Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie dziewczynki mała jest zdrowa ładnie rośnie w 24 tyg i 6 dniu waży 750 gram ,tylko skróciła mi się szyjka ma 30 milimetrów i muszę odpoczywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia no to dobre wiadomości, nasz mała w 20tyg waż328g to Wasza prawie 5tyg starsza i 2razy i jeszcze troszkę cięższa, gdzieś czytałam ,ze teraz rosną 8-9 g na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem tu pierwszy raz, nie czytałam całego wątku dziewczyny czy podczas brania hormonów piłyście dużo płynów? mi lekarka kazała dużo pić dzisiaj przeczytałam w rozpisce że picie jest konieczne żeby się co złego z nerkami nie porobiło jest też informacja że ból w klatce, nudności i wymioty mogą być przyczyną podchodzenia wody pod płuca zanim to przeczytałam, wczoraj miałam objaw lekkiego bólu w klatce,myślałam że źle spalam dzisiaj piłam dużo i czuje się dobrze, może trochę opuchnięta czy wy miałyście takie lub podobne objawy? jutro zadzwonię do lekarki,ale martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Azurek niestety nie pomoge Ci w tym temacie. Ja codziennie duzo pije wody mineralnej bez wzgledu czy biore leki czy nie. Skontaktuj sie z lekarzem i napisz co powiedzial Twoj lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wczoraj miałam wizytę w 28t1d mała waży 1100 g. 27 maja idę na trzecie badanie prenatalne. moncia81 Moja szyjka też się skracał i nawet miałam mieć zakładany pessar okazało się że to przez bakterię, po wyleczeniu szyjka przestała sie skracać a nawet sie wydłużyła z 30 mm do 36. Dr kazał jeszcze 2 tygodnie dużo leżeć a potem zacząć się aktywizować. Miałaś robiony posiew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, Siacha - super, że Wasze dzieciaczki zdrowe i już takie duże! :) Moncia, z tą szyjką to nie ma żartów, oszczędzaj się. Asinska - czy macie już wybrane imię dla Małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie miałam robionego posiewu i chyba się dzisiaj wybiorę ,żeby mi pobrał posiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny !Moje bobasy juz w domciu.Alanek wazyl 2740 a Ksawi 3370.Charakterki maja calkiem rozne,jeden spokojniutki a drugi to krzyczek.Cesarka spoko,jeszcze tego samego dnia kazali chodzic,ale zle nie bylo.Pozawiam cieplutko-wreszcie spelniona mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere gratuluję synków i cieszę się ,że jesteście już w domu .Cieszy mnie również to ,że dobrze przeszłaś cesarkę .Buziak dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere gratulacje ciesz się swoimi szczęściami,chyba trochę nie po polsku Niedobrzyzna mnie chodzi po głowie Oliwka, M ma pomyśleć w zanadrzu mam jeszcze Maje i Dominikę, ale najbliższa mojemu sercu jest OLIWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna Ty tez jakoś po 20.05 masz połówkowe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Tere gratulacje dla Ciebie a buziaczki dla synkow. Super ze jestescie juz w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam 22.05 czyli za tydzień i nie mogę się już doczekać. Niestety im bliżej wizyty tym czas coraz bardziej mi się ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna to pewnie też się dowiesz czy twoje przeczucia się spełnią Gabi a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyjaciółka dała znać, że będzie miała synka (ma termin mniej więcej jak asinska) a więc ja tkwię jeszcze w niewiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna tydzień zleci i nawet się nie obejrzysz, choć nasza panna nie za bardzo chciała pokazać co ma między nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony denerwuję się żeby na badaniu było wszystko dobrze i żeby było przede wszystkim zdrowe - z drugiej już bym chciała jakoś tak bardziej osobowo zwracać się do brzucha, mówić po imieniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny, do ktorego tygodnia ciazy zazywacie progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska po wczorajszej jeździe samochodem jestem wystraszona. Wytrzęsło mnie na wertepach :( Później czułam jak drży mi macica i jajniki. Leżałam, bo bałam się najgorszego. Dziś już jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
gość 17:28 ja nadal biorę, jutro zacznę 9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi, dziekuje za odpowiedz. A czy Twoj lekarz powiedzial Ci jak dlugo jeszcze bedziesz musiala zazywac? Ja tez jutro zaczynam 9 tydzien. Lekarz z kliniki przy wypisie powiedzial mi, ze mam brac progesteron do konca 8 tygodnia (czyli do dzisiaj), ale bylam juz wczoraj na wizycie u ginekologa, ktory bedzie prowadzil moja ciaze i on z kolei powiedzial, ze powinnam brac przynajmniej do 10 tygodnia, a moze nawet do 12. Nie wiem sama kogo mam sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Gość nie pytałam się swojego lekarza. Do wtorku brałam lutinus, a teraz biorę duphaston. Na następnej wizycie zapytam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progesteron nie szkodzi. Ja juz odstawiłam, ale dziewczyny biorą nadal, a niektóre nawet do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi nie przesadzaj z tym trzęsieniem w samochodzie.za chwile popadniesz w paranoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
gość może i jestem przewrażliwiona, ale jazda brukiem nie należy do przyjemnych :) Boję się, bo 2 tyg temu krwawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja jestem w 29 tyg. I nadal biore progesteron (luteine). Dr mówił ze do końca ciąży moge brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gosciu ja duphaston bralam do 14tc. Ja dzisiaj lece na badania krwi i moczu. Za dwa tygodnie wizyta. Juz bom chciala zeby byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane w ten ponury dzień .My leżymy kolejny dzień w środę dowiem się czy szyjka skraca się czy jest w tym sam wymiarze .Mam nadzieję ,że leżenie coś da .Kochane trzymajcie za nas kciuki i za Stefanie bo ona walczy o swoje maluchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×