Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Natalcia ja mam to samo :D boje sie okropnie. Ale ty juz jestes praktycznie w donoszonej ciazy wiec w kazdej chwili mozesz urodzic. A my jeszcze czekamy. Choc samopoczucie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Natalcia to dobrze, że się wyspałaś. Teraz to tylko do piątku i możesz śmiałoo rodzić. Przyszłamamo spróbuj w ciągu dnia pospać. Barszczzuszkami napisz jak już będziesz po wizycie, co Ci powiedziała położna. Ja za tydzień wędruje do lekarza :) Ale ten czas leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana probuje i nic... ale teraz nie wstane dopoki nie zasne !!! Bo czegos dostane... kark mnie boli az mi ten bol promieniuje na glowe.... maly sie wierci az boli.... najgorsze chwile to chyba koncowka ciazy... Barszczzuszkami czekamy na wiesci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Hej ;) Ja wczoraj od południa miałam bardzo regularne skurcze co godzinę, myślałam że się rozkręci ale na szczęście wzięłam prysznic i ustalo, także fałszywy alarm.. Dziś tez juz kilka skurczy było ale nieregularne.. Ja juz jutro 37tc zaczynam wiec juz prawie meta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
wrocilam mam bezwzgledny zakaz wstawania z lozka tylko na siku i tyle :( a we wtorek przychodzi polozna do mnie bo nawet do szpitala chodzic nei moge normalnie nigdzie bo od tego dostaje skurczy a pasuje mala jeszcze troche potrzymac zeby byla donoszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Barszczzuszkami niedobrze. Życzę wytrwałości. Który masz tydzień ciąży - jak długo musisz poczekać aby ciążę donosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak mnie dzisiaj brzuch boli,tak jak na okres tylko jeszcze mocniej no i mnie od 3 rano mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
no ja musze chociaz tydzien poltora jeszcze donosic zeby to byl chociaz 37/38 tydzien. no bo mala sie dalej nei odwrocila i caly czas pupa i nogami uciska mi strasznie przez co szyjka robi sie coraz bardziej miękka. najgorsze jest to ze nic w domu eni moge zrobic i dostaje szalu bo nei jestem nauczona tak odpoczywac no ale coz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Hej dziewczyny. Widzę, że dzisiejszy dzień jest dla Was męczarnią, bardzo Wam współczuję! Natalcia ja takie bóle mam w nocy, ale w dzień mi ustępują. Nie wiem od czego to jest zależne. Oby dzidzia poczekała na tatusia aż wróci z delegacji :) Przyszłamamo, mnie troszeczkę wczoraj wieczorem głowa bolała, ale troszkę. A gdybym miała migrenę tobym chyba umarła. Barszczzuszkami, biedulko. Ty już masz w ogóle beznadziejnie. Wiem, co to znaczy być aktywną i nagle w łóżku leżeć. Ale jak mus to mus. Mam nadzieję, że Twoja córcia odwróci się jeszcze główką. Ja niedawno wstałam, właśnie wcinam śniadanie. Wyspałam się, ale w nocy obowiązkowo wc 3 razy i ból podrzusza. Wędruje dzisiaj do fryzjera, bo odkąd jestem w domu bardzo się zapuściłam. Pewnie od razu będę miała lepszy humor :) Dziewczyny życzę dobrego samopoczucie, choć wiem, że nie będzie łatwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka ja dzisiaj w przeciwienstwie do wczoraj to kwitne :D bol nie jest taki dokuczliwy. Mam ucisk na kregoslup i dlatego to wszystko. I szyjka mi sie rozwiera. Na razie nie duzo ale to normalne. :) zycze Wam spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak dzowne kosci w biodrach przeskakuja,boli to.a no i mi niedobrze a jesc****ic chce mi sie caly czas.jutro wizyta u gina od razu bee miala robione ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Już centymetr rozwarcia? Kurcze! Natalcia teraz to chyba relaksyna u Ciebie działa i dlatego kości Ci szczelają, biodra szykują się do porodu. Ale fajnie, że już niedługo będziemy mamami :) Jejku!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
