Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Wczoraj wieczorem jak adrian zasnol chcialam go rozebrac ale nie dalam rady tylko spodnie mu rozpielam, okrylam kocem i poszlam sie jeszcze napic wody a na dole byl jego kolega z malym robil mleko maluszkowi wzielam go od niego bo z nim nad gazem stal zabawialam go az po jakims czasie chlopak przyszedl na dol stal w drzwiach juz po minie jego widzialam ze zly bo kolega byl w samych bokserkach, glupia wogole sytuacja wyszla bo jak poszlam z adrianem juz do pokoju spac to w lozku mi odzywke puscil ze z nim noechce a z czudzym sie swietnie bawie w rodzinke, i jeszcze mnie zapytal czy on mi sie podoba!! Zazdrosny okropnie jest z malym sobie gadalam a nie gapilam sie na jego cialo Obrazil sie bo pomoglam koledze tylko !!! Zreszta mog przewidziec to ze kiedys bedzie jakas sytuacja podobna lub inna jak mu proponowal mieszkanie a sam mieszka z dziewczyna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak wszystko wróciło do normy nadal facet robi akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
pisze mi ciagle esy nie moge ciagle klikac z nim na lekcji w jednym z nich pytal czy ma nr do kolegi no przeciez sam mi go podal a teraz lupio pyta on chyba podejrzewa mnie ze ja z nim tym kolega pisze smsy !! bo po co by pytal? ,az sie boje co w domu bedzie jak wroce! i w pracy on zostaje po godzinach dzis i juz mi mowi ze bede w biurze mu dokumenty porzadkowac i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak dobrze ze sie wyrowadzasz moze sie uspokoi. A co to znaczy z cudzym sie bawi w rodzinke? to chodzi o to ze nie chesz dziecka teraz? ty bedziesz miala ciezkie zycie z takim facetem bo to nie mija tylko z wiekiem sie nasila. Utnij ten temat, nawet sie mu nie tlumacz mu owiedz ze jak Ci nie wierzy to trudno nie masz sie z czego tlumaczyc, a jak zaczniesz go za takie rzeczy przeraszac i sie tlumaczyc to bedziesz musiala robic to ciagle. Ja bym sie po prostu nie odzywala jakby o to ytal i mu powiedziała dorosnij facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisujesz to sie to ciagnie i dalej isze do Cb. a jakby Ci to przeszkadzało to bys nie odpisywała ale ty chcesz i mu na to wszystko pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cala sytuacja ze ja z dzieckiema kolega tam robil to mleko i dla adriana to jest bawienie sie w rodzinke z nie moim dzieckiem i on sobie ubzdural ze mi byloby tak wygodnie miec juz dziecko czyjes do wychowywania a akurak kolega jest sam, no co za pomysl !!!! powiedzialammu ze jego wyobraznia jest na granicy jakiegos desperata wiekowego, ktorego plemniki opanowaly mozg!!! po pracy wsiadamy do auta i rusza chlopak reke trzymal na skrzyni biegow na tym drazku czy jak to nazwac a po chwili mi na kolano kladzie jezdzi i mysli sobie ze mu wszystko wolno zlapalam go za dlon i dalam na kierownice powiedzialam zeby trzymal rece przy sobie a w domu mi marudzi !! bylo spiecie miedzy nami i nie odzywam sie do niego a on do mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede przepraszac go bo nic nie zrobilam!!! a on sobie pije i mysli ze sie odezwe zeby nie pil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani wygodniej by Ci nie bylo miec swoje ani cudze wychowywac w tym wieku to chore i nie wiem skad mu sie takie pomysly biora. znowu za chwile cie bedzie przepraszal i sie lepil. U was to 1 dzien dobrze a drugi wojna od nowa. Pierwsza reki nie wyciagaj jestes bez winy. A on przeprasza mial sie zmienic a tu klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema takiej opcji zebym miala go przepraszac!!! i tez nie dam sie tak latwo przeprosic!! ja nie wiem co z nim sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba lepiej bylo wam osobno jak mieszkaliscie. Mniej klotni i nie trzeba bylo na siebie patrzec jak sie poklociliscie. nie mow mu o tym dzisiaj ze wracasz bo znowu sie zacznie przepraszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakie sa te 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ze i tak mialas wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do niedziele mialam zostac a wieczorem wrocic. juz do mojego domu to chlopak wie ale to ze jutro jeszcze nie ale powiem mu jak znowu sie bedzie plul i gadal niestworzone wymysly jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ciekawe czy da Ci wrocic czy Cie przekona bo Ci naobiecuje znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie po takiej akcji wszystkie ustalenia i slowa bylyby nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie juz nie bedzie zadnego obiecywania z jego strony ani przeprosin! musze konczyc bo chlopak przyszedl zaczyna sie rozbierac bedzie sie chyba juz klad spac boze jak ta noc wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak wrocilas czy dalas sie udobr***** ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Jak mialam wrocic jak wczoraj byl dzien chlopaka, zapomnialam i musialam na szybko cos kupic i zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mialam wrocic jak wczoraj byl dzien chlopaka, zapomnialam i musialam na szybko cos kupic i zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sie pogodziliscie i na twoich wielkich czynach to sie skonczylo. Ja obchodze dzien mezczyzny a nie chlopaka i to jest 10.03 pewnie dalej tam jestes i macie sielanke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jestem juz u siebie w domu trudno bylo ale wrucilam a wczorajszy dzien to nie tylko adrianowi kupilam ale tez jego koledze i maluszkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet nie byl zazdrosny o innych obdarowanych ? co to znaczy ciezko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mial powodu do zazdrosci bo przezent dla kolegi to tylko maly gadzet nic nie znaczacy a maluszkowi kupilam zabawke i bluze z kapturem wkoncu oni tez sam chlopakami a glupio by bylo gdybym tylko o adrianie pomyslalam, a ciezko po wczorajszym wieczorku milo spedzonym dzis zafundowalam chlopakowi wiadro zimnej wody no zadowolony napewno nie byl i nadal nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa teraz już. no i jak on to przyjął pewnie cię próbował zatrzymać i przepraszał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×