Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Gabi uu nas jest tak ze on stoi przed swoja szafa ja przed swoja i oboje chórem "nie mam sie w co ubrać" i tak za kazdym razem jak gdzies wychodzimy;P Powodzenia na wizycie i czekamy na wiesc. Niedobrzyzna jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja mam wizyte w sobotę. Dziś miała Asinska. No właśnie jak tam Oliwka? Pcha się już na świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik ja też mam ten sam problem jak gdzieś wychodzę :) Jestem po usg, córeczka pięknie rośnie, waży już 756g, czyli w ciągu tygodnia przytyła aż całe 66g :):) podczas oglądania skopała lekarza, pięknie pozowała. Dostałam cudowne zdjęcia. Z tego wszystkiego nie zapytałam się ile urosła, w zeszły czw miała 28cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Dlamnie drugi trymestr ciazy jest cudny dzis mam wizyte u lekarza trzymajcie kciuki aby sie dzis potwierdzilo ze w moim brzuszku mieszka dziewczynka - Julcia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Powodzenia Milutka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Kciuki zaciśnięte Gośćmilutka. Mi wczoraj potwierdził lekarz (4 raz :) ), że będzie dziewczynka. W nocy znowu ból kręgosłupa mnie obudził. Ledwo co przekręciłam się. Rano wstałam standardowo połamana. Czuję się zmęczona i jakbym była na kacu. Bolą mnie łydki. Mała szaleje i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
asinska, a może Ty rodzisz i dlatego się nie odzywasz? goścmilutka - ciesz się tym drugim trymestrem, bo u mnie w końcówce z dnia na dzień nastąpiła taki przełom, że tak jak wcześniej nie chciałam żeby cudowny stan ciąży się kończył, tak teraz odliczam dni do porodu. A uwierz mi każdy jeden jest aktualnie walką...mam nadzieję, że Was ominie ciężka końcówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć pozdrawiam ze szpitala z malenstwem ok lekarz mówi ze jest nisko osadzony więc może stąd bóle dostalam przeciwskurczowy zastrzyk nospe forte o mam leżeć towarzystwo mam ok w sumie to dziś znacznie lepiek się czułam już się smialam do m ze może zrezygnuje z tego szpitala ale wolę żeby mnie poobserwowali żeby być Spokojniejsza sorki za literówki pisanie z tel wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyzna czy u Ciebie wiadomo już jak będziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Kurcze nie mialam dzis usg wymiana na nowy sprzet musze czekac do 16 wrzesnia do wizyty u mojego lekarza prowadzacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze nie wiem. Mam nadzieje, ze jutro już gin się wypowie, ale liczę się też z tym, że trzeba będzie czekać do 38 tc i usg wtedy... Goscmilutka rozumiem zawód z powodu braku usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna u mnie II trymestr przebiegał można by powiedzieć, że nawet w miarę. Dopiero teraz końcówka jest tragiczna. Kręgosłup strasznie boli, rano budzę się z bólem głowy, mam problemy ze spaniem, nie będę wspominać o częstym, bardzo częstym lataniu do łazienki. Oby III był lepszy. Dziś zaczęłam 25tc. Królewna dziś wyjątkowo cały dzień szaleje w brzuszku Bratek leż i odpoczywaj. Jesteś po dobrą opieką. Najważniejsze, że z dzieckiem ok Goscmilutka szkoda, znowu tyle czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam nie jest tak źle nie mam pojęcia jak długo tu posiedzę do poniedziałku napewno goscmilutka to miałaś pecha z tym usg do 16 zleci dobrej nocy życzę pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dzien dobry dziewczyny;) xxx Mulutka do 16 c zleci ani se nie obejrzysz i zobaczysz swoje malenstwo:) xxx Niedobrzyzna czekamy na wiesci o twoim porodzie:) xxx Bratek leek ze jestes w szpitalu. zawsze masz pod reka polozne i lekarzy. i bedziesz spokojniejsza niz jak bys byla w domu. sie stresowala. A i odoczniesz sobie:) xxx Ja wczoraj w szkole rodzenia bylam. i byl temat karmienia piersia. pozycje dieta i wszystko z tym zwiazane. bardzo ciekawe zajecia. Za tydzien beda masaze i oddychanie podczas porodu:) wtedy tez biore meza;) xxx A dzis juz nie spie od 5.30 bo mlodsza sis przyjechala.