Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość gość
Pierwsze ruchy są wyczuwalne koło 20 tyg. To ci wy czujecie to ruchy robaczkowe jelit.!!! Ludzie zacznijcie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja jestem sceptycznie nastawiona.... moze to i ruchuly, a moze faktycznie cos co je przypomina... w 14 tygodniu to raczej za wczesnie.a ja nie jestem taka chudziutka. Ty mozesz czuc, owszem. Ale u mnie to raczej nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Gościu nie krytykuj jak nie jestes w moim ciele... Przyszlamamo ja mam 170cm i wage przed ciążą mialam caly czas 54kg. Także naprawde przy tym wzroscie duzo nie wazylam.. A to na 100% ruchy dziecka bo zostaly potwierdzone przez usg, tak jak pisalam wyzej, gin robil usg a ja mowilam kiedy dziecko sie rusza. Wiec nie wiem skąd takie poruszenie drogi gościu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz cię wyśmieje jak mu o tych *****ch opowiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Chyba nie czytasz ze zrozumieniem Gosciu ... Ja bylam wczoraj u lekarza i potwierdzil te ruchy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to dziwne, że twój narzeczony poczuł ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Nie nazwal to dosadnie ******* (kopaniem) tylko czul jakbym tam bąbelka miala i sie ruszal... Ciezko mu to okreslic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ty czulas tylko jakby motylki to twoj narzeczony w zyciu przylozywszy reke nie poczuje kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja teraz sobie czuje cos, ale bede pena co to jest jak mjie moje malenstwo kopnie :) bo teraz to moge sobie pogadac :) jestem pewna ze w tym miesiacu na 100 % poczuje kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Alez ja dzisiaj... myslalam ze padne tak mi sie chcialo ruskiego pieroga. Pojechallam do sklepu, kupilam ser, wszystko super. Mowie wieczorem gosci mamy to co, tez podam :D narobilam 50 pierogow i juz mam jesc a tu moj wchodzi i sie drze na mnie ty tego smrodu nie czujesz??? Wyrzuc te pierogi!!! I faktycznie. Ser smierdzial okropnie a ja mialam taka ochote ze nawet tego nie czulam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hej :) ja tak jakos dziwnie. Ciagle takie bulgotania mam. Za tydzien mam do lekarza to zapytam co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja tez mam 13 go. To bd moj 15 tydzien. Moze poznasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
I u stomatologa :/ jak ja tego nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym juz poznac.ostatnio strasznie mnie bola dol plecow tak jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam takie bole juz od jakiegos czasu. Bo moj brzuszek jest juz bardzo widoczny :) jak u kazdej kobiety w mojej rodzinie bardzo szybko rosnie. Ale to normalne ze boli bo macica sie powieksza i uklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Moj juz za 2 tygodnie chce zabawki kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Hej wrocilam po majowce do domu wszystko super rodzice aż się poplakali na wiadomosc że będą dziadkami :) udało mamm się zalatwic datę ślubu cywilnego na 16 maja :)) wczoraj zalatwilismy wszystko został ttylko garnitur ale jestem szczęśliwa a maluszek raczej dobrze rośnie bo i brzuszek rośnie powolutku w piątek ide do lekarza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cywilny bjore juz w ta sobote,niby to "tylko" cywilny ale sie troszke stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami a to nie trzeba zalatwiac miesiac wczesniej.bo nam oani w uscpowiedziala ze trzeba czekac miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
My wzięliśmy termin przyspieszony ze względu na to że jestem w ciazy a później 700 km. Przejechać w kolejnych miesiącach bbędzie mi coraz ciezej i za ten przyspieszony termin doplacilismy 39 zł więc nie tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
My myśleliśmy że też musi być miesiąc wcześniej ale babka z urzędu podpowiedziala nam takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
Nam w sumie tez tyle że chcieliśmy żeby mama narzeczonego była w tym dniu z nami a w pierwsztych dniach czerwca wraca do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia nawet síe nie pochwalilas :) Ja wam zazdroszcze :( mojemu sie cos nie spieszy do slubu :( ile mozna trwac w narzeczenstwie? Na poczatku byla mowa o swietach Bozego Narodzenia a teraz??? Nic kompletnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakos tak wyszlo.zawsze to wygodniej miec slub bo wiadomo jak to teraz jest.a nie chce potem zeby moj jedzil po urzedach i dziecko uznawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×