Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
Andzik czekamy na wieści z jutrzejszej wizyty Niedobrzyzna najważniejsze że z synkiem wszystko w porządku, no i waga też ładna :) Jeszcze parę/kilka dni i będziesz tulić maluszka w ramionach. Hmm przy pełni, tego nie słyszałam. Jeśli tak to w środę rodzisz :) Mogę się tylko domyślać, że ta sytuacja jest męcząca dla Ciebie A ja byłam dziś na zakupach spożywczych w Auchan, pod koniec ledwo co doszłam do kasy. Czułam ból/ucisk (nie wiem jak to określić). Było to chwilowe, powoli dało radę iść. Przeszło po kilku sekundach. Miałyście coś takiego. Córeczka kręciła się, może tak się ułożyła? Po raz pierwszy przepuszczono mnie w kasie, miło mi się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie dziewczynki my dziś byłyśmy na pierwszej wizycie u pani doktor, Oliwcia waży 4060g i waży tyle co Twój Mały Niedobrzyzna w brzuszku , a po za tym wszystko jest w porządku, Gabi ja miałam coś takiego ,że aż mi nogi podcinało , miałam takie wrażenie ,że coś mi uciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Gabi ja też tak miałam, aż mnie przyginało. Lekarz kazał się oszczędzać i brałam wtedy też nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
I ja po wizycie. Mala ma 3300. A rozwarcie 1cm. Chce urodzić w tym tygodniu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie dziewczynki ,Niedoprzyzna ,ewas.małpko i pozostałe dziewczynki życzę wam łatwego i szybkiego porodu .Co dziennie podczytuję i sprawdzam czy któraś z was już urodziła .Natalka skończyła wczoraj 6 tygodni jutro idziemy na szczepienie .Mała waży 4700 i wszystko jest oki .Mam pytanie do was zastanawiałyście się już może nad dodatkowymi szczepieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny:) Mnie strasznie dretwieja nogi i rece w nocy:( przokropne uczucie. A wstanie w nocy na si to juz wogole tragedia. no i caly week mialam bole jak na okres ale na szczescie puscilo. a dzis o 20.30 wizyta Malpka ladna waga malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moncia nas pani doktor namawia na rotawirusy, ale mam jeszcze 3 tyg na zastanowienie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia powiem,ze zakażenie dziecka rotawirusami ma dramatyczny przebieg:-( szczepcie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik - mnie na końcówce dopadł zespół niespokojnych nóg. W nocy też drętwieją mi dłonie, ale uwierz drętwienie to pikuś przy tym cholerstwie z nogami... Moncia - my przy okazji, którejś z ostatnich wizyt w przychodni zahaczyliśmy o pediatrę właśnie w sprawie szczepień. Po odpowiedziach na wszystkie nurtujące nas pytania zdecydowaliśmy, że będziemy szczepić również na szczepienia dodatkowe. asinska - jaki rozmiar ubranek nosi teraz Oliwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Ja z nogami mam to samo. Przez to cholerstwo prawie wcale nie śpię. Już mam takie wory pod oczami, że masakra. Nie wiem, jak tu znaleźć siłę na poród... Mnie tak boli brzuch okresowo, że szok. Lekarz mówił, że mam chodzić, jak chce już urodzić, ale jak to zrobić. Przeszłam dziś jakieś pół km i dosłownie ledwo weszłam do domu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko jak masz silne bóle to jest szansa. Ja za każdym jak muszę wyjść to schodzę z 10 piętra po schodach, praktycznie codziennie też robimy 3 km spacer. Brzuch boli już drugi tydzień, ale jak widać Młode jest uparte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Niedobrzyzna, małpka, ja też mam zespół niespokojnych nóg - już od wielu lat i kiedyś przeczytałam, że to się nasila przy niedoborze żelaza. U mnie żelazo niby jest w normie, ale jak mnie łapią nogi wieczorem i nie mogę wytrzymać, to łykam tabletkę z żelazem i mi przechodzi. Może to tylko w głowie siedzi, ale naprawdę działa. A u mnie idzie 13 tydzień i teoretycznie powinny mi przechodzić wszelkie niedogodnośc****erwszego trymestru a jak na złość od wczoraj mam mega mdłości, nie mogę znieść zapachu gotującego się jedzenia i wszystko mi śmierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skaczcie na piłce ;) może akurat na rozwarcie pomoże ;) wszystkiego dobrego zyczę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla, to by się u mnie zgadzało, bo mi żelazo leci właśnie w dół od pewnego czasu. Muszę się bardziej przyłożyć do suplementacji, bo niestety po tabletkach czasami bywa mi niedobrze i to nie działa na moją motywację do ich łykania. Ja ćwiczę na piłce już od jakiegoś czasu, nawet jak nic nie przyspieszy to może przygotuje do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna Oliwka nosi roz 62 tzn 56 jest już za małe a 62 troszkę za duże , na szczęście 56 kupiłam tylko 2 pajacyki bo już wyrosłyśmy dziewczynki trzymam kciukasy żebyście już mogły cieszyć się swoimi maleństwami, ja dopiero co szykowałam się do szpitala, a tu