Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama11
A najlepszy sposob- duuuuuuzo SEKSU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Natalcia, ja stawiałam, że Ty w szpitalu. Niewiele się myliłam. Nie sądziłam, że odeślą Ciebie do domu. Ale spokojnie, dziecko na pewno przyjdzie na świat w swoim czasie. Wcale się nie dziwię, że już chcesz urodzić :) Przyszłamamo, dobrze, że u Ciebie sytuacja się uspokoiła. Za (niecałe) 2 tygodnie możemy rodzić - bo będą ciąże donoszone. Właśnie, tak jak pisze przyszłamama dużo seksu natalcia :) U mnie też tak jest, że jak mała się rozpycha, wierci to tak mi na pęcherz naciska, że ból nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Kochana ja tez mam taki ucisk. Dodatkowo bol w pachwinach okropny. Moje kochanie nie ma oporow jezeli chodzi o wspolzycie i ja sie ciesze bo to nasze ostatnie chwile bez zabezpieczen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ze jezeli czop juz odpadl to nie zaleca sie wspolzycia bo mozna nabawic sie jakiejs infekcji.chociaz my z mezem w sobote zaszalelismy a pozniej mialam skorcze mocniejsze niz zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wszedzie o tej Przybylskiej,ja rozumiem ze smierc w tak mlodym wieku jest straszna,no ale ile mozna o tym trabic.na facebooka wejde to zaplaja swieczki wirtualne,placza, wychwalaja jakby byla conajmniej Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia bo tak jest zawsze- za zycia miel gdzies a po smierci kazdy ja uwielbial i kazdy fanem. Fakt szkoda kobiety. Ja tez na facebook'u tylko to widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Młoda i ładna kobieta to jej szkoda. A dość znana aktorka, dlatego tak wiele ludzi jest w szoku. Zaś mi dzisiaj szybko dzień zleciał. Dzisiaj przez 2 godziny jeszcze przez skypa tłumaczyłam mojej licealnej siostrze matematykę :) Fajnie, że są takie komunikatory, bo ona mieszka kawał drogi ode mnie. Dziewczyny od jutra licząc pozostało mi 2 tygodnie do terminu porodu. Tak mi lekarz wyliczył z usg, mimo, że to będzie 38 tydzień. Ach, coraz bliżej. Moi bliscy też są ciekawi kiedy urodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie znam terminu porodu z usg :) a szkoda. Mojego meza mama to nawet nocnik juz kupila ten co reklamuja taki fajny :D obsesje juz ma ;) w piatek 37 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Cześć kochane. Wracam do tematu mierzenia skurczy. Stwierdziłam, że jak padnie pytanie "co ile Pani ma skurcze" to podam co jaki czas pojawia się skurcz tzn. Jak będzie początek to zacznę mierzyć czas i tak do początku następnego skurczu. Tyle wydedukowałam z informacji umieszczonych w sieci. A przy okazji będę liczyła jak długi jest skurcz. Niedawno wstałam, nadrobiłam w spaniu wczorajszy dzień :) trochę posprzątam w domku, ugotuję obiad, poczytam książkę, jeszcze koleżanka ma przyjść i tak dzień zleci :) Jak siedze w domu na zwolnieniu lekarskim to widzę, jak dużo mój mąż pracuje. Przed l4 też pracowałam i też dużo, więc często się mijaliśmy. Lubię moją pracę i trochę tęsknię za nią, i za ludźmi z pracy. Wiem, że jak mała przyjdzie na świat to w początkowym okresie na pewno o pracy nie będę myślała. Tak mnie dzisiaj wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja w czwartek zaczynam 38tc. Natalcia pij dużo soku malinowego, przyspiesza poród ;) mojej Szwagierce po tym odrazu rozwarcie poszło ;) jak masz ta piłkę do ćwiczeń to siedź na niej dużo, kucaj sobie.. Dziewczyny wy też macie takie rwanie i klucia w pochwie?? jak mnie nieraz zakuje to aż sobie krzykne tak boli bardzo.. Śniło mi się dziś ze byłam u położnej i robiła mi masaż szyjki żeby mi rozwarcie szybciej poszło i bardzoooo to bolało, a potem mi się śniło ze mi przynieśli małą i miałam ja do piersi przestawiać ;) Coraz częściej mam takie sny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rwania i klucia w kroku mam juz od 4 tygodni.i nie sok malinowy sie powinno pic tylko herbatki z lisci malin.przez caly czas chodze i staram sie po schodach jak najwiecej wspinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hej dziewczyny :) ja na nogach juz od 6 cos spac nie moglam. dzis byla u mnei polozna na wizycie i wszytsko jak na razie dobrze ale dalej mam odpoczywac nastepna wizyte mam we wtorek (bede miala instrukcje jak karmic i bedziemy cwiczyc na lalce) a we srode ide na ktg bo polozna dzis stwierdzila ze juz niebawem zacznei sie cos dziac :D ciekawe czy jej przepowiednie sie sprawdza. Ale dzis jestem pelna energii po prostu bym gory przenosila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia sok z malin. Herbatkę z liści malin pije się po 36 tc po to żeby rozluźnić mięśnie krocza i żeby tak nie bolało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele mam sięga po wywar z liści (nie owoców!) malin, które działają naskurczowo. Pamiętaj