Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Wiem ze dziecinada ale chcialam go powkurzac !!! zebym wkoncu wiedzial ze niebedzie tak pieknie zemna!!! on chce zebym mieszkala u niego przez ta majowke i to na powaznie mowi, chce zabrac Boryska zemna do siebie to wszystko jest trudne zwiazki masakra za duza pdpowiedzialnosc on wymaga oddemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie tak! ja mu oddaje pieniadze za kupione rzeczy juz raz to pisalam ze oddaje ale on niebaardzo chce brac ale wciskam mu w kieszen na tylku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Twoi rodzice na takie mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związki nie są trudne jeśli się wie czego chce i wzajemnie się słuchają i sobie ufaja. Jeśli tego nie ma to jest żle. Odpowiedzialność to swoja drogą. Masz 16 lat a on wymaga od Cb poważnych deklaracji. Mieszkania na weekend po kilku miesiacach znajomosci. Takie rzeczy to szaleństwo i za szybkie tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nic nie wiedza o tym, ale mama lubi adriana i kilka razy rozmawiala z nim sama o mnie i ogolnie a tata sie nie zgodzi to napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci miesiac jestesmy razem ale to tylko chodzenie ze soba jest, a adrian wybiega zabardzo do przodu, niechce teraz wchodzic w doroslosc i stracic fajne lata na byciu z kims kto juz plany ma ja sie jeszcze nie wyszalalam a pozatym nie wypada mieszkac. z chlopakiem bez narzeczenstwa 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada 16 mieszkać z 25 latkiem. Po tak krotkim czasie na dodatek. Prawda jest taka ze on mysli o dziecku i malzenstwie a ty o studiach pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz zamieszkasz przez weekend to dasz mu tylko przyzwolenie na wiecej, zacznie planować jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez przez weekend dziecka mi nie zrobi bo mu nie dam, chce studjowac w krakowie ale to jeszcze troche czasu mam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak nie u niego to znowu umnie bedzie na te dni ale z tego co mowil on chce byc zemna sam zeby sobie zobaczyc jak sie zachowamy mieszkajac razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak nie u niego to znowu umnie bedzie na te dni ale z tego co mowil on chce byc zemna sam zeby sobie zobaczyc jak sie zachowamy mieszkajac razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób jak chcesz to twoje zycie, nikt za Cb nie pouklada waszych relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak pojde do niego to bedzie ze glupia a jak nie to ze mu dam do myslenia ja juz niewiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian przyszlal mi zaproszenie na dzis na kolacje na godz 18 tylko wedwoje przyjedzie po mnie ciekawe bardzo co on zrobi za jedzonko, pojde zobacze jak bedzie sie zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z innej beczki macie jakies sprawdzone rozjasniacze do wlosow? zrobily mi sie odrosty a niechce znow farbowac i tracic czas takze jakis rozjasniacz chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rozjaśniaczami nie ma żartów. Moja koleżanka zrobiła się w ten sposób na pomarańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj adrian sie postaral z ta kolacja nawet mu wyszla :) ladnie sie ubral w koszule niebieska obcisla i spodnie dzins ale wygladal super jakby pierwszy raz mnie na randke bral po Kolacji spacerek dlugi bardzo mocno mnie tulil, objol mnie reka i trzymal ja na moim bioderku czasek wkladal pod bluzke ale nie posowal sie wyspko. Ja go tez objelam ale raczke wsunelam do jego kiesxeni na tylku milo bylo i moglismy tak swobodnie rozmawiac o wszystkim adrian wziol mnie tez na rece, fajnie bylo wkoncu mialam mojego chlopaka prawdziwego ktory sie nie czepial o glopoty! Chlopak chcial usiasc na trawie ale ja mialam biale spodnie wiec wziol mnie na nogi i powiedzial ze chce byc zemna zawsze ze mnie bardzo kocha i chce zalozyc rodzinke ale ja odrazu mu powiedzialam ze rodzinke to za kilka lat nie teraz ani za rok , calowalismy sie i troszke sie rozpedzilam bo zmienilam pozycje ii usiadlam rozkrokiem na chlopaku i nawet nie zauwazylismy jak spacerujacy ludzie szli wstyd zlapali nas na calowaniu sie w pozycji mowiacej za siebie a to starszi ludzie byli. A dzis bylam na ognisku tylko 2 godziny nudno bylo i juz w domu a adrian niewie ze jestem u siebie troche przeciagam ognisko bo on chce zebym spala z nim w domu a obawiam sie ze kupil mi jakas bielizne bo znalazlam rachunek z etykieta damskiej bielizny u niego w aucie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli kupil no to sie troche zagalopował, bielizne to mi facet kupuje ale my to już 1000 kroków przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za patologia:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troche to glopie ale pomyslalam ze moze dla innej baby to kupil bo jakby dlamnie to bym ja dostala wczoraj chyba ze mysli ze bede u niego jutro nocowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz napewno ci taki temat dam !!! nie bede spac z nim u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalas ze rodzine chce zalozyc z Toba a potem piszesz ze dla innej kupił? wez sie puknij w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale faceci mowia jedno a co innego robia. moze ma jakas babe z ktora seks uprawia bo zemna nie moze a mi mowi ze rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co myslec on ma 25lat i potrzeby swoje jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się z nim bzyknij bo ma takie potrzeby. Jesteś dziecinna. Po 3 miesiącach związku zdrada? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziw sie ze ludzie Ci takie rzeczy pisza jak ty wypisujesz takie p*****ly o zdradach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale ile ludzi sie zdradza takze co z tego ze ja jestem z nim tylko 3 miesiace ! Znalazlam dowod na to ze kupil bielizne ! Ja jej nie dostalam jeszcze i mam prawo myslec ze moze ma inna kobiete na boku do zabaw aby przetrwac ten okres kiedy zemna seksu nie uprawia !! Niewiem czy to prawda ale jesli tak to koniec z nami!!! Obserwuje go i chce mu w tel poszperac czy moze z kims pisze esy albo cos co mnie naprowadzi na cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to jego mama kupowała ? i oderwała metke w aucie ja nie raz oglądam w samochodzie i wyrzucam . albo jego siostra. a z tymi miesiącami to chodzi o to ze jak już po 3 by cię zdradzał to masakra. ludzie na początku związku się raczej nie zdradzają tylko potem. a szperać to już przesada. brak zaufania. nie dziw się ze on ci nie ufa jak ty mu też nie. gwarantuje Ci ze Cię nie zdradza. po tych jego akcjach to nie sądzę żeby był skok w bok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam myslec wrocilam od adriana mialam zostac u niego na no ale nie dal mi tej glopiej bielizny niby wszystko miedzy nami jest ok ale brzydzi mnie jak mam sie przytulic do niego a jezeli ma inna i to prawda ze jej to kupil! jego matka ma wieksze piersi niz rozmiar na etykiecie a siostra adriana to nie wiem moze ale watpie po co by miala w aucie ogladac i wogole rzadko jezdzi z nim. myslalam ze jak zostane u niego to mi da ja zeby przymierzyc a on nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie go zapytaj, albo żartem czy Cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×