dziś nasza panienka ma już 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Niedobrzyzna juz za chwile bedziesz miala synka fajnie ze dotrwaliscie do terminu z reguly pierwsze dzieci sie rodza w terminie albo po terminie. Ja mam juz prawie 29tc mala sie wierci ale kopniaki nie sa uciazliwe biore witaminy magnez i zelazo zaczynam tez kupowac wyprawke :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna, Asinska wielkie dzięki Asinska duża jest Oliwcia :) Małpka N to lada dzień, trzymam kciuki by udało się w tym tygodniu :>> Moncia my chyba wybierzemy te podstawowe szczepienia, reszta nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Hej dziewczyny, chciałam tylko dać znać, że wczoraj przez przypadek byłam na nieplanowanej wizycie (przy okazji ktg) u innego lekarza. Pani doktor mnie zbadała, powiedziała, że szyjka ma nadal 1 cm ale przepuszcza już luźno dwa palce więc jak się zacznie to już co najmniej od rozwarcia na 3 cm. Do tego zrobiła mi słynny masaż szyjki. Czytałam o tym i jedyne z czym mi się to kojarzyło to opisy jak to dziewczyny wyły z bólu w trakcie jego robienia. Ja tymczasem nie czułam absolutnie nic. Żadnego dyskomfortu podczas badania czy tego całego masażu. A normalne badanie ginekologiczne boli mnie ostatnio tak, że się prężę na fotelu. Także jestem chyba jakimś wyjątkiem ale jak dla mnie to mogę mieć ten masaż (pod warunkiem, że u tej lekarki) :). W piątek mam kolejne ktg i mam zajść do niej na dyżur do szpitala. Śmiałam się, że mam nadzieję, że ma tak szczęśliwą rękę, że do piątku to ja już urodzę albo trafię z porodem właśnie do niej :) generalnie nastroiła mnie bardzo optymistycznie o co u mnie ostatnio było ciężko :) Miłego dnia Wam życzę Kochane. Dzisiaj słynna pełnia, zobaczymy jak na nią zareagują nasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
cześć kochane, widzę że oczekiwanie na porody pełną parą :) ja byłam wczoraj na wizycie, brzuszek, macica miękkie, wszystko ok, mały w 19 tyg ma 14 cm, za 3 tyg będę mieć usg i wyniki do kontroli, odstawiam powoli luteinę, a nospę mam brać sporadycznie, czy wy w ciąży też jesteście tak rozkojarzone jak ja, mój m kiwa tylko głową i się śmieje, masakra hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Niedobrzyzna ja tez licze na te pelnie hehe:)) bol u mnie jest straszny. Nikt mi juz nie wierzy chyba, ze moze tak bolec krzyż i to,spojenie lonowe. Ja chodze a kazdy krok to bol okropny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Niedobrzyna, to wszystko do przodu...super. A u mnie totalna cisza, nawet w nocy cisza...zero bóli....czekam na wizytę, do poniedziałku zniecierpliwiona.... W ciąży też byłam i nadal jestem rozkojarzona, niekiedy nie umię zebrać myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam dziewczyny tez tak co chwile brzuch twardnieje? U mnie jest wiekszosc czasu twardy, ale przychodza chwile ze sie robi doslownie skala, szczególnie,u giory i po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
dobre wiadomości po wizytach bratek jak leżałam na patologi to śmiałyśmy się , że nie mamy mózgów i wszystkie zwoje wyprostowane ponieważ czasami chcąc coś powiedzieć tak się przejęzyczałyśmy, że wychodziły cuda jednocześnie mając nadzieję ,że po porodzie wszystko wróci do normy, a poważnie to 3 tyg przed porodem jeździłam jeszcze samochodem ale koordynacja już nie była taka jak powinna, musiałam dużo bardziej wytężać wzrok i myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny melduje sie po wczorajszej wizycie;) Leon wazy już 3300kg. I jest juz bardzo nisko. Szyjka tez sie juz skróciła. wiec jest nadzieja ze rozpakujemy sie w pazdzierniku;) Obecnie jestem w 36t2d ciazy:) Lekarz powiedział ze jesli uda urodzic sie w pazdzierniku to maly nie bedzie miał 4kg tylko cos ok 3700-3800kg ale zobaczymy. A na dretwienie konczyn mam cwiczenia robic bo cos tam na kregosłup w odcinku szyjnym uciska.I to chyba wszystko na razie. Za 2 tyg kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Andzik to nasze maluszki mają mniej więcej tyle samo;))) I też moja leży bardzo nisko, rozwarcie pojawiło się i szyjka skróciła, więc super;)) Ja to liczę na pierwszą połowę października w dalszym ciągu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko tylko ty masz termin na 16pazdziernika a ja na 3 listopada;-) Ale nie ukrywam ze chciala bym sie tez w pazdzierniku rozpakowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
No to 4 jesteście do rozpakowania :D która pierwsza? ja stawiam, że Niedobrzyzna rozpakuje się na 100 stronie forum - ona je założyła, to by było ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropla, dobrze by było :) jednak nie liczę, nic się dziś spektakularnego nie dzieje, przynajmniej nic dla mnie nowego co by mogło zwiastować akcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×