Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
nie wiem dlaczego ty ustepujesz w wiekszosci spraw mu i tlumaczysz ze chcial dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogarniam was wgl. U was o kazdej wojnie jest porozumienie, wyjasnianie, wielkie postanowienia wydaje sie ze bedzie leiej a znowu to samo i tak w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadalam z nim i jest ok zostal zemna spedzilismy sobie razem wieczor ale juz wrocil do siebie, zamknelam drzwi zeby rodzice nie wpadli bo calowalismy sie w lozku i adrian byl pod kocem zemna ale w spodniach takie tam troche wygibasy byly no i co bylo milo no adrian rozczarowany byl ale nie zrobil awantury bo troche tata mu dal do myslenia Ze musi jednak dac mi na jakis czas spokoj z tymi weekendami az moi rodzice troche ochlona i bedzie do mnie wpadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobrze ze twoj tata dal mu do myslenia za Cb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakie porownanie Ci chodzi? gdyby nie twoj tata to mialby pretensje do Cb ? czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Super weekend byl!! W sobote z adrianem bylam w pracy a po pojechalismy do mnie zaprosilam chlopaka na obiad, pozniej w moim pokoju troch sobie siedzielismy bylo milo bo w foteliku sobie siedzielismy ja na jego kolanach i tak sobie gadalismy bo moja kolezanka miala 18stke i chcialam z nim isc ale adrian niebardzo chcial wymyslal ze mozemy w lozku polezec jakis film poogladac ale sie uparlam powiedzialam mu ze ja ide na urodziny no i dopielam swojego bylismy super sie bawilam mimo to ze nie pilam wodki to i tak bylo fajnie z chlopakiem sobie duzo tanczylam. Adrian tam troche zazdrosnik byl bo byl kolega moj co chlopak tam pisal mu cos na fb, i adrian mnie ciagle obejmowal i rece kladl na kolana brzuch tylek i twarz niby mi wlosy odgarnial calowal po szyji wogole z calowaniem to on niema problemu przy tlumie ludzi, udana zabawa do 24 bo pozniej w tej dyskotece sami pijacy byli i jacys faceci przyszli do naszego stolika i zaczeli podrywac dziewczyny i ciagnac do tanca z adrianem wolalam uniknoc tego bo chlopak jest nieprzewidzialny i mogl byc kiepsko! Jak wrocilismy to adrian juz zostal umnie na noc mial spac na materacu ale za to ze byl naprawde ok to wzialam go do mojego lozka wiem ze to moze nie na miejscu i wogole po jego akcjach wczesniejszych nie powinnlam ale mam nadzieje ze juz taki zostanie. A dzis od rana sie fajnie bawilismy rano kosciol po spacer pozniej obiad na miescie i jazda motorem chlopak zmienil rure wydechowa i teraz slychac jak jedzie mama mi powiedziala ze mam na ten motor nie siadac ale to tylko glosno warczy a nie jedzie szybko,pojechalismy nad jezioro goczalkowickie tam spacer dlugi cala atmosfera SUPER!!!!! Wracajac wpadlismy do domu adriana zabrac stroj na basen i pojechalismy do wisly na basen do hotelu golebiewskiego plywac nie umiem ale adrian mnie uczyl znowu bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie choc dalej niepewnie sie czuje, bylismy jeszcze na kreglach w tym hotelu i wrocilismy do mnie ale u mnie rodzina przyjechala na odwiedziny i , dopiero sie dowiedziely ciotki ze mam chlopaka oczywiscie cos tam gadaly ze starszy z mama i inne tam ale nie przejmuje sie gadaniem ich wyszlam z chlopakiem jeszcze na spacer tez dlugi bo akurat panowie na lotniach latali i tak sie na nich patrzylismy ze prawie godzina przeleciala lotnicy polecieli a my dalej na spacer, jak wrocilismy to juz gosci nie bylo ale mama i tak miala pretensje ze ucieklismy, od jakos 19 juz sobie w moim pokoju bylismy ale chlopak juz pojechal do siebie. naprawde fajnie spedzilam z nim weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby juz tak bylo. Bo u was jest czasem zmiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moze teraz bedzie dobrze juz mieszkamy osobno i tak czesto sie nie widzimy to tez procentuje na zwiazku, dzis naprzyklad sie nie bedziemy widziec bo adrian wychodzi z pracy o 12 a ja przychodze do pracy po 13 i bede do 18 a vhlopak jedzie do wujka orac ziemie jeszcze i pewnie do wieczora bedzie jezdzil bo ladna pogoda jest. Chlopaj zrobil sie bardziej wrazliwszy i mozemy pogadac na kazdy temat nie majac zadnej sprzeczki. dzis na dzien dobry dostalam mms od chlopaka z buziakiem kurcze zeby juz tak zawsze bylo ze jest taki fajny jak przez weekend !