Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Mylalam ze w niedziele wieczorem wroce do siebie niechce od tak mu powiedziec i zostawic go, pogadamy o tym powiem ale zostane do niedzieli trudno bedzie sie roztac i wrocic do siebie ale jak weekendy beda to u niego bede zostawac a w tygodniu w domu,. mama i tez o tym mowila zebym uzgodnila to z adrianem i mu wyjasnila zeby nic miedzy nami nie bylo niedopowiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pamietaj im sie bardziej denerwujesz i kombinujesz to dziecko to czuje i sie robi marudne badz placze. Mow do niego duzo, tylko zachowuj sie spokojnie. To wszystko jest do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly nie bardzo chcial pic mowilam do niego i wogole takie glupoty mowilam ze adrian sie smial ze malego do glosu niedopuszczam, cos tam popijal po troszku ale bardziej to lapal mnie zastanik i klepal po piersiach a na koniec sobie jakby beknol ponosilam go i zainteresowalam psem boryskiem i sie znudzil i padl spi. a chlopaki pija piwo a pomysl adriana jest straszny wymyslil ze kolega z dzieckiem moze mieszkac u nas bo on warunkow nie ma i maly tam spac nie moze bo ciagle jakies awantury brat po pijaku robi koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obraz sie ale ten pomysl w obecnej sytuacji to idiotyzm. Bedziesz skazana na to dziecko 24h na dobe. Ja rozumiem ze trzeba pomagac ale bez przesady i lepiej od razu facetowi powiedz ze sie wyprowadzasz zanim oni sie wprowdza bo potem bedzie glupio ze to pzrez nich. No ale facet zadowolony z sb sobie piwo popija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja z adrianem trafilam do lozka wrocilismy do domu po 14, ale noe ze seks tylko nawet niewiem jak to nazwac teraz jest mi glupio przed nim dotykal mnie tam jezu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak wrazenia ? Co konkretnie bylo a ty sie odwazylas na cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawialas z nim o wyprowadzce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko tak szybko sie dzialo ze jestem troche w szoku weszlismy do domu i w kuchni sie zaczelo obejmowanie calowanie a pozniej obielam go nogami przez cialo i tak zaniusl mnie na gore a tam sie na lozku calowalismy w roznych pozycjach wogole po calym lozku i doszlo do zdejmowania z siebie nawzajem ubran az do bielizny boze adrian na mnie lezal ja na nim dotykal mnie tam ja tez jego przez bokserki mial tak bardzo odchylonego ze przez material go zlapalam a adrian to byl momet jak dostal. ssal mi palce u stopy lizal pepek trzymal mnie za posladki i sciskal zrobilam glupote bo sie obcieralam o niego tymi czesciai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mowilam mu wczoraj ze jest mi trudno, i ze zaduzo wzielam na siebie i ta przeprowadzka do noego tez mnie przerosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale sie obcieralas przez bielizne przeciez i on Cie tez dotykal przez bielizne wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak zareagowal? nie bylo klotni? No i powiedz jak sie czulas? bylo Ci przyjemnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zareagowal on to odebral inaczej niz ja chcialam bo w pracy mi zalatwil ze tylko w soboty i poniedzialki bede a reszta ze mam na nauke dla siebie dla nas i wogole masakra bylo mi bardzo przyjemnie nie ukrywam ale odciagalam jego reke z krocza, Czulam straszne cos jak motylki w brzuchu nie potrafie tego opisac adrian tak jezdzil tymi recalmi mi po ciele ze mialam Dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu bylas podniecona :) wyjasnij wszsytko i bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak on to odebral? z ta praca to dzisiaj zalatwil? czyli pwnie chce cie zatrzymac za wszelka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis jutro mialam isc do pracy a nie ide tylko 2 dni bede pracowac. jeszcze