Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
a niech sie wkurzy :D nie przejmuj sie tak tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sie nie przejmujecie klutnia z chlopakiem?i co pozniej wkurzy sie i bedzie mial pretensje z nie jestem lojalna z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli klotnia jest o byle co i nie z mojego powodu to o co sie mam denerwowac? Nie mam takich problemow jak ty a kloce sie o powazniejsze sprawy a zwykle dochodze do porozumienia kto winny to przeprasza i sie godzimy :D A takie sceny jak robi twoj to sama zobaczysz i tak przyjdzie przeprosic po fakcie zazdrosnicy madrzeja na chwile a potem znowu to samo. I wcale nie jestes nielojalna , bylabys taka gdybys wczesniej nie uprzedzala go ze zmieniasz plany. Mylisz pojecia :D Napisz mu grzecznie ze wychodzisz z kolezankami i sie nie widzicie, alboidz na te zakupy a potem do kolezanek. A jak zacznie sie wsciekac to mu powiedz ze jest zazdrosny,niedojrzaly i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ze on ma pretensje to co z tego? Jestescie razem a nie tylko on rzadzi w tym zwiazku. Nie rob sie taka ulegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojde na te zakupy ale po nich powiem mu ze umowilam sie z kolezankami i nasz kontak bedzie tylko przez tel do konca dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bedzie sie wsciekal to mu powiem ze mnie malo kocha skoro zaufania niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, masz 16 lat w tyg pracujesz z nim, ale musisz miec znajomych bo potem zostaniesz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o tym, strasznie mnie wymecza wstawanie o 4 rano jeszcze nie wpadlam w wir przyzwyczajenia, a sama praca jest fajna i plus to ze chlopa mnie wozi autem ale dorosle zycie jest ciezkie! uciekam spac bo przysypiam juz Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem jak tam Adrian czy sie obrazil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz zazdrosnice zaczynaja obgadywac chlopaka a jak byly mlodsze to by go nie chcialy bo same lataly za starszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adrian mi ulatwil bo sam zapytal co bedziemy robic po zakupach ja mu odrazu powiedzialam ze mam juz plany on chyba myslal ze z nim cos ten tego bede robic bo sie przytulil i pocalowal w szyje i zapytal jakie, jak mu powiedzialam ze z kolezankami sie umowilam to chlopak zdziwiony powiedzial ze nie pojde bo pewnie kolezanki maja na oku facetow i bedziecie ogladac ich ze niema opcj , ja mu powiedzialam ze cale dnie razem jestesmy zeby nie wymyslal bo i tak pojde on znowu zaczynal gadac no i mnie wkurzyl wcislam mu moje wybrane ubrania w klate i powiedzialam ze mam go dosc i czesc chcialam wyjsc ale on mnie zastawial i pomoglo bo sie zgodzil powiedzial ok niemam nic przeciwko ale nie za dlugo, albo ze on moze isc zemna powiedzialam mu ze chyba zwarjowal i ze nie a jak powiedzialam ze jutro sie widzimy to juz go wscieklam na max nic nie powiedzial poszedl zaplacic a w aucie cala droge byl cicho przywiozl mnie pod dom chcialam mu dac buzi ale uciekl buzia no to poszlam i cisza od temtego rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie dobrze nie przejmuj sie :) dobrze zrobilas, bedzie chcial to sie odezwie nie pisz pierwsza. tylko czemu on znowu placil za twoje zakupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, placil za moje bo zrobilam kaprys i powiedzialam ze niecche tych rzeczy swoje kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrazaj wlasne zdanie ale nie kaprys. Na kaprysy jestes juz za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, i tak to mialy byc jego zakupy a nie moje on chcial kupic. kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza milczy obrazil sie niezle albo z kolegami jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co sie tak tym przejmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmyje sie tylko mysle co moze robic zawsze pisal esy a teraz cisza i z tego przyzwyczajenia jest dziwnie jak nie klika nic. kolezanki siostra zabiera ja na dyskoteke a ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob sobie wieczor dla siebie :) zrob to na co nie masz czasu w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide na dol do rodzicow ogladaja jakis film niechce mi sie na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian sie jeszcze nie odezwal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to trudno, najwyzej jutro sie zobaczycie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrazony jest pewnie i czeka az sama wyciogne reke a jutro to pewnie pomnie nie przyjedzie a w pracy bedzie robic problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to lec go przepros bo chyba tylko czekasz aby Ci ktos to napisal. Tylko pytanie za co ? Jak nie masz za co. Chce miec dziecko a zachowuje sie jak rozkapryszony gowniarz. A moze po prostu kaca meczy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko mysli moje sa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze faktycznie cos z kolegami pil i teraz meczy sie z bolem a nawet jak tak to bardzo dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie i tyle, bedzie robil sceny w pracy to olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje, przynajmniej moge teraz z kolezanka isc na rower i nie slyszec pretensji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa tam z adrianem uciekam na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian mi przyslal MMSa na ktorym jest bez koszulki z jakims dzieckiem i napisal ze Pozdrawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×