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dostalam prezent od chlopaka :-) Misia z koszykiem czekoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze sie uklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian patrzyl mi w torebce co w niej trzymam i znalaz tabletki i mi je pokazuje i pyta od kiedy biore antykoncepcje, mowie mu ze to zelazo jest a nie antykoncepcja to on mi w internecie sprawdza czy napewno zelazo, coza facet pozniej znalazl pierscionek ktory dostalam od niego i patrzy na mnie i pyta czemu go nie wkladam czy mi sie nie podoba, mialam dosc wzielam mu torebke bo sie czepia o kazda rzecz! a dzis uczylam sie znowu jezdzic autem po parkingu i nawet troche traktor prowadzilam to dopiero maszyna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopaka znowu ponioslo bo w moim pokoju chcial sie calowac w lozku i bawic i podniecanie jakby mamanas nakryla to bylo by ciezko adrian chyba by mial zakaz przychodzenia i spotykania sie zemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pamietam tej lektury, a z ta kontrola to masakra. WIdze ze u CB to nawet tabletki nie przejda bo Ci wyrzuci albo uszkodzi jak sie naczyta. Mi facet przez 2 lata nie grzebal i nie sprawdzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze glupia lektura !! a nie chlopak mi patrzyl do torebki jak sie uczylismy matmy robilam zadania a adrian mi najpierw przeszkadza wyglupami to pozniej mi wlasnie patrzyl co mam w torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzyl to w sumie to samo co grzebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak przeszkadza wiecej niz pomaga to ucz sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak mi robi rozne zadania z matematyki a to ze przeszkadza to tam takie wyglupy ale nie ze ciagle mnie odrywa z nauki czy rozprasza, jest dobrze bo mi sie fajnie uczy z nim a chlopak wymysla mi niezle laczone zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam od adriana zaproszenie wogole to zrobil sam kartke ktora mi dal i to jest zaproszenie na oficjalne ukonczenie kominka, i tak zaproszenie obejmuje weekend wspolny i noc przy rozpalonym kominku jakies tam romantycznej nucie i z winem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy będziecie spać przy kominku a kolega z dzieckiem co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co chlopak mowil to kolegi bedzie w domu z maluchem ale ze tam sa umowieni ze on nie bedzie wchodzic do salonu jak my tam bedziemy, wogole to jest poronbany pomysl bo co my sie bawimy a za sciana kolega wogole to nie bedzie mile. mowi dzis adrianowi ze ide do kolezanki akurat byl z kolega tym od dziecka no i pada pytanie kolegi czy mam siostre starsza, masakra kolega szuka dziewczyny pozniej pyta czy mam jakies fajne kolezanki wolne, kurcze a adrian juz teks ze moze zaprosze moje kolezanki do niego poznaja kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie nie zgodzila na ta noc przed kominkiem bo to byloby krepujace dla wszsytkich. Jak dziecko sie obudzi to facet nie bedzie siedzial cala noc w pokoju przeciez . A kolezanki nawet mu nie proponuj on ma dziecko i to jest skomplikowana sytuacja, nie kazdy chce miec faceta z dzieckiem on musi sam ukladac swoje zycie a wy nie mozecie go swatac bo to chore jak sie zgodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on musi miec kogos na stale a nie przelotnie znajomosci z duzo mlodszymi dziewczynami ktore nie zawsze sa dojrzale i odpowiedzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Zostalam z maluszkiem sama!! adrian z kolega pojechali po jakies drewno maja wrocic zaraza bobas siedzi mi miedzy nogami oparty o moj brzuszek i patrzy na bajke w tv smieje sie a mleko mial pic i ostygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, ja sama wiem ze opieka nad dzieckiem jest bardzo trudna, a pozatym to nie widze moich kolezanek w tym polaczeniu z tak duza odpowiedzialnoscia one mimo ze sa o rok starsze to maja glupie glupoty w glowie i imprezy z piciem, i szczerze nie chcialabym zeby cos by bylo z kolezanka moja a kolega. Nie wiem gdzie znalezc taka konkretna kobiete w wieku co najmniej 24lat zeby byla juz jakos poukladana do zwiazku z facetem z dzieckiem moze gdzies w internecie na jakis stronach randkowych ? Pokazywalam kolezanek siastry starsze ale jemu nie podobaja sie bo on znowu ma wymogi zeby nie miala tapety ostrej albo nie ubierala sie wyzywajaco chodzi mu o za duze dekolty i mini zbyt mini. Ja tak mysle z tego jak on opowiadal ze jego typ kobiety to ciepla, mila, wyrozumiala szczera potrafiaca zajac sie dzieckiem i obowiazkami domowymi pranie gotowanie itp. Ale gdzie taka znalezc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam z adrianem zeby ten wieczor razem wspolnie spedzic z kolega i malym nie mamy warunkow na jakies samotne wieczory wiec trzeba jakos sobie radzic, pogadamy sobie tez bedzoe moze nie romantycznie ale bedzie milo no chlopak nie bardzo sie zgadza ale jeszcze nad nim popracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie zalosni z tym szukaniem. Nie tedy droga! bedzie mial okazje to sam SAM znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×