Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Musisz po prostu porozmawiać z mama i ginekologiem o tym. Jak masz jakieś pytania to ci odpowiem. Biore to już mam jakieś małe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powolila Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja prababcia umarla na raka! ze strony mamy Czyli co umnie moze byc ryzyko? wpadla do nas do domu adriana bo jeden tel nie odebralam bo zostawilam w ladowaniu w pokoju adriana a bylismy wvkuchni jak dzwonila i odrazu przyleciala i nam powiedziala ze caly dzien razem to wieczor juz do domu wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie myslala ze my cos robimy ten tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skoro twoja mama brała czy bierze to widocznie nie było przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No twojej mamie to prędko chyba nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mama jest starej daty moze wtedy nie robili takich badan jak teraz pod katem zagrozen, a obecnie nie wiem czy bierze czy nie. mama twierdzi ze co mozna robic caly dzien u chlopaka i jeszcze wieczor zostawac ze tego za duzo a i tak caly dzien lezelismy praktycznie w lozku razem beznadziejna pogoda! i nic sie niechce a tesciowa sie bawi w chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mama jest wykształcona i w tym temacie to na pewno wie co robi. Bawi się bo ma takie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluje ze ja nie pojechalam stracilam szanse !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie raz i nie dwa mozna tam pojechac, podrozowac mozna cale zycie chyba ze sie dziecmi trzeba wczesnie zajmowac :) nie mozesz kipiec takim jadem w stosunku do tesciowej i tekstu typu ona sie tam bawi sa nie na miejscu. Nie pojechalas i trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze jej bo ja tam moglam byc a ona nam wysyla zdj i gadamy na skayp i sie chwali ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wolno jej, kobieta sie cieszy bo moze wczesniej nie miala okazji czesto wyjezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka zazdrosc jest o prostu dziecinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla za granica nie raz!! a niech sobie ma te wczasy ! za rok tez wyjade z adrianem w lepsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu moj brat to debil nakablowal adrianowi ze jestem na internacie a chlopak mi es wyslal co robie tak pozno w internecie ! zatluke brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wszyscy jestescie nienoramalni albo dzoecinni az tak ty-sierotka marysia, zazdrosci wyjazdu na ktory nie pojechala bo jej nie puscili , to chore co piszesz, moze soie najpierw skoncz to 18lat i zarob , facet szpieg i brat kabel ile wy macie lat masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda właśnie dorosłe życie inni się bawia a inni siedzą w domu. Jak będziesz miała tyle samo lat co ona to też się będziesz cieszyć z wszystkiego, jakbyś pojechała tam to też byś się tak zachowywała. Zamiast się cieszyć ze wyjazd nie przepadł tylko ktoś go wykorzystal to ta zazdrości . Jetes niewdzięczna, i tak jak wyzej ktoś twierdzi dzisiaj dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak wie co sądzisz o teściowej i ze zazdrościsz jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za rok to może pojedziesz wózkiem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda!! same bylybyscie zazdrosne na moim miejscu a teraz tylko tak gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis caly dzien z malym bylismy jestem wykonczona! jeszcze maluszek mial kolke i strasznie plakal gdyby nie moja mama to niewiem jakby to sie skonczylo !'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sytuację mam pare razy w roku. Moja teściowa podróżuje dużo. Nie zazdroszczę jej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat! wyjechac za granice zwiedzic troche swiata i nie zazdroscic! ja moglam byc z chlopakiem teraz tam a tak dupa siedze w domu pogoda beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jescze jutro ta rozmowa u ginekolog to mnie dobija, mama ciagle mi nawiazuje rozmowe zeby tylko gadac o jutrzejszym dniu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest teraz w hiszpani i jej nie zazdroszczę, lubie ja i ciesze się na myśl ze przyjedzie zadowolona. A ja może tylko weekend w górach ale oboje nie mamy czasu. Czekam na zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U ginekologa zadaj pytania te co tu zadałas o tabletkach, wszystko co chcesz wiedzieć o każdej metodzie., nie wstydz się pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak bede wstydliwa bo taki temat ! ide spac oczy mi sie zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak bede wstydliwa bo taki temat ! ide spac oczy mi sie zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i jeszcze pytanie adrian wyskoczyl z pomyslem zeby razem isc do wanny nie zgodzilam sie bo kiedys slyszalam ze w wodzie nasienie moze dostac. sie do kobiety?to jest wogole prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się wstydzisz to nie potrzebnie tam idziesz bo na seks wgl jesteś nie gotowa. Trzeba dojrzeć do niego. Bo potem takie wstydliwe wpadaja bo nie wiedziały jak zapytac. Poza tym to lepiej ogarnij temat antykoncepcji bo ty po jednym ciężkim dniu z dzieckiem masz dość to w ciąży, przy porodzie a potem przy dziecku to byś chyba umarła. A przecież mama i teściowa, oraz chłopak nie będą przy tobie non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×