Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Chce byc z nim ale to nie jest latwe ciagle na nas napadaja a my nic. nie robimy takiego zeby musieli tak reagowac. Adrian jest normalny a ze mam te 16 lat to porazka bo mnie ciagle chca pilnowac mam dosc tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziw sie swoim rodzica. Ty masz 16 on 25. Inaczej by do tego podeszli gdybys miala juz te 18 lat. Takie awantura są bo sie boja ze popelnisz blad i będziesz występować w nastepnym sezonie teen mom Poland. Moze i ten twój chlopak nie naciska na seks ale oni o tym nie musza wiedzieć! Tyle przypadków sie slyszy w telewizji o g***tach, porwaniach i innych podobnych ze oni sie tego boja i juz widza taki scenariusz. Mialam podobnie,ale jak bylam nieco starsza a mojej matce przeszkadzali ze nie jestem z synkiem jej kolezanki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja, mam swoj rozum i nie bede wchodzic. w seks mam na to czas jaknarazie, ciagle sie czepiaja a ja nawet w nauce sie nie opuscilam moga byc wdziecni adrianowi ze mnie goni do nauki i mnie odbiera z szkoly nic mi nie grozi a oni swoje wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No łatwo mieć nie będziecie młoda choć to tylko 9 lat między wami a dzieckiem nie jesteś. Niestety nie masz osiemnastu, gdybyś miała to nikt by wam słowa nie powiedział a tak to świętsi od papieża i Bóg wie o co będą was oskarżali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym juz miec 18 Lat i wyniesc sie z domu ! Robic to wszystko na co mam ochote bez zakazow, jak tak dalej bedzie to chyba moj zwiazek sie rozpadnie bo ile mozna miec taka atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że mimo szesnastu lat jesteś mądrą, poważną i porządną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze moi rodzice tak nie mysla, ze ich wiara w wychowanie jakie mi dali gdzies znikla i nie maja zaufania do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama jest jednak FAJNA mimo ze dzis dalam jej powod do braku zaufania i wpadlam dostalo nam sie mi i adrianowi ale i dobrze sie stalo, myslicie pewnie dlaczego zmieniam zdanie na ten temat a dlatego ze wkoncu moglam bez stresu pogadac z mama o sprawach no wiecie milosnych :-) mama sie otworzyla i mi swoja historie opowiedziala ale wyciagam z tej gadki wnioski i powiem wam ze mnie uswiadomila w kilku sprawach... A co fajne mamy umowe ze tata oniczym sie nie dowie a ja z adrianem bede spotykac sie u nas w domu jak beda rodzice i czasem u niego ale nigdy mi niewolno z nim samej zostac wsumie mysle ze to dobry pomysl. Umowe nagielam i odrazu tel do chlopaka ze moze wpasc domnie od 17 do prawie 20 byl umnie :-))) tata sie wkurzyl ale mama obiecala znim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koles tyle lat starszy szulka tylko *****nka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i tak w wiekszosci przypadkow ale nie moj chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i powiem wam nawet ze jak byl u mnie od tej 17 to uprawialismy seks. Rodzice byli na dole, nie przylapali nas. Wszystko przez ta rozmowe z mama, uswiadomila mnie i jakos mi tak razniej sie zrobilo. A co do tego co robilismy z adrianem to moge powiedziec jedno- bylo wspaniale i w ciazy na pewno nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia baba sie podszywa!!!! no przykro mi ze jednak od tej 17 seksu nie uprawialam no sory starucho zawiodlam cie dobrze ze nie jestes moja matka bo bym skonczyla jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam to i nie moge uwierzyc, ze ktos z was napisal, iz autorka tego watku jest DOJRZALA. Haha dobry zart. Przeciez to prozna gowniara i wcale nie trzeba skonczyc wyzsze studia zeby to stwierdzic. Nie wnikam co i jak z tym podszywem, ale czy przypadkiem autorko nie pisalas wczesniej czegos w stylu, ze ludzie z kafe potrafia tylko obrazac i nikogo nie szanuja? Przed chwila zrobilas to samo. Wyszla twoja dojrzalosc. Jestem o rok mlodszy od twojego" chłopaka"i w zyciu nie zainteresowalbym sie taka malolatka jak ty. Popieram zdanie jakiegos gościa- koles wzial cie jedynie n**********.nie bo chyba nie polecial na twoja "dojrzalosć" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian tak samo ciebie się słucha? Przestał palić? Nie daruj, nie ma, że ty masz się go słuchać a on ciebie nie! Jak związek to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrazenie, ze ten post komemtuja same 14 latki ! Ludzie ja nie wiem jak wyglada i jak sie zachowuje ale po tym co czytam to nie dosc, ze on jest ciata to autorka próbuje zrobic z niego jeszcze bardziej zniewiescialego faceta! Na jakim wy swiecie zyjecie? 