Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja w ogóle nie myślałam co będzie po porodzie, moje myśli kończyły się na nim. Nie Nastawialam się zupełnie na nic. Dopiero potem zdałam sobie sprawę, że długo nie zjem czekolady, nie napiję się kawy a święta będą bez ulubionych pierogów z kapusta ;) do tego kompletnie nie miałam się w co ubrać jak szłam do ludzi, bo przed ciążą chodziłam głównie w sukienkach i choć wróciłam do swojej wagi, to nie mam w nich jak karmić ;) nie stresuj się więc i nie myśl, bo Dziecko to żywioł, który ogarnia nasze życie a co dopiero dwójka. Ciesz się małymi przyjemnościami "dla siebie", bo jak jest się już mamą, to kompletnie się o nich nie myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Radosnych i rodzinnych Swiat oraz wszelkiego spelnienia w Nowym Roku :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam z Natalią wszystkiego co najlepsze .Udanej kolacji w ciepłym i rodzinnym gronie ,zdrowych i wesołych świąt .Udanego skoku do 2015 roku .Oby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni dla Nas wszystkich i dla naszych maluszków .Życzę również Wam łatwych porodów i bezproblemowych ciąż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
I my z Zuzinka Wam życzymy Wesolych Swiat kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z moimi chłopakami Życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt :). P.s mam termin cc ustalony na 2 stycznia teraz pozostaje mi do trwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my również się przyłączamy do życzeń - przede wszystkim szczęśliwych rozwiązań dla wszystkich z Was, które na nie czekają. A dla nas, mamusiek - wielu uśmiechów i jak najmniej płaczu naszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół oraz mnóstwa prezentów pod choinką życzymy razem z Gabrysią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny ja tez dopisuje sie do wszystkich zyczen;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Wesołych świąt dziewczyny. Zdrowia dla Waszych maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowych i przede wszystkim spokojnych świąt w rodzinnej atmosferze miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kasia jak tam? mam nadzieje ze ty nadal z brzuszkiem i ze wytrzymasz do 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no jeszcze w trójpaku, dzis miałam ktg bo nie czułam ruchów jednego malca ale wszystko ok jakoś sie inaczej ułożył. A do 2 stycznia odliczam juz dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Ja tez jeszcze jestem w dwupaku termin mija jutro ale wyglada na to ze dotrwamy z porodem do nowego roku, dzis bylam u poloznej szyjka gladka ale zamknieta jeszcze powoli kawalkami odchodzi mi czop sluzowy, wizyte u mojego dr prowadzacego mam we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazzz
kaska 83 goscmilutka trzymam bardzo mocno za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Goscmilutka jak tam po wizycie? Czekamy na wieści Kaska co u Ciebie? Mam pytanie do mam. Jakie witaminy+dha bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Jestem po wizycie moja mala wazy 4 kg przez co ciaza moze sie cesarka zakonczyc narazie ktg ok skurczy nie ma 1 stycznia ide do poloznej i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
gość milutka, duża córeczka ci się szykuje, ale znając życie pewnie będzie mniejsza, ja jutro znów jadę do diabetologa, moje cukry są nie do ogarnięcia, strasznie się tym denerwuję i martwię, napewno dostanę insulinę, żeby tylko szybko pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
hej, Magdazz dzięki, daj znać jak u Ciebie Gościmilutka no to spora córeczka, najwyżej będzie cc Bratek, może Ci podpowiedz co jeszcze w diecie a jak nie to lepiej insulinę niż wahania cukru, ale mam nadzieję że będzie ok. Gabi, melduję że dziś miałam ktg (wszystko ok) USG ( przepływy ok ale chłopaki tak sie ustawiły że nie do pomierzenia). Szyjka 2 cm i zamknięta, obydwaj mają nogi w kanale więc mam nadzieję że przed 2 stycznia nie rozkopią się za mocno co bym dotrwała ;). A tak to 2 rano mam się stawić na cc ewentualnie zostawią mnie już 1 bo wtedy mam kolejne ktg i usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja biorę OmegaMed pregan i Calperos (to jest wapń, bo mam dietę bezmelczną). goścmilutka U mnie lekarz prawie trafił, w dniu porodu obstawił 4100 i pomylił się jedynie o 30 g :) Dziewczyny, które są na wylocie - życzę Wam abyście miały łatwe i bezproblemowe porody i abyście później szybko doszły do siebie! I dużo, dużo zdrowia na ten Nowy Rok! Oby nas przybywało na tym forum, nie tylko tych nowych ale też tych wracających po rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dzięki Niedobrzyzna Kochane rozpakowane i nie rozpakowane mamusie życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku oraz udanej zabawy podczas dzisiejszej nocy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, byłam u diabetologa, dostałam insulinę przed posiłkami, Pani dr uspakajała mnie, że takie podwyższenia cukru maleństwu nie zaszkodziły, przez 9 dni od ostatniej wizyty nie schudłam to najważniejsze, 200 g do przodu. Może teraz będę spokojniejsza. Również wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kaska jutro twój wielki dzien;) powodzenia i czekamy na wiesci;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazzz
kaska 83 kciuki zaciśnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ciekawe co u Kaśki :) u mnie stale pod górkę dostałam insulinę na moją cukrzycę i ta franca mnie chyba uczuliła bo dostałam wysypki, jeśli po weekendzie nie minie muszę jechać do diabetologa i zmienić na inną, z wagą przez dietę stanęłam, na szczęście nie chudnę, ale Pani dr uspakaja że miałam spore zapasy zrobione :) przynajmniej nie dokucza mi opuchlizna, jedynie kręgosłup zaczyna się odzywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×