Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Praca w Pepco.

Polecane posty

Gość pracuś32109
A ja mam pytanie do osób pracujących, bo właśnie czytałam na stronie wymienionej przez osobę wyżej ,że : '' W Pepco dostałam pakiet medyczny, sportowy, ubezpieczenie i....'' Pracuje w Pepco i ubezpieczenie - jest owszem , ale macie jakieś pakiety medyczne czy sportowe ? Bo o tym nic nie słyszałam a pracuje już kilka lat. :/ A jak macie to do kogo się zgłosić ? Kierownik , rejonowa, regionalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfgh2
Dobrze ze jest praca po 12 godzin, bo w innych dniach można załatwić wszystko inne - lekarza, zakupy, jakieś sprawy urzędowe. Poza tym wolę postać na kasie 12 godzin, żeby na następny dzień sobie odpocząć niż jakbym miała stać po 8 godzin dziennie. Szkoda tylko że nie ma wczasów pod gruszą i bonów na Wielkanoc, mam nadzieję że chociaż teraz na Boże Narodzenie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na l4 ciążowym należy się ta dodatkowa kasa na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swieta BN zawsze Pepco daje na tz. "karpia" od 100-350zl z tego co kojarzę zalezy wszysko od sytuacji rodzinnej i nawet bedac na urlopie macierzyńskim czy długotrwałym l-4 sa wyplacane dodatki na Święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z bogatą ofertą dla dzieci. Świerzno upieczony tatuś z 6 miesięcznym bobasem w wózku muszę stać w długiej kolejce do kas. Żadna kobieta nie przepuści, brak udzielnej kasy dla matek/ojców z dzieckiem, Polska to Azja nie Europa a Polskie Kobiety to baby bez empatii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ZK
Pepco błonie. Stała obsługa jak przychodzi nową pracownica wytrzymuje miesiąc dwa Bo stosowany jest mobilny głównie przez panią Pauline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość17
Witam, chciałabym zapytać czy ktoś pracuje/pracował może w Pepco ząbki reymonta ?? Znalazłam ogłoszenie i zastanawiam się czy zmienić prace.. Tylko jak wiadomo nikt nie chciałby zmieniać pracy ze złej na gorszą. Bardzo prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W celu dorobienia dodatkowych pieniążków, zapraszam do www.igortreneronline.pl. Można wygrać dziesięć tysięcy złotych za własną przemianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podwspolnymniebem
Szczerze mówiąc chyba dokładnie nie czytalyscie i nie stosowalyscie się do wartości naszej firmy. Ja pracuje w pepco już niedługo będzie dwa lata i oby więcej bo bardzo mi się podoba ta praca i jak można porównywać pracę w pepco do pracy w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam zapytac o zarobki. Jak to mniej wiecej wyglada? Ile srednio zarabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około 1600 bez premi a jak z premia to tak 1700-1800, ale nie wiem jak w innych sklepach. Oprócz tego są bony na Boże Narodzenie i czasami kolacja dla całej załogi(w sensie taka kasa za którą się wspólnie idzie cała sklepowa ekipa na kolacje) A do tego Pana wyżej- czasem zdarzylo mi się przepuścić do kasy kobietę w ciazy ale wtedy inni klienci się wnerwiaja, a osobę z małym dzieckiem to już naprawdę gorzej, bo zazwyczaj w kolejce jest u nas dużo osób z małymi dziećmi albo osoby starsze i wtedy jest problem, a zdarzają się czasem takie sytuacje, że ludzie sobie sami się wciskają w kolejkę a potem oczekują od kasjerki rozstrzygnięcia "kto był pierwszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich ;) zastanawiam się nad zmianą pracy z biedronki na pepco. orientuje się ktoś jakie warunki i zarobki są w krośnie (woj podkarpackie) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekujcie cudów po zarobkach, ale przecież w miastach nie brakuje pracy - https://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l Można znaleźć coś zdecydowanie lepszego, na dobrych warunkach. Czemu tego nie wykorzystujecie? Możliwości są - kwestia jedynie ich wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo..kasacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość27