25latek ma juz poukladane w glowie, wyrobiony charakter a nie daje sie ustawiac jakiejs gowniarze. Do ksiazek malolatko! Daje miesiac****eknie wasza a raczej twoja wyimaginowana miłosc. A wiesz dlaczego? Bo facet w tym wieku ma potrzeby i w przeciwienstwie do ciebie jemu zależy na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie chodzilo mi o tego calego adriana. I mialo byc c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pani jest złą kobietą i miłości chce przeszkodzić! adrian ma 25 lat i potrzeby im autorka też ma swoje i adrian ma je uwgledniac im się jej słuchać! bo to jest miłość i trzymam kciuki za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech na sali ;). Przygotujcie czas bo za miesiac bd ja pocieszac jak sie bedzie zalic ze ja zostawil. Milosc po 2 tygodniach zwiazku? Haha nie rozsmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto o co ci cbodzi? zazdroscisz autorce, ze ktos mimo wszystkiego, mimo tego calego pakietu lajdacenia sie wybral sobie dziewczyne 16stke ktorej moze ufac jesli chodzi o seks-MOZE ten caly jej adrian kiedys sie spazyl na zwiazku z starsza. A pozatym skoro dziewczyna stawia warunki to NAPEWNO JEST DOJRZALA na swoj wiek i odpowiedzialna bo wie czego chce i nie chce a widocznie chlopakowi te warunki pasuja skoro z nia jest. wyluzuj kobieto a nie naskakuj na nia bo pewnie sama nie jestes lepsza zastanow sie co ty robilas w jej wieku a pozniej sie wtracaj. a do autorki slowo nie patrz na innych co mowia wazne zebys nigdy nie zachwiala sie w podejmowaniu decyzji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest normalne? miłość i do związku się dąży czy związek się zakłada i może się w nim pokocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zauwaz ze to 16 stka a nie 20 stka. dopiero wchodzi w doroslosc i to rozwaznie! przytocze prawde ile 16-17 d******py juz starszym nie szanuja sie wkoncu jakas dobrze wychowana dziewczyna jest i moze ten chlopak tez jest jakos wychowany bo jak autorka pisala juz sa jakies 2 tygodnie razem i zauwaz ze ani razu dziewczyna nie zali sie ze chlopak ja zmusza do wspolzycia. a zwiazek to milosc I tez seks zgadzam sie ale jak mowie autorki zwiazek to nie bazuje za seksie ma ine wartosci skoro jeszcze sa razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi czego ja mam jej zazdroscic, niby czego? Tak, tak, pewnie jest dojrzala. Ludzie, mam wielu znajomych na studiach i takich ktorzy juz pracuja i kazdy z tych facetow mówi, ze nie wziałby sobie 16 latki na dziewczyne. Mozd 9 lat roznicy to nie jest duźo ale tylko w przypadku gdy dziewczyna ma powiedzmy ponad 20 lat. Przeciez to dziecko jeszcze pare lat temu bawilo sie lalkami. Dobrze, ze chociaz ojciec ma mozg. O czym taka 16latka moze myslec, co? Fajnie jest bo ja wozi samochodem, ma kaske. A ona ma sie czym pochwalic przed kolezankami. Ale wy i tak powiecie, ze to jest dojrzale dziecko bo to jest milosc, od 2 tygodni, ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pierdzielisz, to co jej zarzucasz to właśnie za to go goniła i odrzucała. wcześniejszych topików nie znasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popieram ta niby zazdrosna pania. Nie wydaje mi sie zeby to byl powarzny zwiazek, pewnie niebawem zobaczymy cie w teen mom poland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne sa toki myslenia twoi znajomi by nie brali gdy nie znaja a gdyby poznali ja? wiesz jak to jest jesli ktos wpada w oko to nie patrzy na wiek. ja nie znam autorki nawet niewiem z jakiej czesci polski jest ale tak mysle faceci to wzrokowcy skoro 25 sie wiaze to dziewczyna musi byc ladna i chlopak jest w stanie zrezygnowac z zabaw na te lata do pelnoletnosci. a ze wozi autem to normalne kazdy facet tak robi a dziewczyna hm mysle ze ma sie czym chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam wczesniejszych Topikow autorki, Ale matke rozumiem ze pozwala i dala warunek, bo zakazywanie prowadzi do buntowania sie a matka wykorzystuje to ze dziewczyna nie zgadza sie na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatarata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie dobrze idzie, nie ma co przeszkadzać i zabraniać, niech sami tylko przypilnować trza by nie z****** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ee a gdzie autorka ze dzis sie nie dzieli swoim zwiazkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam z chlopakiem ale widze ze tu grzmialo uuuu i nie jestem G**** jak ktos tu klikal. mam fajnego faceta i nie potraficie tego uszanowac tylko zawsze docinki, co mnie obchodza koledzy jacys twoi mam mojego i on sie liczy. a adrian rzuca polenie tak odrazu tego nie zrobi ale stopniowo i jest fajnie i 2 tygodnie juz minely naszego wziazku takze twoje przypuszczenia sa do kitu, moze twoje zwiazki tylko tyle trwaly cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×