Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jestescie narzeczenstwem wiec to co jego i twoje jest. No sorry ale ty masz tlumaczenia rodem z bajki prezciez sam sobie dziecka nie zrobi wiec sobie tej kolyski nie kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wzielabym mu machla w piatek tym pierscionkiem przez leb i dala caly weekend na zastanowienie nad soba albo koniec tematu dziecka na 5 lat albo do widzenia niech wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną też nie będzie miał dziecka! kołyske sobie kupił to niech sobie w nie śpi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie sie nie da nic powiedziec bo nie przyjmujesz faktu i od zawsze nie umiesz sie postawic. Zawsze znajdziesz odpowiedz tylko czasem dziecinna jak te z dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian jest naprawdę fajny nie chce go tak traktować żeby pierścionek rzucać zawsze jak on się upiera przy czymś! wiem że gdybym tak zrobiła to znowu będzie myślał że jest gorszy jego sam ocena pójdzie w dol nie mogę grać na jego psychice tak! muszę inaczej to rozegrać żeby zrozumiał mnie że nie chce teraz dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mu pokazuj tylko od roku jakos po dobroci Ci nie wychodzi. A randka zepewne skonczy sie zabawami bo mu tego tez nie odmowisz no bo jeszcze Adriankowi samoocena bardziej spadnie hahaha. WIesz nawet mi jest Cie zal ze masz tak ale w sumie na to sama pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten watek tez juz ma prawie tyle co twoj zwiazek mam Ci powklejac tu twoje wpisy ile razy pokazywalas mu juz ze nie chcesz dziecka? Jakos nie dotarlo widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widze tak: facet 26 lat i niedorozwiniety i niedojrzaly duze dziecko a ty rozpieszczona dziewczynka maloletnia ktora nie wie czego chce od zwiazku, od faceta, od zycia itd. No i oboje walczycie o co inne w tym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobrze ze ty jestes ! :D Ladna kolyska powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że adrian ma plany na przyszłość to już znaczy że jest jakiś głupi ?! jak takie rozumowanie masz to sama widocznie bawisz się a nie myślisz poważnie o życiu ! a ja nie jestem rozpieszczona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bawie sie. Mam 21 lat zarabiam bardzo dobrze i plany mam. Kolyski brak = planow dziecka tez brak. A moj facet dziwnym trafem w wieku twojego a kolyski mi jeszcze nie kupil i teraz sie smieje w kacie tutaj z twojego ze plany ma ale chyba mu cos kiepsko idzie z realizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widocznie on twój chłopak jest niednrozwiniety i ciebie nie kocha skoro taki stary byk siedzi w kącie i śmieje się z normalnych spraw jak chęć mienia potomka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz my chcemy w dobrej kolejnosci wszystko. Teraz czas na slub i nasz wymarzony dom. A dziecko w przyszlosci po studiach i on to doskonale rozumie. W czasie gdy ty trzepiesz swojemu my mamy przynajmniej seks bez strachu o wpadke :D to nie wiem czy tak sie przejawia nasze niedorozwiniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale rozumie twój facet bo pewnie wogóle nie chce mieć dzieci i taka gadka twoja idzie mu na rękę ! a przynajmniej mój mi gwarantuje dom i przestrzeń a nie jak twój 4 ściany w bloku i przyszłość na zbudowaniu domu kiedyś jak będziecie już w wieku 30 40 latka! i adrian jest bardziej zaradny od twojego a są w tym samym wieku i mój nie siedzi bezczynię na d***e teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przyszlym roku wprowadzamy sie do wlasnego domu, wybudowanego za wlasne pieniadze. Nigdy nie mieszkalam w bloku i nie bede tam mieszkac. A moj chcialby miec dziecko i doskonale to wiem. nie siedzimy bezczynnie i osiagnelismy wiecej niz niejedni w naszym wieku. A moze zazdroscisz ze ktos ma spokojniej od Cb i pewniejsza przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu on Ci gwarantuje wszytsko a ty nie masz nic i z niczym wejdziesz do tego malzenstwa nawet bez wyksztalcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrzmialas tutaj jak materialistka skoro facet cos Ci gwarantuje. Sama sobie przeczytaj co napisalas bo ja bym sie wstydzila na twoim miejscu. Popieram dziewczyne wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 lat dopiero więc nic nie mam ty też byś nic nie miała na moim miejscu w tym wieku! wykształcenie już bliżej do matury więc kwestia teraz dni ! nie jestem materialistka! chodziło mi o porównanie mojego adriana a chłopaka w jego wieku o osiągnął w życiu już nie chodzi o pieniądze ale i ambicje samcharakter i pracowitość! ja nie dam nic bo sama nie mam ale mogę dużo zrobić i zastąpić pieniądze robienie czegoś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wez nie pisz bzdur i nie porownuj swojego faceta do mojego. Bo wybielasz go, zachwycasz sie nim teraz ze chce dziecka i planuje przyszlosc z Toba a potem piszesz tu co masz robic bo facet chce dziecka a ty nie i pieprzysz ze moj nie chce wcale bo mnie nie naciska. To sie zdecyduj o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli trafilam w sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zrozumiałas sama zaczęłas mojego adriana wymyśla od jakiś ! no to porównalam mojego z twoim nie zachwycam się że adrian chce dziecka! to miał być inny kontekst rozumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalas cos a reszta wynika z kontekstu. Nie chcialam sie klocic tylko pokazac Ci ile mozna rzeczy osiagnac bedac w mlodym wieku. Zycze Ci zebys tez miala cos swojego w wieku 21 lat jak ja a nie tylko opowiadala ze facet ma to czy tamto. Tego domu sam nie zbudowal. A ty tez mozesz cos osiagnac i wtedy sie chwalic swoimi dokonaniami. Na razie jestes w cieniu faceta ale w koncu musisz z niego wyjsc. A chec posiadania potomka u Adriana to taki wielki dowod milosci? Uwazam ze wiekszy by Ci dal dowod jakby pozwolil Ci cieszyc sie zyciem i mlodoscia a nie tylko myslec o swoich pragnieniach. My tu probujemy Ci pokazac ze mozna mlodosc przezyc od innej strony niz twoj facet chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym ale teraz jestem w związku w narzeczenstwie i to chyba wymaga oddemnie więcej niż zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale gdzie napisalam bawic? nigdzie nie uzylam tego slowa. I to ty nie rozumiesz widocznie nic tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×