Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość asiak33
Ja kupiłam z campolu bo akurat był w promocji. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assiak chyba nie wszystkie butelki pasuja do canpolu? Moge sie mylic a le gdzies tak wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie butelki pasują, nawet w gratisie dołączona jest ta szeroka antykolkowa z canpolu. Można też w nim grzać słoiczki i dołączona jest miseczka którą też możesz włożyć do grzania. Zobaczę co to za cudo jak zacznę używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Ja mam baby ono pasują do niego butelki lovi i chico (takie akurat mam), słoiczki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Dziewczyny ja kupiłam zwykły podgrzewacz za 30 zł i mam go już ponad 2 lata non stop włączony od czau do czasu odkamieniam działa bez zastrzeżeń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możecie polecić płyn do higieny intymnej i cos na rozstępy? chcę kupić "bio oil"-czy ktoraś stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plyn do higieny bialy jelen polecam. a olejek bio oil urzywam od początku ciąży i na razie nie widac zadnych rozstepow. 34tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Ja używałam olejek migdałowy naprzemian z kremem palmers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Ja płyn ziaja a balsam linoderm mama i perfecta. Też się dobrze sprawdzają. Dziewczyny a jakie pieluszki będziecie kupować dla noworodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
asiak Dla takich maluszków to Pampersy są najdelikatniejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na początek białe bo po zielonych mieli podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Ten gość to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 8408
U mnie sytuacja sie troche pogorszyla.Blony plodowe znow na wzierniku.Ordynator skomentowal ze to bylo do przewidzenia i ze az kusi zeby znow to zaszyc,jednak zadna decyzja nie zapadla.Mam nadzieje ze jeszcze troche z tym poczekaja.Teraz mam 29t4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka a jak dzidzia? Ile waży? Oby jeszcze poczekała troszkę w brzuszku. Trzymaj się, wierze że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily84
Inka trzymajcie się.. Jesteśmy z Wami! Oby udało Wam się wytrzymać jeszcze trochę.. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Kochane ja uzywam zelu do higieny intymnej feminella dla kobiet w ciazy i po porodzie rozstepow nie mialam ale po porodzie uzywam bio oil na blizne po cc . Pieluszki uzywamy papmers te biale i chusteczki tez. Plyn do kapieli oilatum baby i balsam tez. Inka trzymam kciuki za was pozdrawiam wszystkie dziewczyny. :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba ja się zdecyduje na bio oil:-) A tez tak macie, ze jak dluzej postoicie to Was krzyż boli? Ja jestem co prawda dopiero w 10 tygodniu ale tak odczuwam. A czy ktoras z Was na tym etapie zauważyła już zmiany w swojej sylwetce? Ciekawi mnie kiedy pojawi się ciążowy brzuszek:-) Fajnie, że w końcu się ruszyło to forum bo ostatnio taka cisza była:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jeszcze pytanie do dziewczyn ktore rodzily w wakacje. Jak ubierac nowoeodka w te upalne dni? Czy body krotki rekaw plus delikatne okrycie typu kocyk czy pieluszka to nie za malo? Zakladajac ze lato bedzie cieple :) mam dylemat i zastanawiam się co pakowac do szputala. Wiafomo, ze musze zabrac grusze np. Dlugi rekaw body i tp ale w upaly jak jest? Prosze o opinue doswiadczone juz mamuski :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka Na pewno ciezko wam w tym szputalu ale wytrzymaj jeszcze troszkie. Oby dzidzi chociaz do 2 kg dociagnac. Trzymam kciuki za Was. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 11 lipca i wyprawkę mam z długim rękawem. Wezmę też ze 2 body z krótkim. Siostra rodziła w sierpniu to jej położna mówiła że jak jest ciepło to dzieciątko ubierać w same body, skarpeteczki i czapeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak Tylko nie mow ze juz jestes spakowana : ) Będziemy praktycznie razem rodzily. Ja sie vhyba zdecyduje na planowane cc n A poczatek lipca. Oczywiście jeszcze nie mam nic spakowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie Sylvia nie jestem jeszcze spakowana ale już mam prawie wszystko kupione bądź zamówione. Dziś kupiłam pampersy, pieluszki tetrowe i zamówiłam ciuszki rozm 62. Nie mam jeszcze wanienki i wózka. Czas leci a jeszcze mam obronę pracy licencjackiej w międzyczasie. Jeszcze muszę odwiedzić gina i zrobić wymazy, umówić się z położną i anestezjologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znow cisza na forum:-( czy ktoś napisze mi kiedy widać zmiany w sylwetce i pojawia się widoczny ciązowy brzuszek? piszcie cos Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kazdej kobiety inaczej. Mi na przykład brzuch było widać od 12 tygodnia i systematycznie rósł, mojej koleżance pojawił się pod koniec 6 miesiąca, to bardzo indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z tym brzuszkiem nie pomogę bo u mnie z racji dwójki to już w 3 m musiałam pożyczyć od mamy spodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spodnie dla ciężarnych kupiłam dopiero kolo 4 miesiąca ale jak ktoś nie wiedział że jestem w ciąży to nie widział brzuszka. Dopiero koło 6 miesiąca zrobił się widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście roznie bywa. Ja sie zastanawiam bo czuje sie troche "wieksza" a to 11 tydzien dopiero a nogi mam juz popuchniete , chociaz zawsze mialam taki problem, wiec teraz pewnie tymbardziej. I brzuch tez mam jakby wiekszy ale to zganiam znowu na zastrzyki:-) bo robie w brzuch od kwietnia i mam zrosty i coraz wiecej siniakow a na poczatku wogole nie mialam. A jecie moze kielbaske z grila? Nobo mieso to wiadomo, ze surowe i trzeba porządnie wygrilowac ale taka kielbase i warzywa to chyba mozna bez specjalnego wypiekania? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×