(ma 8 lat) jestesmy juz po sniadaniu i ogladamy klub myszki miki. xxx Dzis w planie mam sprzatanie jak co sobote a jutro wybieram sie na na impreze zumbowa. w mojej okolicy bedzie pobijany rekord polski i njwiekszej liczbie osob tanczacej zumbe. juz nie moge sie doczekac a spotkam sie z moimi dzieczynami i z***bis.. instuktorka;) xxx Milego weekendu brzuchatki moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już jestem po wizycie. Decyzji co do porodu na dzień dzisiejszy nie ma. Robimy kolejne usg z pomiarami ok. 38 tc i wtedy będzie już coś bliżej wiadomo. Jednak dla lekarza ważniejsze od wagi jest prawidłowe wstawienie się główki w kanał rodny. Jeśli to będzie ok, to próbujemy rodzić naturalnie. W przypadku problemów w postępie porodu robimy cc. Gdy waga Małego będzie szła bliżej 5 kg to robimy cc tak czy siak. Również wtedy gdy na początku porodu okaże się, że Mały się nie wstawił lub po prostu główka mu się nie mieści. No to tyle. Odzyskałam więc nadzieję na poród sn i zamierzam się teraz skupić na przygotowaniach do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna 5kg? normalnie jestem przerazona bo moj maly rosnie podobnie jak twoj. Najwazniejsze ze wszystko w porzadku po wizycie.U mnie w planue tez jak na razie jest porod sn i chciala bym zeby tak zostalo. moze dam rade bo mam szerokie biodra i maly jest odwrocony glowka do dolu. czas pokaze;-) xxx jeszcze pytanko. Ile przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, z tym 5 kg to on przesadza. Moim zdaniem maksymalnie będzie miał między 4300 a 4500. Jednak przy takiej wielkości dziecka zamierzam się uprzeć przy wertykalnej pozycji jeśli dam radę w niej rodzić. Jak oni za to się uprą na leżąco to z góry poproszę o nacięcie, bo moim zdaniem nie ma szans żebym nie popękała. Na dzień dzisiejszy 34+3 tc mam na plusie 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Niedobrzyzna masz juz blizej niz dalej i mimo ciezkiej koncowki niedlugo poznasz swojego synka mi zostalo rowno cztery miesiace juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Asienska powodzenia i czekamy na wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska czekamy na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska za wcześnie jeszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska właśnie tak myślałam, że skoro się nie odezwałaś po wizycie to Oliwka się pcha na świat :) daj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Asinska kciuki zaciśnięte daj znać po wszystkim kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNek86
Dziewczyny czy ktoras z Was prowadzi ciaze może u jakiegoś dr w Katowicach?chodzi mi o konkretnego. Ja jestem w bardzo wczesnej fazie bo 8 tydzień,ale serce mi się cieszy jak czytam o waszych Szczesciach. Mam eszcze jedno pytanko,nosze się z zamiarem ufarbowania wlosow bo już mam odrost ogromny ale się wstrzymuje bo znajoma powiedzila ze lepiej zrobić to po 12tyg.? Jakie macie zdanie??(wiadomo ze farba bez amoniaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLinEk86
czyli co dziewczyny ufarbować i już?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki mąż napisał tylko notkę o szpitalu właśnie jestem w domu ,dziś wróciłam we czwartek było rozwarcie no 2,5cm i parła mała na pęcherz płodowy, czyli szpital, miałam zostać już do porodu , ale dziś okazało się,że nic się nie dzieje i do domu do szpitala wracam we wtorek na badania ,a w środę będę miała CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska to czekamy do środy na sali w szpitalu tezam dziewczyne i z utęsknieniem czeka na poród bóle już ma alevto jeszcze nie to ja jutro mam wyjść do domu mam mieć usg a twardy brzuch i tak mam jak mialam zobaczymy co jutro lekarz powie karolinek podobno niea przeciwwskazań byle byś nie wachala za dlugo tych farb choć moja fryzjerka zapowiedziala mi że przez pierwsze 3 m nie pomaluje mi włosów hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×