Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tadam55

rozmowa po angielsku na recepcje do firmy.Czego sie spodziewac?

Polecane posty

Gość tadam55

Czesc ,za pare dni mam rozmowe o prace. Konkurencja wielka i z moim angielskim marne szanse ale czego mozna sie spodziewac? wiem,ze musze sie przygotowac z TOP pytan pojawiajacych sie najczesciej ale bardziej zalezalobymi na tym jak przygotowac sie do scenki ewentualnej z rozmow telefonicznych. Dajcie jakies rady jesli macie doswiadczenie w temacie job interview in english:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardy, podstawy, prościutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam55
opracowalam sobie odpowiedzi na pytania dosc elastycznie :)zeby moc nimi operowac w stosunku do roznie sformulowanych pytan ale najbardziej obawiam sie tych "rozmow telefonicznych";/....jak nie odpowiadac na pytania "Czy zastalem Pana dyrektora;) krotkim Tak,juz lacze;) itp;) chodzi mi o wasze rady, czym mozna sie wyroznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam55
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinnaś się wyróżniać w takich scenkach. Jednak praca na recepcji jest dość szablonowa i raczej będą szukać kogoś, kto się w ten szablon zachowań wpisze. Przede wszystkim liczy się Twoje nastawienie, to, żebyś była opanowana, jasno i klarownie odpowiadała na pytania. Polecam też żebyś się ubrała w coś, w czym dobrze się czujesz (oczywiście w granicach "na rozmowę"), żeby nie skupiać się na np. poprawianiu spódnicy, bo to dekoncentruje. Ponadto możesz sobie przejrzeć Top 10 pytań na rozmowie kwalifikacyjnej na blog.tomastest.eu. Są po polsku, ale przynajmniej można oszacować, czego oczekuje pracodawca od Ciebie jako potencjalnego pracownika. A po za tym życzę dużo szczęścia i powodzenia na rozmowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×