Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Powiedz mu że się nie zgadzają. A gdzie niby jego mama będzie spać pewnie w domu. Nie jest tak zimno. U mnie jak padło ogrzewanie to jakoś daliśmy rade w zimie nikogo nie prosiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wgl to może mu wcale nie padło ogrzewanie tylko chce u Cb spać i Cie dalej kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze toprzechodzi granice ale ja juz z nim nie wyrabiam. bieganie to juz przegiol i on inaczej mysli niz ja. sadzi ze bylo fajnie ale ja chcialam poplotkowac jakto dziewczyny a z nim bylo dretwie. nie wiem czy naprawde padlo mu ogrzewanie! on twierdzi ze zimno i nie da rade wytrzymac a jego matka u swojego faceta bedzie spac a adrian chce do mnie hm nie no bez przesady chyba nie sadzi ze w nocy sprowadzan sobie faceto hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytam rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki z niego facet jak nie wytrzyma ? A ty jeszcze się litujesz. Ciekawe co na to twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak sie nie zgodzą to pewnie będzie miał żal do Cb i będzie dalej wzbudzał litość żebyś tolerowała jego akcje. Postrasz go że jeszcze jedna taka akcja ograniczająca a będzie koniec może to podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet facetem ale spanie w zimnym nie jest przyjemne, mam sie zgodZila a tata wsciekly ze nie bedzie spac cala noc. no to sie zgodzili wysle es niechce mi sie gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądze żebyście spali w 1 pokoju. Porozmawiaj z nim zrób coś nie bądż głupia on na za dużo sobie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie razem, juz mu poslalam na kanapie w salonie. ciezko mi jest a raczej to jego wychowanie jest denerwujace, on sobie pozwala a ja nie moge bo on mnie kontroluje jutro mu napisze es ze bede zajeta caly dzien musze go trzymac. na dystans inaczej sie nie da, bo bedzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przyszedł do Cb w nocy to wygoń ! Poco ty masz mieć problemy a on niech ochłonie. Tylko się trzymaj tego co tu piszesz nie daj się mu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JuZ jest u mnie i bede sie trzymac. tego co pisalam chce byc. w zwiazku ale i miec czas na innych. nie wziol nic i w bokserkach spi az tak mu cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rozmawialiście czy od razu się spac niby położył? Przyszedł spać do twoich rodziców i wyrozbierał się do bokserek od razu? Może Cie chce kusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odrazu bo tata byl na dole jak poszedl sobie tato to adrian zaczol swoje obejmowanie przytulilam go na chwilke no i kazalam sie mu klasc i zaczol sie rozbierac i jeszcze prosil o buzi do snu wsomie poszlam do kuchni po wode a ten jak wrocilam juz w bokserkach i bez podkoszulki, jest seksowny ma fajne cialo moze faktycznie mnie kusi, dalam buziaka i do pokoju jeszcze mowil chich ze mnie kocha i jak bede miec zly sem zebym go budzila - troche jak do dziecka powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas Cię traktuje jak dziecko On ma 25 lat a mówi takie p*****ly . Źle zrobiłaś . Trzeba było go potraktować chłodno. A ty buzi buzi i jeszcze pewnie kocham cię . Dałaś mu przyzwolenie jak zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobiła tak: jutro poważna rozmowa a w niej takie postulaty: 1. Nie będę się kładła razem z Tobą równo spać. Każdy chodzi spać októrej chce. Jeżeli się wysypiam do szkoły a chodze póżno spać to jest moja sprawa.Nie będe Cie oszukiwać że chodze spać równo z Tobą to dziecinne - (zachowujesz się dziewczyno jak z podstawówki w tej kwestii) 2. Koniec z codziennym czekaniem pod szkołą - masz swoje lata inie jesteś dzieckiem z przedszkola żeby Cie odbierać codziennie. 