Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Mam dosc chlopak naciska oni mnie przywieraja do sciany ja juz niewiem co robic!! rozmawialam z adrianem po pracy ze mam dosyc tego jak mama chodzi obrazona i ja na nia ze pojde do niej porozmawiac zaczne rozmowe i wyjasnie a on mi mowi ze jak bede sie tlumaczyc to tylko bedzie swiadczyc ze robie cos za jej plecami i klamie ze nie, jego zdaniem mam stac przy prawdzie i nie zaczynac z nia rozmowy pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedze i mysle co teraz zrobic, chyba pojde do niej zrobie po swojemu albo zemna bedzie rozmawiac. albo oleje mnie i znow splawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz ! to jest dobre wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawialam z mama dosc dlugo wczoraj ona ma juz zdanie na temat adriana wyrobione i maszego zwiazku jednym slowem mama sie wscieka o to ze chlopak mnie porywa do siebie do domu ogranicza kontakt im zemna i ze przez niego trace momety kiedy powinlam sie bawic. na dyskotekach czy z kolezankami wychodzic a nie pracowaci gotowac bo na to mam czas, jest zla ze mnie tak on do pionu postawil i ze traktuje mnie jak swoja wlasnosc i grozi jej ze mnie wezmie jak ostatniej klutni ze mi kupuje bielizne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma duzo racji w tym co Ci powiedziala. I co tak strasznie sie z mama rozmawia ? Jakbys chciala z nia rozmawiac czesciej to mialybyscie lepszy kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak ze ja niechce to ona mnie splawia tym ze jest zajeta albo zmeczona. nie bylo zle choc sluchac tego niebylo przyjemnie, ale mysle o tej rozmowie i niewiem czy mama chcialaby zebym wpadla w jakies niefajne towarxystwo bo na dyskotekach wszystko mozliwe jest. niewiem co mam juz ze soba robic naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjemne nie bylo ale prawda w tym byla. Nie chce zebys wpadla w zle towarzystwo, nie wszyscy ktorzy imprezuja od razu wpadaja w takie. Jezeli czlowiek nie pije lub zna umiar do alkoholu i innych uzywek do nic zlego sie nie stanie. Rozne rzeczy sie zdarzaja ale nie popadaj w paranoje. Ja w twoim wieku nie pracowalam,chcialam ale nie mialam gdzie. Imprezowalam, spotykalam sie ze znajomymi. Dzisiaj tego nie zaluje, wiem ze te lata nie wroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest zla = jest jej przykro ze masz 2 rodziców a liczysz sie tylko ze zdaniem chlopaka ktory cie troche wychowuje, dostosowuje cie do siebie. Chce na sile zrobic cie starsza niz jestes. ty zawse bedziesz te 9 lat mlodsza. on sobie chce ulozyc zycie a ty nie i to jest wasz problem. adrian i tak powinien przeprosic twoja mame bo zachowal sie straszie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w stanie uszczesliwic i rodzicow i chlopaka teraz jak wracam do domu o 17 to adrian zaczyna marudzic a dzis chcial zebym z nim i kolega jechala bo chlopak kupil auto a ze to troche kilometrow jest w jedna strone wiec mu powiedzialam ze nie dam rady bo na 17 napewno nie wrocimy a on odrazu sie wscieka i obejmuje i ciagnie do auta tak mnie przypieral do siebie ze musialam mu powiedziec ze mnie za mocno trzyma i to boli po chwili mnie puscil ale i tak naciskal zebym jechala cala droge do mojego domu mi marudzil a jak mu powiedzialam zeby wypadalo by mu przeprosic moja mame to juz wogole on twierdzi ze nie ma za co bo powiedzial prawde i ze ona nas ma przeprosic kicha totalna. Dopiero wracaja a przez ten czas jak pojechal z kolega pisal esy nawal smsow a jak nie odp mu to odrazu dzwonil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w pracy adrian na internecie ogladal jakas strone tylko nie jestem pewna ale wydawalo mi sie ze to byla meska bielizna jakas taka dziwna, az sie boje ze cos wymyslil na moje urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmus go zeby przeprosil, stawiaj na swoim, nie ucz ze mu za kazdym razem odpisujesz czy ty nie masz innych zajec w domu? Zachowuje sie jak d**ek i jak zwykle mysli tylko o sobie - chce i musi miec cie a wylacznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jestem do tylu z obowiazkami dzis jak nie odp mu na es to robilam pranie mam balagan w pokoju i jeszcze obiecalam sciac trawnik a chlopak ciagle uwaza ze mam wymowki zeby z nim kontakt stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem jak go zmusic chyba tylko grozba ze sie do niego nie odezwe moze cos zdzialam tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie uważa co chce. Pisze i dzwoni a ty nie odpisuj i nie odbierał rób swoje. Nie szantażuj go po prostu nie zapraszaj go do dol dopóki nie przeprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super adriana siostra jest w ciazy wlasnie mi chlopak powiedzial caly uradowany bo bedzie tata chrzestnym i juz mnie uprzedza ze w niedziele jedziemy do nich a ja mu powoedzialam ze najpierw mame moja ma przeprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sam z siebie nie przeprosi bo ma dume rzadko jest umnie to raczej ja u niego jestem, Bedzie sie wscikal jak nie bede odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rób co Ci każe no bo przecież się obrazi albo będzie zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zrobie jak radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 telefony moj i od adriana z ktorego korxystam jego tel wlaczony chowam i koniec pisania z nim esow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam wiek nie gra roli jeśli chłopak fajny i w porządku to z nim sobie bądź. Ale najlepiej ustalić czy chodzi mu tylko o sex, wspólną zabawe czy coś więcej, bo może być tak , że Cię przeleci kilka razy a potem zostawi. I dobra rada nie zakochuj się od razu daj sobie na wstrzymanie , bo po co masz potem cierpieć. Ja mam 28 l i spotykam się z chłopakiem co ma 41 i jest zajebisty w łóżku . Prosty układ mamy. I mi kiedyś powiedział gdybym ja miała te 15l a on właśnie wtedy brał ślub ze swoją żoną z którą już od roku czasu nie jest i ma dwójkę dzieci.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu on cię nawet nie zapyta czy chcesz jechać czy pojedziesz tylko tylko mowi ze jedziecie. Na za dużo mu pozwoliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uprawian seksu z chłopakiem, teraz widzę różnice 28-41 ja 16-25 uu jak ja będę mieć 20 to adrian już będzie po 30stce hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi 2 razy dzwonił ! Nie wiem dlaczego tak mówi widocznie zanalo się stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech sobie dzwoni, stanowczo za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe wkurzony jest ale dobrze niech sobie jest! Jutro idzie do pracy więc powinien iść spać zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mi się znów spóźnia! Dlaczego ten miesiąc tak długo mija! Potrzebuje pieniędzy żeby wkońcu iść do ginekologa ciągle mam pod górę kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca miesiąca jeszcze daleko . Mi też się już dluży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian chyba na motorze jeździ pod moim domem jak głupi z piskiem opon,rozpędza się kurde mam wolne a on mi spać nie daje palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to on to jest pojebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mój tak zrobił to miałby pozamiatane przez pewien czas takie rzeczy mnie strasznie denerwują to jest nie szanowanie drugiej osoby. Wolne masz a on może się mści bo mu nie odpisywalas czy ch*j wie o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×