Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
A i maz mi czego zazdroscic!! zwiazku z fajnym chlopakiem, twoj zwiazek to pewnie dno- masz pewnie jakiegos fagasa ktorego tylko interesuje seks a jak dasz to pozniej ma ciebie w d***e do kolejnej jego zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide na slub z adrianem jego siostry :-) fajnie.... i kupilam branzoletke dla chlopaka ucieszyl sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-( nie noge zasnac ale kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on tak palenia nie rzuci, nie da się stopniowo. trzeba od razu przestać. sama paliłam i rzuciłam to wiem. tylko to bardzo ciężko wytrzymać i samemu i ludziom dookoła. mój mąż jak przestałam palić powiedział "pójdę i sam ci kupię papierosy bo nie wytrzymam z tobą", jakoś na szczęście wytrzymaliśmy :D ale goń adriana o palenie, nie miej litości i goń go! chociaż tak to on nie rzuci ale goń go o to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalamka. Zabron mu od razu oddychac gowniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palacz - palacza broni ? smiesznie. co zlego w tym ze ktos miechce siedziec w dymie hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja akurat nie pale ale przepraszam bardo gdyby mi 16 zwrocila uwage, wrecz zakazala palic to chyba bym ja wysmial! Faceci biora sobie takie dziewczynki bo malo wiedza o zyciu i sa latwe! Facet w tym wieku ma jakies plany, kase samochod, mieszkanko i gowniare zeby mu sie reka nie meczyla. Chce mu sie ****** powie jedno slowo a ona juz leci, pozniej dostanie kwiatki czekoladki i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok nie palisz a gdby twoja dziewczyna palila zakazywalbys czy tolerowal dym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z paszczy j***e dymem mile zapachy przy mizianiu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem ciekawa jak bedzie dalej z tym zwiazkiem, czy przetrwa czy raczej wygra pociag do seksu i sie rozsypie. trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_A
Ja miałam 16 jak poznałam się z 6 lat starszym facetem a teraz od 3lat jesteśmy szczęśliwym malzenstwem. mam teraz 24lata a mój maz 30...mamy polroczna córeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscA a sypialas wtedy z swoim mezem? majac16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_A
Nie sypialam wtedy...dopiero jak skończyłam 18lat i zamieszkaliśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_A
i Moim zdaniem facet ktory jest tyle starszy a chce sexu od tyle młodszej dziewczyny i wogole jak chce tego po krótkim czasie bycia razem to jest niedojrzały emocjonalnie i sexualnie. Bo dorosły dojrzały facet to nie myśli tylko o sexie bo są ważniejsze rzeczy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwazam! wazne zeby mloda sie nie ugiela jak kiedys tem 25 latek badzie chcial seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_A
Jak będzie chciał to będzie znaczyć ze jest jeszcze tak naprawdę szczylem niewyzytym. Ale w sumie teraz te małolaty to same się do tego rwa a potem płaczą ze dziecko a tatusie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_A
a to juZ od niej zależy czy chce stałego związku czy tylko dać się wykorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poraz ktorys raz NIE JESTEM GOWNI.... a palic adrian i tak przestanie zrobi to oco ja prosze go! i nie obchodzi mnie jakis koles jego wypowiedz i jego ego naruszone rozkazem dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorych ironiczna zazdrosc jest smieszna! dajcie na luz wy tez przezyliscie 16 lat i robiliscie rozne rzeczy a teraz sie wywyszacie !! ja zadnej glopoty nie zrobilam a kazdy tylko wbija szpile oceniajac mnie i adriana na tle spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj jeszcze tydzien i tak dasz mu d.u. Py! Gowniaroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pozno bo juz dalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha powazny zwiazek po 2 tygodniach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj Starucho nieznasz innego slowa niz gowniara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak powazny, a ty moze sie swoim pochwal zwiazkiem ifacetem pewnie masz jakiegos chlopa z odzysku z dzieckiem na boku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 15 lat i nie mam chlopaka jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noto sie nie wtracaj nic niewiesz o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciaaaa
ale wy wszyscy za przeproszeniem pier***icie głupoty ja też jestem w związku ze starszym facetem i tu was powale różnica pomiędzy nami to 16 lat :) i co jestem z nim już 5 lat poznałam go jak miałam niecałe 16 lat teraz mam 21 on miał 32 a ma 37 jesteśmy bardzo szczęśliw mieszkamy ze sobą od 2 lat i chociaż na początku tez rodzice przez półroku nie akceptowali bali się itp to przywykli i mówiją że mają cudownego zięcia i ludzie tacy jak wy tez gadali głupoty i swoje mądrości każdy ma prawo do życia z kim chce a u tej dziewczyny jest tylko 9 lat różnicy to nie jest nic strasznego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala puszczalska k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe to tylko zazdroszcza zwiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×