Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość paciaaaa
dokładnie nie dość że zazdroszczą to jeszcze gadają gówniara a co nawet jeżeli to wy nie uprawialiście seksu w wieku 16, 17 lat ? prosze was tacy dorośli jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni one teraz robia sie swiete w gadaniu mocne a d**y dawaly pewnie kazdemu co tylko chcial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A troche mnie zdziwil adrian bo wczoraj sie upil podczs meczu, i dzis kac i tylko w lozku lezelismy bo glowa boli aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, niektorych razu ze po 2 tygodniach nazywasz to poważnym związkiem, bo czasami nawet po roku ludzie nie wiedza czy są na powaznie ze sobą czy nie. Zycze powodzenia wam autorki, ale nie pisz ze to powazny związek bo wy sie dopiero zaczynacie poznawać. Wiem co mowie. Niektorzy są ze sobą 10 lat a poznają sie tak prawdziwie dopiero gdy zamieszkają razem i zaczynaja sie problemy. A jeśli chodzi o to ze piszą ze będzie nalegal na seks, tez tak moze byc. My go nie znamy i jedynie mamy jego pewien obraz przez opis. A teraz ciezko spotkać faceta ktoremu nie zależy na seksie,spójrz na str glowna forum ;p ale moze to i lepiej,przynajmniej w ten sposób moze będziesz bardziej wyczulona na tym punkcie gdy przyjdzie co do czego. Chociaz niektorzy chyba lubia używać cenzurowanych slów;) jeszcze raz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciaaaa
zgodze się żę związek trwając 2 tgodnie to jest nic powinno się wtedy rozmawiać a nie odrazu pchać do łóżka ja sama uważam że ludzie poznają się dopiero gdy razem zamieszkają wtedy wychodzi jacy są naprawde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie byl z jakas laseczka, zdradza cie. Ciekawe czemu ciebie nie wzial do swoich kolegow, bo mu wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16stki w takim wieku tylko do ruchqnia sie wyrywa a jak nie to musi byc jakas zniewiesciala c**a co po meczu kaca ma i w lozku lezy. P***a. Hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze cie rozczarowac ale namawial mnie na wspolne ogladanie z kolegami tylko ze ja niechcialam a pozatym pilki nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ty wyrywasz do ******** 16 to milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ktos pisal nie znacie go a jest naprawde fajnym cieplym zabawnym facetem nigdy takiego nie znalam usmiechniety i co mi sie podoba lubi sie tulic do mnie jest chlopakiem wartym zainteresowania bo przewysza pozostalych kolesi pustych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zasluzyl zebys juz mu kindy pałe oj****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wreszcie ktos normalnie mysli! Ci?pa z tego chlopaczka skoro sie tak zachowuje jak pisze autorka. Druga opcja to facet na razie udaje przy niej a tak na serio to zalezy mu na je?ban?iu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny tepy osobnik znow musze tlumaczyc od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu mu paly nie zrobisz? Nie zalezy Ci na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zaczyna robic nudne jak flaki z olejem. Proponuje skonczyc temat, pozalilas sie czy tam pochwalilas, jak wolisz i chyba na tym koniec. Nie marnuj czasu kolezanko, bo za tydzien bedziesz plakac ze jakas dziewczyna ob?ciag?ala mu w samochodzie czy cos w tym stylu. Szkoda mi cie dziewczyno. Tymczasem spadam sie uczyc, bajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pale to on ma od urodzenia robic nie musze! a jesli choDzi o swintuszenie to nigddy nie chcial i nie zaczynal tematu o tym prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakis giej albo pedau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno twoje nie doczekanie brzydka tak lepiej spadaj sie uczyc w tym przynajmniej ci jakos idzie skoro facet ma ci gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie normalny facet ktory mysli mozgiem ni o***tem czy czlonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrobi mu laski bo to jeszcze dziecko i wg niej to obrzydliwe i fuu. Chlopaczek to p**d!a, moze gej a z nia jest dla przykrywki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny facet dba , kocha , ale i ****** Tak bylo od powstania czlowieka . Moze jestes brzydka , ale jestes mila i szkoda mu Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanko ja mam udane zycie i zwiazek, normalnego faceta, jestem zadowolona z siebie. O******* swojemu facetowi, uprawiam z nim seks codziennie bo to normalny facet i ma swoje potrzeby i mi to pasuje! Tylko ze ja nie musze zakladac tematów na kafe. Ty tez sie zacznij uczyc bo marnie skonczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale plenta zdesperowanej KOBIETY ktora zazdrosci mi chlopaka niezle hihiiii brzydka nie jestem wiec. uderzylas kula w plot a tak do wygladu to jestem szczupluta a ty pewnie baniok gruby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pointa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczyna sie. Typowy tok myslenia malolaty..bo ja to jestem ladna zgrabna mam fajne pazurki, buciki a ty jestes gruba. Zalamka. Dawaj zdjecie modelko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O moja nauke sie nie martw bo ani oceny sie nie pogorszyly ani wiedza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za ta madra wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dam ci fotki! walnieta jestes potem bede ogladac. siebie 100 razy na kafe i gdzies indziej i czytac glupie teksty jak to sie tu spotyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze ty jestes madra i tak mnie uswiadamiasz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×