Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
ale ty jestes p******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to do mnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki tego glupiego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwymiotowalam w szkole po w-fie zle sie czuje :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję czytając to wszystko to nie interesuję Cię zdanie innych którzy Ci dobrze radzą. Wiadomo, że nie jesteś w stanie dokładnie wszystkiego opisać aby przedstawić obraz Twojego chłopaka. Jedno wiem na pewno...bronisz go za każdym razem mówiąc że jest jednak milusi i kochany. Jesteście krótko ze sobą a pozwoliłaś mu na bardzo dużo. Jest pewne, że skończysz z nim w łóżku przed Twoją 18. Sama nie wykluczasz, że tak może być. Ja mając 21 lat spotykałam się z chłopakiem ale trzymałam go na dystans( wiadomo pieszczoty pocałunki to wszytko było ale wiedział od początku, że tak łatwo z nim do łóżka nie pójdę). Do przespania się z nim było wiele okazji. Niby byliśmy dorośli więc nikt nas nie kontrolował. Zostawałam u niego czasami na noc spaliśmy w jednym łóżku ale do niczego nie dochodziło. Dopiero po około 8 miesiącach doszło do zbliżenia. Jesteśmy ze sobą już 5lat i bardzo dobrze się nam układa. Chciałabym Ci coś poradzić ale masz jak moja dożo młodsza siostra. Pytasz co myślimy a i tak robisz swoje. Człowiek uczy się na swoich błędach i nie będzie nikogo słuchał. życzę Ci jak najlepiej ale po jego zachowaniu wiem, ze możesz przez niego cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze adrian cwaniakuje! wlasnie byl pod domem ale udaje ze spie przegina nie oddal mi ubran dlatego teraz ja sie odegram na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta trzeba sobie wychowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj pierwszy plan to : Bomba papierosowa wszystkie papierosy z paczki skleje w tak rulon i kaze mu wypalic do samego filtra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam wczoraj z Tobą ale ten dzisiejszy pomysł to jest tak dziecinny że masakra. odgrywanie itd poziom przedszkole. Taki zwiazek to nie zwiazek. Facet nie oddał ubran wiec koniec jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw mi to wypali !! odzyskam ubrania nie mam zamiaru kupowac mowych i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko bedzie zrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co Ci to da że on to wypali choć to nieralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w odzyskaniu ubrań Ci to nie pomoże. Dałaś mu ultimatum wczoraj a sie nie wywiazal i co ? Pewnie wczoraj go przyjelaś z otwartymi ramionami? I poczul sie bezkarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wczoraj niebylo zadnego calowania adrian mnie chcial przytulic ale sie nie dalam odepchnelam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nawet nie możesz opisać calego przebiegu spotkania chyba o wszsytkim nie piszesz zeby go wybielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niema co pisac jak otworzylam drzwi mu odrazu mnie przepraszal ze nie ma ubran no to powiedzialam dobranoc i chcialam isc na gore do pokoju ale adrian podbiegl i zlapal mnie probowal prztulic calowac ale nie dalam sie wsumie to go drapnelam pazurem i odepnelam poszlam do siebie a adrian za mna gadal ze mi kupi inne ubrania wkurzyl mnie doszlam do pokoju kladlam sie do lozka a on ciagle gadal przerwalam mu ze jak skonczy niech zgasi swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ide do niego po ubrani on ta robi z piecem to bedzie mozliwosc ich zabrania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak z nimi nie wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ubrania odzyskalas ? jaka jest teraz sytuacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przypal milam jak bylam u adriana i zaczelam mu grzebac w szafie za ciuchami jego matka mnie zlapala na tym, jak uslyszalam jej glos to az ciarki mi po plecach przelecialy zaczela wolac adriana ale on jej powiedzial ze mnie prosil zebym mu znalazla jakis podkoszulek hmmm ona pewnie wziela mnie za jakas zlodziejke ale ciuchy odzyskalam i nawet mam mowa mini adrian mi kupil wogole to nie rozumie go zabiera mi je a teraz kupil i jeszcze bielizne mi kupil. Znowu jest jakis inny jak w weekend sie zachowywal. Dal mi te rzeczy usiadlam na lozku a on kucnol zlapal za reke i powiedzial ze mi ufa, widzi ze psuje wszystko miedzy nami ale boi sie o mnie. Zaczol mowic o tym jak jego ojciec zmarl i on w wieku 14 lat byl tylko z matka i siostra, ze wszystki m siee zajmowal i tak przez kolejne lat opiekowal sie, bronil je itp a gdy jego matka miala wypadek swiad sie zawalil caly dom i zalatwienia na glowie mial i te wszystkie zdazenia ktore przezyl i to jaki ma charakter jest z tym zwiazane ale ze siostra ma narzeczonego a matka jakiegos faceta poznala jest o nie spokojny.a ja mam ciebie i powiedzial ze mnie zawsze bedzie bronil, rozpieszczal. To co mi mowil naprawde jest smutne przerwalam mu dajac palec na usta i przytulilam. Moze uznacie to za naiwne ale ja mu wierze i teraz jak byl zemna szczery jest mi latwiej go zrozumiec to jak zemna sie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zmienia faktu że musi popracować nad sobą, każdy człowiek ma jakąś smutną historie. I ja takie mam i moj facet może jeszcze gorsze niz twoj Adrian i wyszlismy na ludzi. Opiekujemy się sobą a nie kontrolujemy .A u niego opiekuńczość to kontrola i brak zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie szczerze to mi zal adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzis sie dowiedzialam ze adrian ma motor ciekawe co jeszcze mi nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam sms od matki adriana ze mam do miej przyjsc pewnie dostanie mi sie za grzebanie w pokoju adriana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak rozmowa z teściowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozmowa nie byla to pouczenie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co chciala od Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak z Adrianem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co dokladnie mowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mnie o adriana i caly ten zwiazek pelen niespodzianek jak ona twierdzi mi adrian zafunduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×