mi powiedzial ze z matmy bedzie mi robil zadania rozne wymyslal zebym sie do matury przygotowywala, ze w domu bedziemy razem sprzatac kolega pomoze bedzie czysto Ze mam sie o nic nie martwic tylko zajac. sie przygotowywaniem do matury. wciskal mi pieniadze zebym kupila sobie ksiazki jakies testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Ci moge zaproponowac 2 ksiazki do matury. A zdajesz tylko podstawy czy rozszerzenia jakies? Na starej podstawie? Czyli ten kolega juz sie wprowadzil na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pieniadze mozesz mu gdzies wlozyc albo wrzucic do tej skarbonki. A mieszkanie w takim skladzie nie bedzie dla Cb dobre teraz przed matura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozszerzona Z matematyki pisze, mam kilka wybranych ksiazek juz i tez pomysl na pisanie pracy tylko musze zaczac na brudno z tych opowiadan co znam z wczesniejszego czytania ale ciagle czasu brak. jeszcze nie wprowadzil sie dzis nie robili z kominem i kolega jest tam u siebie, adrian mi opowiadal o nim on ma duze juzcproblemu bo doczepila sie opieka do niego ze dziecko w zlych warunkach jest i jesli nie zmieni tych warunkow to malego zabiora do pogotowia opiekunczego, a ten kolega sam sie utrzymuje i malego z jednej wyplaty ioplacic opiekunki nie da rady wynajac. mieszkaniai adrian mu zaproponowal ze moze u niego mieszkac na dole w pokoju i nie musi placic czynszu tylko tam za prad cos sie dolozy czy gaz a jak babka z opieki sie bedzie trzepiac to jest uzgodnione ze klamiemy ze kolega wynajol i placi za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski zdasz bez problemu z ksiazka Matura na 100% Język polski Repetytorium. Anna Sliwinska. Ksiazka genialna z opracowniem wszystkich lektur, autorow itd. Po prostu geniusz wsrod ksiazek do matury. A matma aksjomat matematyka podstawowa testy maturalne z tym jak przerobisz to podstawe masz na 90 % minimum a do rozszerzona tez chyba to wydawnictwo ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem kolege ale dziewczyno ty bedziesz nianka tego dziecka jak tam zostaniesz. Nie rozumiesz? I nie wiem dlaczego ty nie decydujesz o swojej pracy tylko on za twoimi plecami cos zalatwia? Po prostu faceta nie stac na opiekunke czyli oprocz mieszkania bedziecie go wyreczac a twoj facet na wszsytko nie bedzie mial czasu to kto to zrobi? ty. Przeciez oni beda dalej remontowac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jeszcze ani jednej kupionej ale dzieki napewno kupie je! mam taka bo bartku z polskiego i matmy z operon ale to stare sa bo brat mial mature jako pierwszy rocznik z obowiazkowa matma juz. a dodatkowo biologie bede zdawac tak na wszelki wypadek jakby jednak poszlam na weterynarje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ksiazki to w antykwariacie sprobuj . A do geografii Vademecum sobie kup. To droga ksiazka ale mozesz sobie kupic np z 2013 roku. Kosztuje nowa jakies 70 zl. Jest gruba ale ma wszystko zebrane dzialami z tych 4 lat nauki. NIe musisz miec juz nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian Z szefem sie zna dobrze i nie ma problemu jak cos bo kieruje tyn zakladem i moja praca a szef ma znowu drugi zaklad z obrubka cnc i tylko z adrianem teraz sie widzi podkoniec tygodnia jak sa jakies poapiery do podpisania. wiem ale opiekunka nadal bedzie zajmowac. sie malym a adrian obiecal ze nie bede sie dzieckiem opiekowac i tak tam miedzy soba uzgodnili oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta opiekunka bedzie przychodzic do was do domu? A z biologi to radze sobie kupic i zaczac czytac po dziale bo tam musisz miec obcykane wszystko. DLa Cb lepiej sie wyrowadzic skoro zdajesz tyle rzeczy. Rozmawialas z nim>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam wyzej mialo byc Vademecum do bilogii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×