Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość kawa34
Evans123 Witaj, lada chwila będziesz tuliła swoje szczęście,już wiesz jak będziesz rodziła?, nastawiasz się na naturalny poród? taki mały różowy i pachnący dzidziuś ...oj niezapomniane chwile. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Tujka, bądź dzielna, tulę mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Witajcie dziewczyny. Lekarz sam zasugerował mi cc, wahałam się co zrobić....ale w końcu zdecydowałam się na to...tak , że mam już wpisane w karcie. Jeśli nie urodzę do 13 to wtedy na wizycie umawiamy się na konkretny termin. Kawa, nie mogę się już doczekać mojego maleństwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
dziewczyny w jakich proszkach prałyście rzeczy dla maleństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Witajcie chyba wlaczyl mi sie syndrom wicia gniazda udalo mi sie wygospodarowac dwie duze pulki w szafie na ubranka dla Julki wypatrzylam fajne lozeczka z praktyczna szuflada zastanawiam sie tez nad komoda z przewijakiem. Niedobrzyzna masz jeszcze kilka dni niech synus sobie jeszcze w Twoim brzuszku pomieszka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Alika dobrze ze wszystko sie uklada. oby tak dalej. Lez i odpoczywaj xxx Patuska ja piore wszystko w proszku JELP. polozna polecila mi go. ja juz wszystko mam wyprane. dzis pralam ostatni automat. xxx Milutka ja syndrom wicia gniazda mam juz od dawna tylko czasem brakuje mi sil. xxx Ewas nie wazne jak wazne zeby dzieciatko zdrowe sie urodzilo. xxx Mnie zostal miesciac i 2 dni do terminu;) juz nie moge sie doczekac i mam nadzieje ze maly bedzie chcial wczesniej wyjsc;) xxx w piatek mam szkole rodzenia po 3 tygodniowej przerwie a we wtorek wizyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prałam wszystko w płynie Loveli. I tak nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak nasz Maluch zareaguje więc jakoś się specjalnie nie zagłębiałam w temat detergentów. I też wyprałam swoje koszule i staniki do karmienia w tym płynie. Nie wiem jeszcze jak będzie z praniem później ale to co będzie ze mną w szpitalu potraktowałam tak samo jak ubranka Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna jak sie czujesz? Masz racje kazde dziecko jest inne i nie wiadomo jak bedzie reagowało na chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wyjątkowo słabo. Najchętniej bym weszła pod kołdrę i wyszła dopiero na poród. Generalnie jestem osłabiona, brzuch boli jak na @ ale konkretnych skurczy brak. Byłam na ktg, zapis w porządku, nic nie zwiastuje porodu. Boję się sobotniego pomiaru i tego co zadecyduje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna, ja też dzisiaj mam spadek formy i tak samo jak ty najchętniej przespałabym do porodu :) tylko u mnie to by był dość długi sen :) trzymam kciuki, żeby Tymek postanowił jednak wyjść szybko. A ja dzisiaj spanikowałam bo odebrałam wyniki badań i wyszło mi CMV Igg ponad 300, dopiero po powrocie do domu i przekopaniu internetu się uspokoiłam w miarę, bo Igm mam ujemne i to chyba oznacza, że przechodziłam tą cytomegalię i mam przeciwciała ale teraz nie choruję. Jutro mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że mnie do końca uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Evas to już odliczasz dni, fajnie masz. Niedługo będziesz tulić w ramionach swoje maleństwo. Ja w piątek mam okulistę, który zadecyduje czy będę miała sn czy cc. Nie chcę za bardzo cc Goscmilutka ja polecam tę firmę, kupiłam u nich łóżeczko bukowe z szufladą z zieloną pościelą, dostawa w ciągu kilku dni, po złożeniu prezentuje się pięknie i solidnie http://www.darland.pl/darland-lozeczko-buk-ksiezyc-haft-moskitiera-materac.html Patuśka ja jeszcze nie prałam, bo dopiero zaczynam kompletować wyprawkę Dziś pochodziłam trochę po sklepach, zmęczyłam się okropnie, ledwo co dojechałam do domu. Wracając czułam kłucie po prawej stronie jakby w pachwinie. Miałyście coś takiego? Po obiadku padłam. Miałam jechać dziś po komodę do Ikei, nie dotarłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABI ja jak więcej pochodzę, mam tak samo wczoraj byłam w mieście, chwile w pracy a po powrocie to chodzic nie mogłam tak mnie bolało w pachwinie, wręcz promieniowało na nogę, masakra. Myślę, że to wszystko się nie rozciągnęło, od samego początku bardzo dużo leżę i mało mam ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dzieki Bratek. Ja praktycznie cały czas jestem w ruchu i dziś pierwszy raz wracałam padnięta. Jak to nie ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Jej kochane. ja tez licze dni z niecierpliwoscia. ostatnir 3tyg mi,zoetaly I juz nie moge sie doczekac. Ja tez mma