końca mój tydzień w domu jutro wracam do szpitala , trzymajcie się cieplutko i cieszcie się ciążą , jeszcze dziś tu będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :) ale masz się fajnie że już prawie malutką masz przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to też się cieszę , że już się rozpakujemy ,zaczyna mi się robić ciężko, nie mogę za długo siedzieć bo mała wtedy tak prostuje nóżki,że jak by mogła to chyba cała by mi weszła pod zebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dobrze, kryzys minął...o ile nie chodzę i za długo nie stoję. Wczoraj wybraliśmy się z psem na zlot fanów rasy, podjechaliśmy ze złej strony i zrobiliśmy sobie ok pół godzinny spacer. Wieczorem myślałam, że się zaczęło, bo zaczął mnie boleć brzuch w sposób (jak dla mnie) skurczowy - mój problem jest taki, że ja nie wiem czy to skurcze czy nie skurcze i co powinnam czuć żeby wiedzieć, że to skurcz. Wzięłam nospę i pomogło, ale noc była koszmarna, bo mój brzuch zamienił się w wielki kamień, nie mogłam się ułożyć, budziłam się bo nawet na leżąco było mi ciężko. Do tego spojenie wczoraj dało mi tak popalić, że nie mogłam przejść z salonu do sypialni. Poza tym mam spuchnięte stopy i dłonie, ale to chyba standard. Wykańczam dziś wyprawkę dla Małego, którą sama szyję, bo zostały mi jeszcze jakieś detale i myślałam, że mam dużo czasu ale wczoraj się wystraszyłam. Na szczęście to był fałszywy alarm. A poza tym ok. Mam nadzieję, że taka ładna pogoda jeszcze potrwa, bo mogę jeszcze chodzić w letnich ciuchach :) w spodniach ciążowych uwiera mnie ta guma :( ganiam więc w krótkich spodenkach i sukienkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! karolinek nie martw się, to że jesteś zmęczona a serce ci szybciej bije to normalka. Ja też wyglądałam II trymestru, ale w moim przypadku jest gorszy niż I-wszy :( nie mogę chodzić, bo potem brzuch boli. A zamartwiać to będziemy się już do końca życia :). Weszłam w 17 tydzień i zastanawiam się czy nie powinnam zacząć czuć ruchów, ale jak je rozpoznać? Czasami czuję jak by mi coś w brzuszku przeskoczyło, albo sekundowe pulsowanie, nie mam pojęcia czy to to. Niedobrzyzna zazdroszczę ci tego talentu do szycia :) asinska trzymam kciuki za szybki i lekki poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asinska to po cc oszczędzaj się na maksa, nie dźwigaj, bo jak byłam w szpitalu to były dwie dziewczyny z maluszkami bo im szwy popękały, ale napewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNeK86
Te "gościu" a tobie to się w dupce czasem nie poprzewracalo?! A wiesz ile kobie bezmyślnie się pruje i zachodzi w ciaze i ma poronienie a myśli ze to okres?!tego twoja glowa to już nie przyjela? Raczysz poczytać i się doinformować a potem udzielać swoich fantastycznych wywodow na formu. Mysle ze to nie miejsce dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNeK86
Mam nadzieje ze jak będę na kolejnej wizycie to już namlekarz termin narodzin wyznaczy... Ja miewałam straszne mdlosci,mega wrazliwosc na zapachy i doszedł gigantyczny bol piersi które sa strasznie napięte i nabrzmiałe(ze nie wspomnę o większych brodawkach i sutkach) Sennosc mi chwilowo jakos minela,ale wczesciej z 2tyg.temu to miałam 2 drzemki na dzień :) Powiedzcie mi Kobietki kiedy i czy mialyscie badanie prenatalne? jak ono będzie wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinek - wiem, że jesteśmy prawie tak samo, jesteś dokładnie 5 dni przede mną, ja już Tobie kibicowałam jak robiłaś betę a mi się wydawało, że nigdy nie doczekam do tego mojego 12 dpt :) Ja też się tak szybko męczę i dostaję zadyszki na schodach, więc to chyba normalne. A badania prenatalne - genetyczne mam już wyznaczone na 16.10 więc chyba powinnaś mieć podobnie. Ja mam ponad 35 lat, więc lekarz już mi dał skierowanie i umówił mnie do poradni przy szpitalu. To może ktoś jeszcze dopisze się do listy, żebym ja teraz nie była na końcu :) LaBrise? Pati7700? Macie już wyznaczony termin porodu? Asinska - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz wyznaczy mi na następnej wizycie wizytę mam 30.09 ale myśle że będzie to koniec kwietnia :) też chcę sobie zrobić badania prenatalne :) wszystko dowiem się na wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropla7 mam wyznaczony termin na 11.05.2015r. Wiec miesiac po tobie hehe rowniusienki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Hej dziewczyny ile wazyly wasze maluszki w 25 tc jutro mam usg nie moge sie doczekac :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinka - trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
dzięki dziewczynki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za wsparcie, nie mogę się doczekać kiedy będzie już po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska trzymam kciuki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×