3. Umawiacie się na spotkania kiedy ty chcesz a nie że on powie że będzie za chwile a ty już lecisz 4.Biegasz z koleżankami a nie z nim - poiwiedz że ma się nie wtrącać 5. Jak Cie kocha i Ci ufa niech Ci to udowodni i jedzie do tych Niemiec 6. Traktuj go troche oschlej-zaznacz swoje terytorium 7. Nie spełniaj zawsze jego zachcianek - odmów mu czasem tego czy tamtego- jak się będzie wkurzał to żle swiadczy o nim 8. Jak mówi do Cb jak do dziecka - powiedz mu że jesteś jego dziewczyną a nie rodzeństwem które ma pouczać 9. jak się do Cb dobiera za dużo a Ci się to w danym momencie nie podoba powiedz mu przestań 10.Napisałaś że on zmienia temat jak rozmawiacieowyjeżdzie labo zaczyna cie całować = powiedz mu nie zmieniaj tematu, nie skończyliśmy rozmawiać przerwij pocałunek i wróć do tematu - nie daj z siebie robić idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw mu dziewczyno jakieś warunki bo już trace wiare w Cb powoli. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym związku jesteście oboje a nie tylko starszy pan i władca . Musisz mieć coś do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znając życie to pewnie twoje plany skończa się na tym że Cie chłopak pocałuje poprzytula i nic mu nie powiesz dalej będziesz Sierotką Marysią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej boże ile mnie omineło. Przegoniłabym mojego chłopaka jakby przyjechał ze mną biegać nawet jeżeli miałabym sama biegać a ty co pozwoliłaś mu się przyłączyć to sie w głowie nie mieści. Nie wstyd Ci przed koleżankami że sie wprosił? Przecież przyjechał wcześniej to mogłaś się go pozbyć. A ta akcja z tym spaniem też krzywa. To frajer a ty robisz sie tak samo załosna jak on pozwalając mu na wszystko. Masz 16 lat i mówisz że Cie chłopak wychowuje paranoja. Współczuje Ci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzi że było fajnie pobiegać ? A ty uważasz inaczej to czemu mu nie powiesz tego? Klikasz w necie a od czego masz buźkę na żywo ? Reszte już wole nie komentować bo sie włosy jeżą na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzialam adrianowi ze ma sie zmienic! przestac kontrolowac! nie traktowac jak swoja wlasnosc, byc bardziej na luzie, zeby mial zaufanie i zeby juz nigdy nie wpadal na pomysl jak z bieganiem ze poza nim chce miec znajomych i chlopaka ktory zrozumie ze mnie rani takim traktowaniem i przez to jaka jest sytuacja teraz powiedzialam ze chce od niego odpoczac na jakis czas powiedzialam zby to przemyslal jak sie zachowuje i dopiero po kilku dniach zadzwonil adrian probowal mnie reka objac w aucie powiedzial ze sie zmieni tylko zebym byla z nim niechce sie rozstawac od tej rozmowy troche czasu minelo chlopak kilkanascie razy dzwonil wysyla esy na nic nie odpowiadam bo znowu robi to co wcesniej zapycha mi tel zeby tylko wiedziec co robie postanowilam go na dystans trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz ide do kolezanek adrian nic nie wie co robie i moze sie przekona ze bedac. z nim zaden facet mnie nie interesuje tylko ON!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie złam się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddalam sie! a za te http.... to p*****lki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile już masz połączeń nieodebranych i sms ? Napisał Ci coś ? A może zaraz przyjedzie doCb z niezapowiedzianą wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te punkty ktore Ci gość wczoraj napisał wez do siebie ktoś mądrze napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esow 32 a dzwonil z19 razy ogolnie pisze ze tak: kochanie kocham cie odbierz, przepraszam kotku, przyjade porozmawiajmy zmienie sie, i inne tego typu esy mam. kurcze bo dzwonil do mojej mamy czy moze dzis nocowac tez a mama sie zgodzila moja wina nie uprzedzilam jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieciekawie, jak się złamiesz dzisiaj to już przegrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem! ale tata jest w domu wiec go nie pusci domnie do pokoju a przy rodzinie raczej chyba nie bedzie zaczynal gadac a pozatym zamkne sie na klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×