Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość stefania31
mam model Sonoline B, kupilam przez Internet, nawet nie pamietam ile koszowal (250 zl?). Od 12-13 tyg moglam odsluchac jedno dziecko, jest polozone bardziej na zewnatrz. Pierwsze szukanie troche trwalo, bo zupelnie nie wierzialam gdzie szukac, ale sie udalo i M zaznaczyl mi dlugopisem na brzuchu i potem nie mialam problemu:) Od 15 tyg znalazlam tez drugie, jest polozone glebiej, ale obydwa zajmuja pozycje prawo-lewo. Urzadzenie mi nie szalalo:) Mysle ze jedynie moze byc problem jesli blizniaki sa ulozone przod-tyl i jeden zaslania drugiego, zapytaj lekarza jak sa ulozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny;') Ja tego detektora tetna nie kupowalam choc przed ciaza sie zazekalam ze kupie na 100% ale mi moj gin odradzil bo to moze uscic czujnosc mamy. nieraz sie zdarza ze mamy myla tetno plodu z jakas glowna zyla i nieraz jest nieszczescie. pohejrzewam ze gdyby mnie gin nie nadtraszyl to bym go na pewno miala:-) Ja dzis leze bo brzuch mi sie bardzo spina i lekarz kazal duzo odpoczywac co nie za bardzo jest mi na reke bo wlasnie konczymy remonty i jest duzo sprzatania. Ale czego sie nie robi dla tego malenstwa w brzuszku:-) A 7paz kolejna wizyta;-) juz nie moge sie doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaRoLiNeK86
Dziewczyny,potrzebuje porady Jakie jest dobry preparat na rozstępy?(zrobily mi się już przed ciaza przez te wszystkie tablety co wcinałam)teraz schudłam 2kg ale wydaje mi się ze rozstepow jest więcej. Czytalam o fissan ale on już jest niedostępny w aptekach Pomozcie proszę bo zaraz będę konczyc I trym.a te rozstępy mnie przerazaja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLiNek ja mogę polecić bio oil , albo najzwyklejszą oliwkę tylko oliwkę na wilgotną skórę my właśnie po kąpieli, karmieniu i Oliwka śpi Niedobrzyzna Ty jeszcze w dwupaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie wczoraj sie martwiłam ze nie mam objawow i wykrakałam dzisiaj od rana mdliło nic nie mogłam jeść a pod wieczor co zjem to wymiotuje martwie sie a i jeszcze jedno podczas wymiotow nie trzymam moczu tez tak mialyscie martwie sie bo to szarpie bardzo boje sie o dzidzie kiedy interweniowac u lekarza martwie sie pomuszcie nic nie jem nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania, Dzięki za info :) a mniej więcej wiem jak są ułożeni. Admin, No właśnie boje się ze gin mnie zbeszta za taki detektor ;) a z twardzieli tez mam i kazał leżeć wiec lepiej się oszczędzać i nie szaleje ze sprzątaniem. Nasi M muszą chwilowo przejąć obowiązki. Gabi dzięki, mam tylko nadzieję że moja macica wytrzyma takie dwa cudowne ciężarki bo co to będzie dalej ;) Karolek ja używam palenia i olejku migdałów ale czy to pomoże to zobaczymy bo rozstępy to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Pati 700 Musisz pić, bo się odwodnisz... choć wiem, ze to ciężkie...jak ciągle mdli i ciągnie.... Co do nie trzymania moczu podczas wymiotów to miałam tak samo, mój sposób to wkładanie podpaski przy pojawieniu się torsji.... Mi pomagała cola - dwa łyki dosłownie ....i herbata z imbirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ja też mam detektor, też Sonoline B, jestem bardzo zadowolona, bo uratował moją psychikę w ciąży :) Ja rozmawiałam z ginem, powiedział, że on się boi, że jak nie znajdę tętna dziecka to będę panikować i sobie i jemu zaszkodzę, ale tak się nigdy nie stało. No i wg mnie raczej się nie da pomylić z własnym tętnem. Co do wymiotów, to jeśli tak będzie przez kilka dni i Ci nie przejdzie, to jedź na IP, dadzą Ci kroplówkę i trochę nawodnią, bo to ważne. A w domu spróbuj pić przez słomkę lub łyżeczką, wtedy więcej się wchłania po drodze do żołądka i mniejsza szansa, że zwrócisz. xx Asinka, tak ja nadal w dwupaku, mam skurcze, ale lekkie i nieregularne, nie wskazują na razie, że coś ma się zacząć...Pozwoliliśmy sobie nawet na przytulanki z m. ale jak widać, to nie pomada od razu ;) dzisiaj wybiorę się na spacer...no a jeśli nie, to trudno, poczekam jeszcze ten tydzień i mam nadzieję, że po weekendzie zrobią mi cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziekuje za odpowiedzi dzisiaj jest lepiej mdli ale nie wymiotuje naszczescie wczoraj bylam przerazona nic mi zoladek nie przyjmowal dopiero herbata z mieta pomogla dzisiaj jem male porcje i jest spoko narazie odpukac pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Hej, Dobrze że torsje Ci odpuścił bo tak jak pisały dziewczyny można się odwodnic, lepiej czasem do szpitala na kroplowke. Ja miałam na nudności takie opaski na nadgarstki z akupresura, do kupienia w aptece i mi to pomagało. a ja dziś od rana przerabiania atak kolki nerkowej i zdycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Witam Was dziewczyny dopiero dziś zobaczyłam to forum dobry pomysł,mój synek ma już dwa latka. Życzę Wam spokojnej ciąży , szybkiego i bezbolesnego rozwiązania. Pozdrawiam Ciąża to cudowny okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Kawa pamiętam Cię z "byłego" forum, już dwa lata Twój synek ma jak to zleciało...super, ja za dwa tygodnie też będę miała syneczka:) Dzisiaj idę do lekarza Ciekawe co powie... Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewas z tego co pamietam masz Termin na koniec października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam samopoczucie? ja sobie wyjechałam na weekend i trochę odpoczęłam psychicznie, bo nie miałam czasu na zamartwianie się. W czwartek idę do lekarza zobaczyć czy fasolka zdrowo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie na szczęście wymioty mineł troche mdli nieraz ale spoko a tak po za tym to 18.10 mam usg to pierwsze poważne z jednej strony troche strach a z drugiej jakoś po mału sie uspokajam a jak u was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Niedobrzyzna jak tam u Ciebie? Pati dobrze że juz nie wymiotujesz, to nic przyjemnego. U mnie po staremu stuknął mi 18 tydzień, wczoraj mój mały troszkę podskakiwał wieczorem :) fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wypełniam plan 4xS (seks, sutki, schody, sprzątanie) :) I czekam na Małego :) ale jestem też przygotowana, że Mały uparciuch będzie chciał jeszcze posiedzieć w brzuszku. Po wczorajszych przytulankach w nocy wybudził mnie ból brzucha, dzisiaj pucowałam kuchnie, włącznie ze znienawidzonym myciem lodówki i czuję, że coś się chyba powoli rusza, ale skurcze porodowe to raczej nie są... No nic, pokornie czekam na to co ma być. Wczoraj widziałam się z położną od porodu, mówi, że brzuch już nisko, że mogę rzeczywiście niebawem urodzić. Ale w ciąży nie ma żadnych reguł, więc nikt mi gwarancji nie da. No i tak to u mnie :) Dobrze, że chociaż humor mi dopisuje. Dziś mam przypływ pozytywnych, czułych emocji, chyba budzi się we mnie taki prawdziwy instynkt macierzyński - Tymek staje się dla mnie coraz bardziej realny i nie mogę się doczekać kiedy będę trzymała go w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Cześć dziewczynki :) jak się czujecie ? ja już po remoncie, wyprawka już zakupiona :) powiedzcie mi czy wszystko pierzecie ? kocyki pościel prześcieradło, rożek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja prałam wszystko oprócz wózka. Bałam się, że zniszczę impregnację, poza tym Maluszek i tak leży w jakimś beciku czy kocyku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
KaRoLiNeK86 niestety nie pomogę Ci, bo jak na razie, odpukać, nie mam rozstępów. Rano i na noc smaruje się balsamem po kąpieli. Może dziewczyny Ci pomogą. Pati7700 wymioty ominęły mnie. Na nietrzymanie moczu dobre są ćwiczenia mięśni dna miednicy (tzw mięśni Kegla). Pij, bo odwodnisz się. Jak będziesz dużo wymiotowała to na IP. Cieszę się, że przeszły Ci evas123 czekamy na wieści z wizyty Niedobrzyzna niezły masz plan 4xS haha uśmiałam się. Trzymam kciuki za szybkie i łagodne rozwiązanie Patuśka1987 jeszcze nic nie prałam, bo dopiero startuję z wyprawką. Teściowa wyprała wózek, bo dostaliśmy od siostry męża Weekend spędziliśmy na wsi, cudowną pogodę mieliśmy. Dziś od 5:30 nie śpię. Wstałam na siusiu i sen mi przeszedł. Cały dzień jestem taka nijaka. Latanie do łazienki strasznie jest męczące. W nocy budzę się kilka razy :( U nas 28tc leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Dziewczyny a ile rożków kupowałyście ? rożki też prałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Patuśka1987 ja mam jeden, nie prałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna, niezły plan, trzymam kciuki za spokojne rozwiązanie :) Dziewczyny ja narazie wyprałam wózek (kupiliśmy właśnie używany), w tym tygodniu zabiorę się za pranie ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Niedobrzyzno, pytałaś... u mnie porażka niestety:( Ty już na dniach... powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Tujka bardzo mi przykro. Tule Cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Tujka - bardzo mi przykro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niedobrzyzna nie śpieszy się Waszemu maluszkowi na świat, życzę Ci żeby było tak jak z Oliwką ,człowiek nie zdążył się zorientować my tez wszystko praliśmy , kocyki i pościel, dobrze jest wyprać też swoje koszule te do szpitala w płynie lub proszku dla dzieci, a swoja drogą to bardzo dużo dzieci jak ja byłam miało uczulenie na Lovele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika2014
Tujka szkoda, przykro. Ja dzisiaj byłam na usg, niestety krwiak jest nowy w tym samym miejscu, ale szczęśliwie odklejenie kosmowki nic a nic się nie poszerzyło. Wolałabym, aby ten krwiak sobie tam siedział, bo już nie chcę krwotoków brrrr.... pocieszajace jest, że z tego co dr powiedział, co zrozumiałam, ?, łożysko jakoś widocznie kształtuje sie po przeciwnej stronie. Dzidz oki, 10.10 bad. pren., no oby do przodu. No generalnie wygląda to wszystko w miarę obiecujaco, szczęśliwie zaczynam odstawiać leki, oprócz progesteronu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×