jednak, że nie zadziała on po jednorazowym zastosowaniu, a dopiero po kilku, kilkunastu dniach. Możesz go pić od 38. tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju... ja herbate malinową pije całą ciążę, soki także... a właśnie o liściach słyszałam... kochane ja chyba sie oczyszczam... latam do kibelka jakbym rozwolnienie miała... i ten okropny ból w pachwinach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam se poloznej o naturalnym wywolywaniu porodu i mowila ze herbatki,chodzenie po schodach czy skaanie nic nie daje,tylko draznienie sutek dziala w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Stosunek rowniez. Z drugiej strony- znam wiele kobiet ktore probowaly i nic. Jak dzidzia bedzie miala ochote wyjsc to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Ale się dzisiaj rozpisałyście laseczki :) ja piję napar z liści malin już od tygodnia. Nie wiem czy to coś będzie działać, ale ogólnie też herbatka ta ma inne właściwości. Ogólnie jest dobra w smaku. Jutro idę do lekarza, ciekawa jestem co wyjdzie na wizycie. Ogólnie mam dobre samopoczucie, nie licząc tych skurczy przepowiadających i ucisk małej na pęcherz, a przy tym ból w podbrzuszu. Jestem ciekawa kiedy się u mnie zacznie. Jeszcze z seksem się wstrzymujemy, zresztą, tak jak mąż natalci, mój też się boi, że dziecku zrobi krzywdę (a dokładniej, że będzie stukał w główkę) :D faceci - z tym, że moja szyjka nie skraca się, więc jest ok (bynajmniej tak było 2 tyg temu). Też jestem zdania, że poród jak się ma zacząć to się zacznie niezależnie od tych sposobów na jego przyśpieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D masz swietnego meza :D ja chyba tez kupie sobie te liscie malin.... tylko gdzie je dostane?? Mi nabrzmialy piersi. Mam takie pelne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dzisiaj sie czujecie??? Ja leze i patrze jak moj synus wypina sie ciagle. Przewaznie wypina tylek :D i czesto ma czkawke :) zazdroszcze Natalci ze juz ma 39 tc :) w kazdej chwili moze urodzic :) ja czuje ze urodze w terminie lub po. Bo nie czuje sie jakbym miala rodzic za tydzien, dwa. Dzisiaj piore ciuszki dla malego :) poprasuje, spakuje torbe do konca i poukladam ciuszki w szafkach. I troche posprzatam chociaz nie wiem co bo siedze teraz sama i ciagle cos robie- dla zabicia czasu. W weekend maz mi umyl okna i zmienil firany- sam chcial wiec ja nie protestowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hej ale mnei masakrycznie glowa dzis boli juz wczoraj zaczela. kurde caly czas mam wrazenie jakbym za chwile okres miala dostactzn jakby mialoby mi cos "wypasc" i tak biegam do lazienki w nocy dostalam strasznych boli i twardnienia brzucha yslalam ze nie wytrzymam ale pozniej wsyztsko przeszlo na szczescie, dzis bede odpoczywac i lezec tak zapobiegawczo. mala hasa od rana ze hoho :) ja to zgage mam teraz rzadko ale wczesniej mialam ogromna i achwiny tez juz mnei nei bola tak juz pare dni bo wczesniej to taki bol ze nei dalam rady sie ruszac ze z lozka to maz musial mi pomagac wstawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Cześć dziewczyny. I kolejny dzień przed nami :) coraz ciężej mi spać. W nocy też brzuch mi twardniej i niezmiennie pobolewanie podbrzusza jak na okres. Ale wyspałam się dzisiaj. Już się przyzwyczaiłam do wstawania o 10 :) z reguły budzę się o tej godzinie. Mi dzisiaj dzień zaś szybko zleci. Ugotuję obiad - dzisiaj zupa pomidorowa ze świeżych pomidorów - mniam! I przygotuję farsz na pierogi ruskie, które zrobię jeszcze dzisiaj lub jutro. A potem ide do lekarza, u którego na pewno wysiedzę się w poczekalni. I tak wieczór nastąpi. Przyszłamamo liście z malin kupiłam w sklepie zielarskim. Zapłaciłam za nie dokładnie 3,50 zł (50g). I piję jeden raz dziennie, zaparzam 2 łyżeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
A ja dziś od 3 nie spałam.. Mała tak szaleje w brzuszku.. Ja juz Dziś wpisałam do świeżo umalowanej sypialni łóżeczko i komodę małej, naszykowalam wszystko w Łóżeczku, poukladam w komodzie.. Odpoczne chwile i biorę się za układanie rzeczy w szafkach.. Mam dziś jakąs wene na sprzątanie :o. ;) Mnie bardziej biodra bolą niż pachwiny. Jakby mi ktoś kości miednicy miażdżyl.. W nocy przez to spać nie mogę.. Wiecie co? Od trzech dni nie mogę pić kawy tak mnie odrzuciło, a przez całą ciążę piłam jedna dwie filiżanki dziennie takiej słabej z mlekiem, lekarz mi nie kazał z niej rezygnować bo taka słaba mi nie Zaszkodzi a poprawi troszkę moj***ardzo niskie ciśnienie (90/60).. Jak na początku nie miałam żadnych takich objawów tak teraz. Wszystko mi Śmierdzi, mam zgage, nudności.. Maszka jak będziesz po wizycie daj znać co ci gin powiedział.. Ja jutro mam wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Miało być wnioslam a nie wpisałam.. Ehh ten słownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×