Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Dziewczyny zapadla decyzja. jutro cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Andzik to trzymamy kciukasy i czekamy na dobre wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Kaska ale cię meczy. Dalej jesteś w szpitalu? Andzik powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Małpka Czekamy na wieści. Andzik Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik powodzenia :) juz będziesz miała swoje maleństwo przy sobie :) Malpka czekamy na wieści :) Kropla ja nadal w szpitalu paracetamol i salbutamol i nie likwidują mi kolki całkowicie, masakra jakaś będę musiała coś mocniejszego :( tak zwane mniejsze zło... co najgorsze w sumie nie wiadomo czemu mnie boli nic tam nie widać na Usg . Dobrze ze chociaż szyjka trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Kaśka mam nadzieję, że jednak coś zacznie działać i przestanie cię boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Pati już dobrze nie pamiętam, ale dość szybko przeszło mi z tym żołądkiem. Kaska mam nadzieję, ze już nie cierpisz, dobrze, że jesteś w szpitalu pod opieką. A ja jestem po usg połówkowym i wizycie, z maluszkiem wszystko ok, lekarz mówi, że duży chłopak, ginekologicznie tez ok :). Andzik powodzenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Małpko GRATULUJĘ CÓRECZKI. ściskam całą rodzinkę Andzikm powodzenia i czekamy na wieści xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Uaktualniłam naszą listę Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka, poród16.09.2014 Oliwia; 3250g i 57 cm Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec, poród 14.10.2014 Tymek; 4070g i 57cm Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka; poród 24.10.2014, Zuzia 3660 cm i 55cm Ewas123 - TP 26 październik 2014 - chłopiec, poród 15.10.2014 Karolek; 3800g i 58cm Stefania - TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014 Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 22 kwietnia 2015 Alika2014-Tp 28.04.2015 LaBrise - Tp 06.05.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Malpko gratulacje:) Niech córeczka zdrowo rosnie! Ja w liscie przesowam się o dwa miejsca, mam termin na 7.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Małpko gratuluję córeczki niech malusia zdrowo rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Małpka Gratuluję córeczki,pozdrawiam. xxx Długa lista,a można się dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe84
Pati10 pisalaś, że miałaś 2 zarodek. Dalej się rozwija?? Co mówi lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malpka gratulacje :) A ja nadal w szpitalu pod kroplowką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Ten gość z 1:48 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Malpko, ogromne gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Małpko gratulację :) Andzik jak u Ciebie ? Niedobrzyzna jak się czujesz ?Niedobrzyzna mam pytanie, byłam u lekarza w poniedziałek i lekarz powiedział że jak nie urodzę do 4 to 9 mam zjawić się w szpitalu i będzie wywoływać poród. z tego co pamiętam to rodziłaś po terminie ? i też wywoływali poród ? a skończyło się cc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej jestem juz po. Leon jest juz z nami. waga 3640, 55cm dlugi, 10 pkt w skali Abgar. w sumie cc trwalo pol godzinki. brzuszek pobolewa ale dostaje kroplowki. jestesmy tez juz po pierwszym kawmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati10
Dziękuję Wam dziewczyny, już jest trochę lepiej. Malpko gratuluję :-), ale dziewczyny skąd wiecie, że Malpka urodziła? Ja nie widzę jej żadnego wpisu (?) Andzik również gratuluję :-) Kafe nie wiem, bo nie byłam jeszcze na wizycie, jadę w sobotę, to chyba będzie już wszystko wiadomo. Tak bardzo chcę, żeby chociaż było dalej jedno bijące serduszko... A co u Ciebie? Który masz tydzień? Kiedy wizyta? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka, Andzik gratuluję Wam maleństw. Niech zdrowo się chowają! x Pati10 nie przestaję trzymać kciuków za Twoje fasolki! x Kawa34 Czy to znaczy, że myślisz o rodzeństwie dla swojego malucha;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Andzik, super wiadomość, gratuluję. Ale fajnie, że kolejnamamuśka rozpakowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Dziewczyny gratulacje! Ja tez nie widzę wpisu Małpki ale wierzę, że wszystko na pewno jest ok. xx Patuśka ja byłam jeszcze przed terminem (dokładnie 3 dni przed) ale u mnie była duża gotowość porodowa, duże dziecko a ja nie dawałam już rady (głównie psychicznie) i lekarz zadecydował, że nie ma co czekać. Najpierw wywoływali "ręcznie" (2 razy masaż szyjki) i zaczęły się skurcze, potem oksytocyna, bo były za słabe, potem przebicie pęcherza i tak dotarliśmy do drugiej fazy porodu (po oxy poszło błyskawicznie). Skończyło się na cc, bo po godzinie 2 fazy Mały nadal nie był wstawiony główką. Musisz podpytać jak chce wywoływać bo wiem, że różne metody mają w różnych szpitalach i w zależności jak jest u Ciebie z szyjką - u mnie w szpitalu np. stosuje się również balonik jak szyjka jest niedojrzała a jest już po terminie, wiem, że w niektórych też jeszcze żel, nie zawsze to jest po prostu kroplówka z oxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik gratulację !!!! x Niedobrzyzna bardzo dziękuje za odpowiedz, termin mam 2 listopada ale nic mnie nie bierze :( ostatnio sprawdzał mi szyjkę i masował palcami ale nie mam skurczy ani szyjka mi się nie skraca :( boję się że coś będzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Andzik gratulacje ,fajnie że masz już małego przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe84
Pati10 oraz dziewczyny byłam u lekarza, a on............. Miałam podanego jednego blastusia, tydzień temu widzieli jednego zarodka bete super, dziś lekarz mówi ,że jest 7 tydzień jest piękne tętno zarodek 6mm, ale widzi jeszcze jednego!!!! On jakoś to nazwał, wyszło z tego że się podzieliły ale tam nie wie co będzie (tętna nie ma) mam czekać 2 tyg. Kompletnie nie wiem co się dzieje????? Jak to się stało??? Jaka jest szansa na oba? On daje tylko 30% Czy ktoś miał taki przypadek??? Proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Andzik Wielkie gratulacje,buziaki dla maluszka. Lily84 Bardzo bym chciała rodzeństwo dla mojego szkraba,ale nie mieliśmy żadnych mrożaczków, Gabi utworzyła taką listę i tak sobie pomyślałam czy mogłabym się dopisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe to masz tak jak ja, też nie wiem czy w drugim zarodku będzie serduszko, tylko że Ty bliźniaki jednojajowe, a ja dwujajowe, (chociaż tego tak naprawdę też nie wiem ;-) ) Kochana to jest możliwe, tak jak w ciążach naturalnych. A jak się czujesz fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe to tak jak ja musisz czekać czy w drugim zarodku będzie serduszko. To jest możliwe, tak jak w ciążach naturalnych; ciąża bliźniacza jednojajowa. Ale miałaś minę, co? ;-) Pozdrawiam Cię cieplutko. A jak czujesz się fizycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×