Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Jakby moj syn 25 letni zrobil dzieciara 16 stce to na kopach w doope z mieszkania bym go wykopała, jak taki dorosły ,aby rodzine zakładać niech sobie radzi sam bez mamusi pomocy mieszkając w swoim domu i utrzymując sam swoją rodzine --- Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Jakby moj syn 25 letni zrobil dzieciara 16 stce to na kopach w doope z mieszkania bym go wykopała'' Gratuluje głupoty. Zostawić dziecko w potrzebie, lepiej nie miej dzieci w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Jakiej potrzebie?? 25 letnia osoba jest w pelni dojrzała i dorosla, jeśli decyduje się na zalozenie rodziny, posiadanie potomka niech bierze odpowiedzialność w własne rece i wykaże się swoją zaradnością w utrzymaniu dziecka wraz z swoją "kobietą" Robic dziecko to proste a utrzymać go i wychować? ktoś za nich ma to robic? marzenie. Nie bujaj w obłokach Nie mam swoich dzieci, ale dziecko meża pod moim wychowaniem i męża jest bardzo zaradne i rozumne o wiele bardziej niż nie jedna dwudziestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja miał dzieci to one zawsze miałyby gdzie wracać, niezależnie od tego co zrobiły głupiego, nawet jakby syn trafił do kryminału i później nie miałby się gdzie podziać. A z domu bym nigdy dziecka nie wyrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
Czemu piszesz wyrzucil? Jasne i konkretna przemowa- Jesteś taki dorosły i dojrzales do rodzicielstwa ( a 25 lat to nie jest smakacz) to proszę bardzo, wykaz się , przejmij na swoj***arki odpowiedzialność za dorosle zycie, bo dlaczego ktoś ma smarkule i chłopaka wyręczać z obowiązku rodzicielskiego i życia dorosłego? 25 lat to nie jest nic. Ma sprawne rece, nogi,przyrodzenie , zakłada rodzine, niech zyje jak na doorslego przystalo A nawet nie będę się wypowiadać o 16 latce w ciązy bo lepiej to przemilcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej ale dlaczego zakladacie ze juz zajde w ciaze i wogole czarny scenariusz jestesmy dopiero troche razem i nie zamierzam w ciaze wpadac.a chlopak ma prace dobra i napewno mie prosilby o pomoc rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu tyle agresji w waszych wypowiedziach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiac troche mi sie chec z matki adriana z takiego powodu wrzeszczala a jak bym byla w ciazy to chyba by padla na zawal To są odpowiedzi na ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o smianiu sie nie pisalam, Reakcja matki pewnie tez bym tak reagowala gdybym bla na jej miejscu ale czasem trzeba sprawdzic i wolalabym zeby odslonila mnie i sama zobaczyla ze bylam ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian dal mi pierscionek, zwarjowal powiedzia ze to synbol ze jestem zajeta juz, i zaprosil mnie na Dzien kobiet na cala sobote mnie gdzies chce zabrac moi rodzice sie wkurza jak znikne i co teraz powiedziec im teraz czy dopiero w piatek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michał3 raz ci sie udalo cos madrego napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm powiem im w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jak wyglądał wgl początek związku z Adrianem? Bo chyba ty kiedyś pisałaś o waszych spotkaniach ? Jak to było z rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice sa na nie jesli chodzi o zwiazek a wszczegolnosci tata jest bardzo negatywnie nastawiony, relacje adriana z moimi rodzicami hm ich wogole niema i napewno sie wsciekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest ten pierścionek ? to jakieś pokaźne cudeńko? nigdy nie słyszałam żeby facet kupił dziewczynie po 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak on Cie traktuje ? to ma być w końcu twoj facet a nie ojciec nie daj się mu wychowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zloty z kamykiem z firmy Yes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym wychowaniem nie jest tak zle, przynajmniej ktos sie bardziej interesuje mna niz rodzice co w szkole i takie tam a adrian jest zawsze jak chce i mnie slucha ale ja tez go wychowuje bo kazalam mu przestac palic A to tez plus zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chce cos Adrianowi kupic ale niewiem co mysle nad jakas meska branzoletka, zegarek albo jakis wisiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup mu ale na urodziny a nie bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i git młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale che zeby tez cos mial odemnie na wyraz uczucia, taki symbol ktory mu bedzie przypominal mnie :-) tylko z kasa ciezko umnie kicha wszystkie rzeczy ktore wybiore troche sa nad cena ktora moge zaplacic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam fajna branzoletke w Apart nawet cena rozsadna :-) moze mi sie jutro uda ja kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekam spac, oklamalam adriana ze sie klade narowno znim jakies 30mimut temu :-( a jednak wychowanie naginam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze totalna wpada moja mama wziela wolne w pracy zostala w domu a ja z adrianem niespodziewajac sie jej w salonie razem wpadka totalna bo nas zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest nie normalna złapała adriana za ubranie i zaczęła szarpać wrzeszczec tylko tego brakuje żeby zadzwoniła do matki chłopaka wtedy to wyjdzie z ostatnio zajściem u niego. Musiałam chłopaka wyprosic choć niechciał iść a teraz mama mi grozi że powie ojcu. A jeszcze adrian chce mnie zabrać na weekend do krakowa teraz to już napewno nie powiem o tym bo dopiero będzie dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężka sprawa :O ale jak uczucie mówi że chcesz to walcz o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale jak dla mnie dorosły facet, który umawia się z 16 latką jest dziwny. Coś z nim musi być nie tak skoro nie może znaleźć kobiety w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce byc z nim ale to nie jest latwe ciagle na nas napadaja a my nic. nie robimy takiego zeby musieli tak reagowac. Adrian jest normalny a ze mam te 16 lat to porazka bo mnie ciagle chca pilnowac mam dosc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×