Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Myslisz ze mu latwo jest z Toba spac, albo spedzac czas na przytulaniu i calowaniu jak mu caly czas stoi. Bo nie uwierze ze jak sie calujecie to mu sie nie podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moze naprawde go bolalo ale mocno nie bylo, aj tam ciezko mi tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty nawet nigdy nie bylas bardzo podniecona ani nie mialas orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie w sensie orgazmu tylko ciezko teraz z tym ze wchodze w intywne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli musisz się zacząc oswajac i zaczynać pomału coś robić. Co do seksu jeszcze długą droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,. ale niewiem czy ten wiek jest juz odpowiedni zeby za wczesnie nie zaczc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie zacząć petting, raczka, oral. A seks to na 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petting To w ubraniu juz bylo a adrian ciagle nalega i tylko sie dobiera do mnie juz ostatnio mnie tak zlapal ze jego siostra nas przylapala!! raczka a co to ? Anal po tym tylek boli na to to sie chyba zdecyduje po calym tym seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam oral nie anal . Raczka czyli ty mu robisz ręką a on tobie. Co z tego ze już był. Ja przez prawie rok robiłam tylko takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w jego wieku, ty w wieku mojej siostry. Gdybym był twoim bratem koleś chodziłby bez zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oral tez nie jak narazie brzydzi mnie branie jego tygryska do ust, to nie dlamnie jak naraziez dala od tych zabaw. Na szczescie nie jestes moim bratem, niechcialabym miec takiego brata co kazdego faceta bedzie przeganial!! Adrian pojechal do sklepu i wrocil z spodniani meskie biodrowki kupil masakra nogi ma chude a tylek luzny i krocze wyglada jakby mial duza d**e straszne kazalam mu je oddac wyglada jak gej w nich porazka i pusc faceta do sklepu samego to kupi cos takiego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Cie brzydzi i bronisz sie przed jakimkolwiek dotykiem to nie jestes jeszcze na nic gotowa tym bardziej na seks. A co z tym ginekologiem? Tamta na wakacjach, szukalas kogos innego? Powinnas isc jak najszybciej z tym swoim okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inni najpierw upraewiaja seks moze bedzie i latwiej zaczac od tego a pozniej oral i te cale pieszczenie. dzwonila tam jeszcze raz i pani powiedziala ze musze byc z kims doroslym takze w innyc.h gabinetach pewnie tak samo bedzie wymagane, moja mama teraz wraca w sobote to pojdzie zemna jeszcze te kilka dni jakos przetrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian chcial isc zemna ale odrazu sie nie zgodzilam i wybilam mu to z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze z rodzicem trzeba. To co ty chcesz w ramach gry wstepnej robic jak nic Ci sie nie podoba i sie wszystkiego boisz. Myslisz ze w takim razie Ci seks od razu wyjdzie. Cos mi sie wydaje ze bedziesz beczec z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze mocno nie bedzie bolalo!! jedni ida odrazu do lozka i po problemie wstydu, a ja mam problem z jednej strony boje sie ze adrian mi cos zrobi a z drugiej ze nie wytrzyma tak ciagle czekac i wywrze na mnie presje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrzymal by dluzej bez seksu gdybyscie robili inne rzeczy. Presja i tak bedzie i tak. Seks nie przelamie Cie do oralu. To wiem z autopsji. Problem wstydu nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bolec moze i to zalezy od blony juz to kiedys bylo w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dalam plame ze tak wzybko dalam sie mu zblizyc do czulosci!! teraz to chyba musze ciagnac jak najdluzej zabawy podniecania z umiarem i zaczac chociaz sie dotykac. a skora na tygrysku jest luzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama to sprawdz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dalas zadnej plamy bo wy nic nie robicie. Jakie czulosci? To ze sie calujecie i przytulacie to przeciez normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o calowanie ale ze go podniecalam a on mnie te zabawy co adrian ciage by chcial petting czy jak to sie nazywalo, Wole wiedziec przed sprawdzeniem, mam takie glupie wyobrazenie ze bedzie luzna skora jakby bylo jej troche za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to Spirala jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze zeby jakis ginekolog zalozyl spirale dziewicy-17letniej. To raczej dla kobiet, ktore juz rodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies dziewczyny w autobusie o takiej spirali mowily myslalam wtedy ze to cos jak antykoncepcja jest, kurcze to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem co mam zrobic koledzy adriana zgadali sie ze na motorach pojada gdzies na dzialke zrobic ognisko taka wyprawa z dziewczynami i beda spac w namiotach i moj chlopak tez ma jechac a ja z nim bo mi wypomina ze juz jeden wypad pod namioty przepadly i mowi ze musimy wykorzystac to ze jeszcze moi rodzice nie wrocili ale oni jutro wracaja i bedzie dym jak mnie nie bedzie a chlopak mowi zebym sie troche sprzeciwila im, latwo mowic mu!! pisalam mamie ze jest taki wyjazd ale nic nie odp mi a adrian mnie ciagle naciska i pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest antykoncepcja ale nie dla Cb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob jak uwazasz za stosowne, tylko zebys nie miala klopotow potem. Nie we wszystkim musisz sluchac chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz wiem ale szkoda ulatwilaby mi ta spirala zycie bo nie jestem za tabletkami anty! ja sie gubie jak pojade bede miala rodzicow na glowie a jak nie pojade to adrian sie obrazi i dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkoncu to namiot i tylko z adrianem bede spac pod namiotem zeszly weekend pozwolili mi jechac to moze teraz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×