Hehe to idzcie do TXM do pracy to ponarzekacie 5dni pracy pod rząd po 11 h :) staram sie o prace w pepco i nic patrzac po obowiazkach jakie sa w pepco a w txm to moge startowac na zastepce kierownika .. wysylam cv do pepco i nic .. czy jest mozliwosc zlozenia cv osobiscie czy tylko przez formularz ktos cos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naprawdę - w Kato jest teraz tyle pracy, że nie ma powodów do tego, żeby brać co popadnie. Jest gdzie pracować, wystarczy prześledzić oferty - https://www.gowork.pl/praca/katowice;l Mamy na tyle dobry okres, że każdy może mieć sensowne zatrudnienie. Nie trzeba absolutnie szukać pracy na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepco Kołobrzeg. Od kilku lat dzieje sie tutaj cyrk. Na kasie stoimy po 10 h bez zmian, ciagle musimy uwazac czy pani kierownik ma dobry dzien, od kiedy powstał sklep caly czas rotacja bo na dłuższą mete nikt nie wytrzymuje takich zachowań. Obwiniali zawsze osoby które juz nie pracuja a nadal dzieją sie takie sytuacje że nikt normalny nie chcial by tego doświadczać. Do tego brak premii i az sie czlowiekowi nie chce pracowac, ale musze bo za cos trzeba zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szukał ktoś pracy przez portal www.jobuj.pl? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszędzie jest tak samo - wysokie budżety i brak premii . I oczywiście podle zachowujące się wobec pracowników rejonowe i kierowniczki sklepów . Ale za to im firma płaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę te narzekania,że praca ciężka to aż mnie skręca, to idźcie do biedronki gdzie towaru przyjeżdza dwa razy dziennie po 5 palet, niech któraś z was spróbuje przewalić paletę napojów, tony ziemniaków. Dla mnie po dziesięciu latach pracy w markecie to taka praca to będzie dla mnie raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też otwierają pepco i zastanawiam się czy nie pójść tam do pracy. jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam dwa pytania odnośnie pracy w pepco. Jeżeli nie ma ogłoszenia o pracę na sklepie, albo na stronie internetowej to mimo wszystko warto złożyć CV? Może być tak, że jednak kogoś szukają? I drugie pytanie, jak u was wyglądają godziny pracy, jakie macie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CV zawsze warto złożyć. Nawet jeśli dzisiaj dany sklep pracownika nie potrzebuje, to w ciągu trzech miesięcy (bo tyle CV można przetwarzać) wiele może się zdarzyć - ktoś odejdzie, zajdzie w ciążę, przeprowadzi się... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w kwestii zmian, to chyba zależy od sklepów. Część ma po 12h - wtedy wychodzi więcej dni wolnych, część po 8, ale grafik to już raczej do ugadania z kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza praca jaka mialam.Dzieki Bogu juz tam nie pracuje .Nie polecam nikomu pracy w pepco .Wykorzystuja jak się da regulki to nic najgorsza jest inwentaryzacja przy otwartym sklepie i krzyczaca nad głowa Pani Katarzyna najgorsza baba jaka spotkałam. Z**********z caly tydzien po 12 godz żeby przygotować sklep a w dzień inwentaryzacji jestes tak wykończony ze dramat a takie babsko jak Kaśka wydziera na Ciebie morde ze źle ze pomału liczysz dramat juz nie jedne dziewczyna przez nia płakała czy my jestesmy robotami moze przeczyta to ktoś kto zadzi tym okropnym babskiem i zrobi z nia w końcu porządek bo już dawno powinni ja zwolnić bo przez nia się dziewczyny zwalniają .Zycze ci Katarzyno zebys wyleciała na zbity pysk i płakała tak jak wszystkie laski przez Ciebie na inwentaryzacji ja na szczęście już nie będę i jeszcze jedno zawsze czekasz zeby ci powiedzieć przepraszam a ja ci powiem pocałuj mnie w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest atmosfera w Pepco Wałbrzych koło galerii Victoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dipona
Pepco Wojkowice wredne kierownictwo, nieprzyjazdna atmosfera, zastrszanie dyscyplinarka, karygodne warunki....starsza kasjer debilka, jakiej świat nie widział...wiejska dziewucha, ktora codziennie w pracy powtarza wszem i wobec, ze ma męża, chyba w glowie jej sie cos zacielo, w pracy to szpicel, kapus, szczurzyca..nie polecam tam pracy z takimi kretynkami i w takim zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? Zapisałeś się do szkoły, ale Twój kierunek nie wystartował? Szukasz ciekawego kierunku i potrzebujesz legitymacji? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/14 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A grafiki są układane na miesiąc czy tygodniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×