Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no jak dla mnie to on chyba nie żartował. Ciekawe co by się stało gdyby jego matka nie weszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd Ci taki pomysł wpadał do głowy ? a on też się zagalopował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, to żadne wygłupy, żadne żarciki, on będzie dążył powoli do seksu, namawiał, dotykał, całował, a ty mu w końcu ulegniesz. On ma 25 lat, nie 16 jak ty. Rozmawiałaś z nim na ten temat, mówiłaś, że dla ciebie to za szybko? Bo chyba po ostatniej akcji nie zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co byś robiła jak rzeczywiście by Cię wtedy rozebrał i zaczął coś robić coś więcej. a jak nie chcesz seksu bo tak tu nam wciskasz to po jaką cholerę kupujesz kajdanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam je na wycieczce pomyslalam ze bedzie fajna okazja zeby adriana zakuc na zarty i troche go pomeczyc, nie chlopak tez zartowal z tym zrobic dobrze smial sie on by mi nic nie zrobil tylko calowal i dotykal ale nie w intywne miejsce to tylko wyglup chlopaka ktorego matka nie rozumie a przez to ona jest zla na niego ze mnie tak traktuje ale to ja jestem w calosci winna a teraz on mi nie pozwala sie wytlumaczyc jego mamie! powiedzial ze chce zebym robila co chciala i kajdanki czy jakies tortury bede chciala to moja i jego sprawa. zapytalam go co mysli o tym a on powiedzial ze naprawde go zaskoczylam i jemu sie podoba ze mam iskre niegrzecznej pani. ale to nie mialo byc na tle erotycznym kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzilo mi zeby kajdanki wygladaly tak jak wiekszosc mysli to mialo byc na zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety zachowalas sie dziecinnie a kajdanki to aluzja ewidentna do seksu, kazdy odebralby to tak samo. Przeciez masz 16 lat to co ty sobie myslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok kojazzy sie to z seksem ale ja mialam inny zamiar przezucic to na zarty wyyszlo jak zwykle gore wziela erotyka kurde . adrian jest w laziece zaraz pewnie wyjdzie, on wie ze nie mialam zamiaru zwiazanego z seksem i ksjddankami smieje sie i zartuje zemnie ze jestem jego Diablica. dostalam es od matki adriana znowu na dywanik mnie prosi na jutro boze jak powie moim rodzica to ja mam dym w domu na wlasne zyczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze jeszcze mi piersi nabrzmialy przed okresem bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis spie u adriana fajnie bedzie lubie jak mnie tuli musze uciekac. bo chyba idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie sie Ci 16 lat i sypianie u chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak maatka adriana nas rozdzielila nie pozwolila spac razem uuu przyznalam sie do kajdanek jej a nikt mi nie wiezy ze to na zarty mialo byc q nie jak innni mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powi mojej mamie o tym i ze ubieram sie zbytnio zle jej zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie poj chlopak tez jest duzzzxo starszy odemnie tez jest 9 lat roznica ale ze juz ponad 3 lata jestem z nim to wszyscy nas juz traktuja normalnie i nie obchodzi ich nic , kiedys mi chlopak kupil stroik erotyczny i jego mama mnie widziala w nim wchodzac przez dzwi nie pukajac , zasmiala sie o tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes sobie winna, glupi pomysl mialas i tyle. A jak ciagle biegasz w stringach to sie nie dziw. Po takiej akcji nie powinnas tam spać. Trzeba bylo sobie dac z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam zrezygnowac tylko dlatego zeby uciec przed rozmowa? wiem ze to bylo glopie i ta wpadka ale przyznalam sie i nie chcialam zeby tak wyszlo z tym a jak jestem u chlolaka na noc to nie slie w stringach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 Maja bedziemy juz 4 miesiac razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas zrezygnowac bo tak wypada w twoim wieku. A nie dziw sie ze ludzie tak cie postrzegają jak nie myślisz co robisz. To nic nie ma wspólnego z uciekaniem od rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie dopiero 4 miesiace wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to u mnie jest podobny wiek , i dopiero niedawno pozwolilismy sobie sie zblizyc do siebie , jestem z chlopakiem swoi ponad 3lata jak pisalam i dopiero niedawno sie zaczelismy kochac , a u was 4 miesiace i takie fantazie hmmm trochw nie dobrze'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tesciowymi trzeba ostoznie a ty sama sie podkladasz glupotami. Masz 16 lat i w związku jestes 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka mysli ze jej wszystko wolno i tyle. Dziwie sie twoim rodzicom. ja jestem troche starsza w zwiazku 1,5 roku i kochalismy sie po roku dopiero. A ona kupila kajdanki i zgrywa swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dokladnie po 15 miesiacach . owszem mialam wtedy 15 lat ale to wyszlo bardzo dziwnie... wiem ze to chore ale nie zaluje . bo chlopak nie byl jak inne bydlaki ... moi rodzice wiedzieli i pomogli mi psychicznie pozniej.. autorko radze tez wstrzymac sie tak chociaz do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze czasami bywa to roznie chlopaki potrafia byc z kobietka 9-10 miesiecy , przepruja ja a pozniej pama , upewni sie ze on cie naprawde kocha. ja majac to 15 lat bylam glupia , po uprawianiu sexu balam sie ze zostawu mnie ten męzczyzna. ale okazallo sie ze powaznie mnje kocha i dba zebym w zyciu niezbłądzila:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z postu wyżej mam 20 a mój facet 25 wiec dla mnie to dziecinne zachowanie autorki. A ty sypialas u tesciow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEZU ALE JA Z NIM NIE UPRAWIALAM SEKSU !!!!!!!!!!!!!!!!kajdanki na zart przynioslam chcialam adriana spiac skad mialam wiedziec ze tak wpadniemy. a tesciowa mi pozwala spac u niej ale tylko 2 razy moglam z adrianem spac reszte w osobnych i nic nie bylo tylko lezelismy i zasnelismy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest jasne ze ja seksu nie chce i wie o tym adrian jego mama i moi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosc nic zlego nie zrobilam a wy juz ze najgorsza! przez glupie kajdanki ktore nie mialy tak byc odebrane jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze nie uprawiasz, jak robisz wszystko zeby go zachecic do tego i zwalasz ze nie wiedzialas. Masz nauczke zeby nastepny raz pomyslec. Nie wiedzialam nie chcialam to wymowka jak z podstawowki. A przy tym nie tylko go zachecasz ale robisz wszsytko zeby inni mysleli ze cos robicie : przeciez sypiacie u siebie notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×