Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
a z tymi kajdankami to bym nie robila bo jego kreca takie zabawy to cie nie bedzie sluchal :D najgorsze u niego to chyba to obiecywanie poprawy i nic sobie z tego nie robienie na dluzsza mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on mi nie uwierzy ze przypadkiem sie nagralo na tel akurat jak wyszlam a pozatym to na mp3 mam nagrane a tel mialam przy sobie bo chlopaka zdjecia pokazalam malego z spacerku wiec nie wiem musialaby klamac ze mialam moj stary tel jeszcze ale adrian bedzie zaraz pytal po co mi tyle nr bo mam od niego telefon na 2 karty sim a stary bedzie myslal ze z kims klikam a on niewie a pozatm to oni wtedy ten mul zwozili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozesz powiedziec ze zostawilas wlaczona mp3 i sie nagrala bo przypadkiem wlaczylas nagrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie moge powiedziec ze starym tel mialam u niego w domu i maly sie bawil nim i musial wlaczyc nagrywanie i wcisne adrianowi ze ten tel zostawilam w nosidelku jak maluszka wkladalam w wozek a jak wrocilam to zauwazylam to nagranie, nie powinien myslec ze to klamstwo bo nosidelko stalona lawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sklamac teraz i spacyfikowac jego zamiary niz milczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge powiedziec ze mp3 bo adrian wie ze juz nie uzywam bo mam tel gdie moge sluchac czy nagrywac z radia albo z internetu A pozatym pytalam go oczym tak szeptaja ciagle no to soe kapnie. musze z mp3 zgrac nagranie na ten stary tel i jakies bajki dla malego jakby co to powiem ze maluszek ogladal krecika bajke nie powinien albo tablet bedzie lepszy bo adrian wie ze malemu bajki z internetu pokazywalam nato juz napewno sie nabierze ze przez przypadek maly nagranie wlaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze go jakos unieruchomic bo bedzie jak zawsze mnie chcial tulic a tak kajdanki usta zaknebluje i bedzie sluchal mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro musisz uzywac takich sposobow zeby porozmawiac to ten facet ma cie za dziecko albo za kretynke. wyrazy wspolczucia i mecz sie z nim dalej jak jest taki swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja to nagranie przegram na tablet i jak co to ze dzis dopiero odsluchalam co mowili kajdanki znajde i cos na usta i ciekawe co powie adrian po wysluchaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz ze odsluchalas wczoraj - przeciez wczoraj postanowilas o tych studiach to sie musi trzymac kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym to puscila i zatrzymywala i kazala sie tlumaczyc z kazdego fragmentu po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych fragmetow co mnie po prostu oburzyly, mam nadzieje ze chlopak sie sensownie wyjasni az sie boje co powie o oswiadczeniu sie czy mamie albo sytuacja z kolega i dzieckiem czyzby to jakis plan jego mial byc ze kolega zamieszkal specjalnie czy z dobrego serca adriana hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty chcesz uslyszec ze kity wciskal koledze a tak nie mysli? jakie dla cb jest sensowne wytlumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensowne bedzie po prostu takie jak na nagraniu tylko bardziej rozwiniety temat bo jesli zacznie wypierac. sie albo mowic na opak to mu powiem zeby sobie darowal bajki bo bardziej wiarygosne jest nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze wszystko co tam mowil i sie zwierzal to rawda jest i nie ma raczej przepraszac skoro tak sadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nadal sie kiesko czujesz to nie musisz robic tego dzisiaj bo moze byc nerwowo i wyczerpujaco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mi napisal es zebym zobaczyla Rolnik szuka zony ostatni odcinek z niedzieli wogole niewiem po co ? co tam bylo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest smieszny program dla zabicia czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Jezu zalosne ten program jest, pod kamery kobiety mysla ze sie zakochaja w mega Rolnikach przeciez ten jeden ma wszystkie maszyny a inni upadek rolnictwa i zabijanie ptactwa mega glupi program pod publike robiony zeby TVP nabilo ogladalnosci!!!! teraz wiem ze adrianowi sie podobala lekcja jazdy na kolanie i mi juz gada ze tez tak mnie pouczy jupi jejjjjj naprawde juz wile sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazalam adrianowi zmienic zaluzje sklada je zbieram sie do rozmowy z nim ale niewiem czy uda sie bo jakos niemam sli do klutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade :D trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
dalam posluchac adrianowi nagrania jak radzilyscie po fragmecie ale on na samym poczatku juz sie skapnol co tam gadali i odrazu zlapal sie za glowe i powiedzial o k***a , to nie tak kotku. kazalam mu siedziec na fotelu ale ciagle sie wyrywal do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tlumaczyl sie cos ? byla jakas afera czy rozeszlo sie po kosciach i juz sie pogodziliscie? Jestes zadowolona z tej rozmowy? dopielas swego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlumaczyl sie z kazdego fragmetu najgorsze to oswiadczyny, dziecko i mama byly poruszone ale ok bardziej to rozwinol te tematy byl szczery. Powiedzialam mu ze ja niechce byc z takim kims kto niepotrafi poprostu przyjsc i zemna pogadac powaznie na kazdy trudny temat, tylko sam decyduje o planach. Adrian obiecal ze sie juz to nie powtorzy obiecywal i wogole, zeby sprawdzic axriana powiedzialam mu ze kolega domnie wpadnie pokazalam mu ze domnie pisal i chcial przyjsc no i sie umowilismy na 18 ze przyjdzie powiedzialam adrianowi on niebardzo byl zadowolony ale dal spokuj i powidzial ze ok jak cos to brdzie pod tel, kolega przyszedl no i chlopak zadzwonil z pytaniem czy dobrze sie czuje A po spotkaniu z kolega przyszedl z kwiatkami ja zartem powiedzialam ze to ten dzien zareczyn dzis palnelam glupio bo adrian juz slowa nie powiedzial tylko dal kwiaty i wyszedl ma wylaczony tel a w domu go niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się i nie przepraszaj go bo nie masz za co. olej go dzisiaj i już odpoczywaj. przecież kwiatami cię chyba nie kupił. udaje teraz obrazonego a nie jest poszkodowany. szkoda ze się ośmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak sie upije to przez sb a nie przez Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×