spadek formy. Bole krzyża i pachwin, bol jak na,okres, straszne twardnienie brzucha... Juz chce rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Niedobrzyna Kołyska cudna, zdolniacha z Twojego mężusia i pościel też słodziutka. Miło, że tak sami robicie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziś w pytaniu na śniadanie w tvp2 będą mówić o badaniach prenatalnych w ciąży Niedobrzyzna cudna kołyska i pościel. Bardzo zdolnego masz męża, Ty też masz zdolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Niedobrzyna, naprawdę superowa kołyska, pościel...gratuluje talentu...tak sobie myśle, że w przyszłości mogłabyś zrobić z Waszych umiejętności jakiś biznes, bo robi to wrażenie. Ja niestety jestem antytalent w zakresie takich rzeczy...więc tym bardziej podziwiam. U nie ból pachwin, tradycyjnie, ale najważniejsze , że niedługo już Syneczek będzie z nami. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Niedobrzyzna super zestaw. Pozazdroscic wam talentu. I ile zaoszczedzicie;) Ja dzis od rana nie najlepiej sie czuje;( cos mnie w brzuszku ciągnie. Chyba kanapa bedzie dzis moim najlepszym przyjacielem. Miłego dnia laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Niedobrzyzna jak się czujesz ? super kołyska :) ja byłam wczoraj u gina mały ma ok 3 kg, więc poród naturalny. powiedział że ciąża donoszona i do 2 tyg mogę urodzić. mam doła że sobie nie poradzę i w ogóle mam dziś taki dzień że ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) U mnie dzisiaj nad ranem były silne bóle jak na @ i myślałam, że może akcja się rozkręci ale przeszły. Generalnie jestem podłamana, bo mój organizm od wielu dni wysyła mi sygnały, że się przygotowuje do porodu tylko jakoś nie może zaskoczyć na ten ostatni etap. Jestem już tym zmęczona fizycznie i psychicznie. Patuśka, dzisiaj u mnie mija 2 tygodnie od czasu kiedy lekarz mi powiedział, że wszystko wskazuje, że w ciągu 2 tygodni urodzę... Zaczynam się tez denerwować jak mnie coś boli, bo skoro to nie poród to może coś jest nie tak i jestem kompletnie bezradna. Mały się rusza, zapis ktg w normie. Nic więcej chyba już zrobić nie mogę. Wizyta w sobotę z oceną szyjki i teraz na to czekam. Oby się tylko nie okazało, że boli dla samego bólu ale nic się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrzyzna ja urodziłam w terminie wiec i ty musisz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie mam pytanko ja jestem dopiero 9tc ale mam taki ucisk na pachwinę i wieczorem takie lekkie sekundowe skurcze szyjki mówiłam to lekarzowi kazał mi brać magnez 3xd niby przeszło a teraz od wczoraj po tygodniu wróciło miałyście coś takiego trochę się martwię a następne usg dopiero za 3 tygodnie pozdrawiam was i trzymam kciuki za te przed rozwiązaniem już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja mam czasami takie kłucie w pachwinie - to ponoć się rozciągają wiązadła macicy, w ogóle to boli, ciągnie, podbolewa i kłuje mnie co chwila inna część brzucha - i to ponoć też normalne. Skurcze szyjki mi się nie zdarzały na razie. Niedobrzyzna, Evas i Małpka - bardzo trzymam za Was kciuki, żeby szybko i bezproblemowo urodziły się Wasze maluchy. Ta końcówka to chyba jeszcze bardziej stresująca niż początki. Byłam dzisiaj u lekarza i wszystko u nas w porządku - maleństwo wygląda już całkiem jak mały człowieczek, macha rączkami i nóżkami, kręci się cała(y) i widać było jak chyba ssie kciuka :D Doktorek mnie uspokoił, że rośnie bardzo dobrze i powiedział, że przezierność karkowa, kość nosowa i jakieś przepływy są w porządku, żebym nie denerwowała się przed prenatalnym. Kamień z serca i łzy radości w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla 7 moje gratulacje super ze z maleństwem wszystko okej a to usg to miałaś teraz w którym tygodniu ja sie stresuje mam 18 .10 to bedzie u mnie 11 tc i 2 dni i lekarz mowił ze to pierwsze ważne to jest to o ktorym piszesz tak bo ja z tego wszystkiego zapomniałam sie zapytać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 12 tygodniu teraz i dzisiaj byłam u lekarza na normalnej wizycie, tylko on tak sam z siebie, nadprogramowo sprawdził tą przezierność karkową itd. A badania prenatalne mam osobno - ja mam ponad 35 lat i dostałam skierowanie na nfz i idę na nie za tydzień, czyli w 13 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Dziekuje za wasze odpowiedzi. Czy ktoras moze mi powiedziec jak to wyglada po punkcji? i ile kosztuje w Polsce zamrozenie jajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Dziekuje za wasze odpowiedzi. Czy ktoras moze mi powiedziec jak to wyglada po punkcji? i ile kosztuje w Polsce zamrozenie jajeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×