a ja w koncu dzis odespalam troche w nocy tylko kilka razy sei obudzilam zjadlam sniadanie i dalej do spania az mam lepszy humor teraz :) ja to ostatnio mialam takiego mega gloda po prostu wszystko co sie dalo pochlanialam a teraz znowu mam odrzut od jedzenia jedyne co jem to orzeszki ziemne prazone bez soli bo tera zpo wszystkim mam zgage i mi sie odbija strasznie caly czas i neidobrze mi no ale jakos daje rady chociaz wyspana jestem wiec cieszcie sie razem ze mna. przyszla mamo cm to jeszcze nie tak zle ty jestes w tym samym tyg co ja prawda? natalcia tobie cos przeskakuje a mnei najbardziej to kosc ogonowa boli juz 2 dzien sypiemy sie wszytskie :D:D kurde zawsze kobiety w ciazy kojarzyly mi sie z szczesliwymi zadbanymi usmieichnietymi kobietami z filmow a tu rzeczywistosc troche inna :D nei zawsze piekne obolale i przynajmneij ja to z niecierliwoscia czekam na rozwiazanie.....a najbardziej czekam zeby sobie zapalic tak mi wstyd ale od miesiaca po prostu to jedyna mysl od rana do wieczora "juz niedlugo sobei zapale na odstresowanie" :D:D a mam pytanie wiecie juz jak chcecie karmic piersia czy mm? bo ja czytam artykuly ksiazki ogolnei chlone widze z zakresu jak zajmowac sie noworodkiem itp i juz sama eni wiem w kazdej ksiazce co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz niby planuje karmic piersia ale jak nie bede miala mleka to mm,mm to nie koniec swiata i nie mam zamiaru popadac w depresje dlatego ze nie bede mogla karmc piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Barszczzuszkami jestesmy praktycznie w tych samych tygodniach. Lekarz mi powiedzial zebym nie szalala teraz bo moze mi pojsc. Jest rozwarcie ale cos tam jest jeszcze zamkniete wiec bez paniki. Wlasnie sie obudzilam. Jak cudownie spac bez bolu.Ja powtarzam ze juz nikomu nie uwierze ze ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety :D mnie bola pachwiny i biodra ale to normalne... my to teraz jak staruszki wrecz :D a co do karmienia. Nie warto sie poddawac. Jezeli mleka jest malo to czesto przystawiac bo im sie czesciej przystawia tym wiecej mleka. Glowa do gory ! Nie zdarza sie czesto by kobieta nie miala mleka wgl. Trovhe haotycznie ale dopiero wstalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo mleko matki najlepsze ale tez nie ma co sie spinac ze nie mozna karmic piersia i dostawca depresji.moja koleanka tak miala.miala malo mleka dziecko sie nie najadalo i wylo dzien i noc,i tak bylo przez 3 dni,poki nie zapukala do nich policja bo sasiedzi mysleli ze sie nad dzieckiem znecali.jej maz poszedl do sklepu i kupil mm i byl spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Właśnie wróciłam od fryzjera :D aż mam lepsze samopoczucie. Ja zamierzam karmić piersią, ale jak nie będę miała wystarczającej ilości pokarmu to mm. Macie rację, nie ma co się spinać. Wszystko wyjdzie w praniu. A dzisiaj okryłam, że już jest rok jak nie palę papierosów!!! I jest mi z tym dobrze. Chociaż, barszczzuszkami, nieraz miałam ochotę zapalić, nawet w czasie ciąży. Ale nie zamierzam wracać do papierosów. Ja już bym chętnie się napiła całego piwa, winkiem też bym nie pogardziła!! Piszę całego, bo w okresie ciąży 2 razy wypiłam po małym łyczku - tak mi się chciało. Jeszcze poczekam kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat kp i mm zawsze beda klotnie :D kazdy robi jak uwaza :) Maszka ja nie pale 8 miesiecy i dobrz mi z tym :) woem ze juz nie wroce do papierosow chociaz czasem najdzie ochota. Poza tym. Znam wiele kobiet ktore pala w ciazy. To jest niestey nalog i ciezko to pokonac. A winka tez bym sie napila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy za alkocholem nie przepadalam ale wypilabym jakiegos drinka,jejku dziewczyny ale mnie dzisiaj czysci,juz chyba 4 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
hm ja tam za alkoholem to tak srednio nie ciagnie mnie wcale chociaz z checia napilabym sie lapke wina po przeczytaniu waszych postow ;) ja tez znam kobiety ktore palily ale ja przestalam w ciazy bo nei wybaczylabym sobei jakby malenstwo bylo chore bo bym sobie wyrzucala "moglam nie palic" a tak robei wszytsko zeby bylo dobrze. a z tym karmieniem to tak sie zastanawiam nei czuje jakos parcia szczegolnego na karmienie piersia wiec jak bedzie mi ciezko to po prostu przerzuce sie na mm o ile mloda zaakceptuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mowie- karmienie to kwestia indywidualna. Natalcia ja nawet w nocy wstaje i sie zalatwiam... chociaz dzisiaj tak jakby mniej wizyt w toalecie w wiadomym celu. Jestem ciekawa ktora pierwsza urodzi. Najstarsza ciaze ma Natalcia :) potwm Huanamaria. Maszka nie wiem jak z toba ale ja i Barszczzuszkami to chyba roznica jednego dnia tylko. O ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×