Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Ale on wtedy zartowal z tym ze wlozyl reke mi, tylko w bieliznie mnie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to bly glupi zart za co juz dostal opieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro sie okaze jak nam wyjdzie rozmowa i prezerwatywy z bananami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sprobuj sciagnac stanik, potem po pewnym czasie bierz sie za dol. Tak jest latwiej. zacznijcie wgl od dotykania przez ubrania. Wkladania rak bez sciagnia ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodziewaj sie cudow po tej rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebyla taka zla ta rozmowa, przynajmniej nie bylo sztywnie i powaznie bo adrian zartowal duzo. Rozmawialismy o grze wstepnej zeby nie wskakiwac odrazu na temat Seksu a pozniej adrian zartowal z prezerwatywami wkladalismy na banana ale jedna pekla na boku scianki masakra chlopak powiedzial ze jakas wadliwa byla tylko jak ja sobie pomysle jakbym na taka trafila kiedy sie zdecyduje na pierwszy raz to katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy tez tak rozmawialiscie o tym jak wpadniecie w ciaze? co dalej zrobicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy sie zdarzaja. Gumki pekaja. Nikt Ci nie zagwarantuje ze akurat Ci nigdy nie peknie. Dlatego ich nie stosuje. Oczywiscie penis to nie banan moze agresywnie ja zakladal. Wiadomo jak facet chce uprawiac w gumce seks to musi najpierw pocwiczyc na sobie a nie na bananie. No i nie kazdy facet moze w gumce, niektorym po prostu one nie sluza i im opada mimo podniecenia. Kocham sie regularnie i oczywiscie od czasu do czasu rozmawiamy o wpadce i przed rozpoczeciem wspolzycia tez rozmawialismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lagodnie wkladal a ona pekla po potarciu, chlopak juz mial prezerwatywwe na sobie zalozona ostatnio potym jak znalazlam ja, powiedzial ze dla niego to nie wygodne jest sciska, chyba sobie zly rozmiar kupil. chcial mnie namowic zebysmy sprobowali za jakis czas na nim ale zebym ja wkladala mu to glupie bo nie bede mu za kazdym razem tego robic. to jego interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak twierdzi ze moze pierwszy orgazm dostac. odrazu po wlozeniu wemnie tygryska moze tak szybko facet dojsc do orgazmu?? czy adrian przesadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam pytanie czy jak bedzie mial orgazm wemnie czy musi tygryska wyciagnac ? czy moze zostac az znowu bedzie gotowy zaznaczam ze w prezerwatywie chlopak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet bez wprawy moze nawet dojsc przed wlozeniem albo po 1 pchnieciu. A po orgazmie moze wgl nie moc juz drugi raz, moze byc sytuacja ze bedzie musial odczekac kilka badz kilkanascie minut zanim znowu nedzie mogl. I tak musi wyjac umyc czlonka , rece to co mialo kontakt z gumka i zalozyc nowa gumke. 1 gumka = 1 stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to nie automat. Umiejetnosci trzeba cwiczyc. Na poczatek lepiej zeby sam zakladal zgodnie z instukcja, ty mozesz przebic ja paznokciami albo po po prostu zalozyc zle. Skoro jeszcze nie uprawial seksu w gumce a juz mu ona nie pasuje to nie licz ze nagle zmieni zdanie. A gumka musi scisle przywierac do jego ciala nie moze byc za duza bo sie zsunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze byc tak ze nie dojdzie do wspolzycia jak chlopak sie podnieci sama gra wstepna i tam pocieraniem jego tygryska dlonia lub o moje cialo zanim wlozy!! beznadziejne to jest bo jak dojdzie jak wczesniej pisalam przed wlozeniem to musi isc zmieniac gumke i myc sie myslalam ze jakos sie dluzej da w jednej gumce przelekramowane one sa!! a po tabletkach mam nadzieje ze juz nie musi ganiac i zmieniac? wkoncu ochrona jest z tabletek anty tak? film z wesela juz jest ciekawe jak wypadlam z adrianem oj boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie w gumkach tez mozna dojsc do wprawy i dluzej wytrzymac. Ale nie licz ze pierwszy raz bedzie trwal dlugo. Zamiast na nim to w grze wstepnej musicie sie skupic na Tobie od niego trzymac sie z dala to dluzej wytrzyma . Tabletki nie przedluza Ci stosunku. Niektorzy faceci po stosunku musza sie zalatwic****edza do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumka po wytrysku juz sie nie nadaje do dalszego dzialania. A z myciem chodzi o to ze facet jak sciaga gumke moze miec do czynienia z plemnikami i potem jak cie zacznie dotykac to sama wiesz co. Penis jako ze byla na nim gumka tez dobrze jest umyc. Tabletki daja ochrone przy czytaniu ulotki i regularnym braniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedy powinien wlozyc prezerwatywe przed gra wstepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zalezy co za gre wstepna bedziecie miec, czy bedzie cie dotykal i siebie, jak wiesz facet tez sie podnieca i wydziela wczesniej plyn a taki plyn tez moze zaplodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie chodzi o ten plyn ktory sie pojawi u faceta po podnieceniu i jak bedzie to juz nie zalozy prezerwatywy bo zbrudzi ja i znowu czekac. az sie umyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sek a z nim tyle problemow masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnaśliweczka
Czy mi się zdaje czy chłopak ciśnie ją na współżycie? Nie bądź głupia!!! Może i w ciąże nie zajedziesz ale jak sobie uświadomisz, że wykorzystywał cię i zostawi cię dla innej (prawie pewne po tym jak piszesz i jak on sie zachowuje) nie zaufasz fecetowi, który może być prawdziwą miłością. I co w tedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale adrian mnie nie zmusza na wspolzycie, i nie jest taki jak klikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochamy sie, i tylko rozmawiamy o seksie i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby chcial sie zabawic. to wziolby starsza a nie mnie bo przez 6 miesiecy nic takiego nie bylo miedzy nami bliszego tylko calowanie i tulenie sie. Wiec o jakim wykorzystaniu mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adran wsciekly wrzeszczal dzis po mnie caly dzien o pierdoly sie wkurza !! ale mam prace zalatwil mi chociaz tyle z dnia mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o ta gumke to najlepiej ja zalozyc w trakcie gry wstepnej gdy chlopak nie mial tego plynu. A co to za p*****ly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalam, wole miec wszystko jasne i przypilnowac. adriana w 100% aby zalozyl odrazu przy grze wstepnej niechce wpasc jak sie wkoncu zdecyduje. pierdola to jest to ze nie pozwolil mi isc w bialych leginsach na zakonczenie roku nie dalam sue mu i postawilam na swoim a on sie obrazil wyszedl trzaskajac. drzwiami i pojechal a mial mnie podwiesc! pozniej po 12 dzwoni gdzie jestem a bylam z znajomymi z klasy na pizza oczywiscie znow pretensje i pozniej przyjechal jak mu napisalam es ze juz jestem wolna zly jak osa zabral do swojej pracy i powiedzial ze zalatwil mi prace ale musze z jego szefem gadac powiedzial mi to 10minut po tym jak mialam rozmowe, ale udalo sie fajnego ma szefa i mam prace super wyszlam z rozmowy ucieszona a adrian zachowywal sie dziwnie. po pracy domnie przyjechal i przeprasza to mu powiedzialam ze ja mam dosc jak pomnie caly dzien jezdzi i chce byc dzis juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biale leginsy to masakra bez obrazy autorko ale z Cb tandeciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Przeciez to normalne biale czy czarne leginsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bedziesz robic w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×