Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
po prostu chcemy zweryfikowac troche i w koncu wykurzyc podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja juz kilku przelecialo i porzucilo dlatego masz beczke a teraz faceta z dzieckiem bo na lepsze cie nie stac i nikt niechce nie dziwie sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe historie tworzysz w swojej chorej łepetynie :D nie dziwię się że teściowa ma cię dosyć , tłuku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja jestem autorka a nick bo nie mialam juz innej mozliwosci potwierdzenia siebie i koniec. z podszywem!!!!!!!!!!!!!!!''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyw był śmieszny a ty jesteś żałosna hahahahahahahaha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co bedziesz dalej zwracac uwage innym ? nie lepiej olac tylko odpisywac/? ty to na prawde chcesz z im zamieszkac czy chcesz bo on chce? w szpitalu na kolanach to troche nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem, nikt nam nie ufa i tak teraz a jak zamieszkam nawet to bedzie tak samo jak teraz wieczne podejrzenia. Chcialam obok siasc a adrian mnie raka zlapal i przyciagnol do siebia na kolana wiem ze to nie miejsce na takie rzeczy ale adrian zrobil sie jakis taki inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam inny problem temat maturalny!!! dostalam kilka i z nich wybralam ZDRADE jest wiele watkow z zdrada w powiesciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tego ze sie zrobil inny? nie masz wlasego rozumu? tam sa ludzie ciezej chorzy niz twoj facet i nalezy sie im szacunek. Po co prezent a kazda miesiecznice? nie lepiej zebrac wieksza sume i na urodziny? do 200 to zegarek bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bylo nic prostszego? mysl o lekturach ktore mozesz wykorzystac, im ciensze tym latwiej ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na tym pietrze co adrian lezy niema ciezej chorych !! a prezent zawsze od niego dostaje chce tez mu cos dac! lektory sa rozne wiec pytam pod katen watka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w szpitalu bym się tak po prostu nie zachowala i tyle. lepiej pomysl jakie znasz lektury ze zdrada ? jak znasz sporo to luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrada ojczyzny, zdrada kobiety., zdrada idealow. tak musisz szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisać ze 3, 4 książki ale żeby każda opowiadala o innym rodzaju zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kojarze Zemsta,Granice, chlopcy z placu broni, Boska komedia, Pan Tadeusz ale to za duzo czytania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia judasz, szekspir chlopi tam tez zdrada byla duzo jest tych lektor ale musze tez miec jedna poza programowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im prostsze lektury tym prostsze pytania potem na ustnym. a jak masz skomplikowane książki to potem cię tam mogą zagiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi jakie plany ma adrian? Wie że masz maturę, może dlatego tak wyskoczył z tym mieszkaniem razem żebyś na studia nie uciekła nie wyjechała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dasz rady prowadzic domu., matury, nauki i pracy pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale narazie mam trudny okres teraz moze uda sie z praca do swiat! dotrwac musze miec wlasna kase. a wiem ze adrian wie i moze cos juz myslec na zapas ale przeciez wiezic. mnie nie moze w domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu to plorocze moze Ci sie tak uda dociagac ale w nastepnym to juz raczej nauka, trzeba bedzie sie bardziej przylozyc. To mieszkanie razem to jest glupi pomysl. Technikum skonczysz w kwietniu, mature zdasz w maju a potem bedziesz miala wolne do pazdziernika to wtedy bedzie dobry czas, zapewne bedziecie pracowac razem. A teraz musisz sobie wyznaczyc priorytety. Co wazniejsze, jak spedzac czas i z kim. A on musi to uszanowac a nie wymagac jeszcze wiecej twojej uwagi i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do motywu zdrady ksiazki mozesz znalezc w necie. Wpisz tylko temat w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Do D**Y dzisiejszy dzien!!! mam juz dosc chcialabym sie gdzies ukryc i zniknac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wie juz o tym ze bylam w wannie z adrianem niewiem skad ale napewno od tesciowej!! mam koszmar w domu teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz nauczke zeby sie nie spowiadac nikomu, trezba bylo skalamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na to mama Ci mowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam klamac!! ona obiecala ze rozmowa zostaje miedzy nami!! wkurzyla mnie i mam ja gdzies juz !! nie moge wychodzic z domu do adriana ani sie z nim spotykac i zostawac OSZALELI tata namnie nawrzeszczal ja chyba oleje wszystko i sie wyprowadze mama dosc sluchania ze jestem na ich utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama wrzeszczala cala rozmowe!!ze mi ufala ze zgodza sie na naz zwiazek ze starszym bo jej ibiecalam ze nie bedzie miedzy nami nic wiecej, ze ja oklamalam i co jeszcze sie o mnie dowie, ze ten chlopak nie podobal jej sie od poczatku ze zamiast z nia rozmawiac poradzic sie to nie i sama robie co chce, i inne tego typu teksty jak mam z nia rozmawiac skoro on zawsze mnie olewala!! postanowilam i sie spakuje i przeprowadze do adriana dzis wyszedl napewno mnie przygarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×