Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość maszka18
Dziewczyny jestem załamana!!! Półtorej godziny temu mąż poszedł z psiakiem na pole, puścił go ze smyczy, a ten poszedł w długą, to bardzo energiczny pies. Ale pilnował się dotychczas, a dzisiaj mu coś odbiło!!!! :( chodziliśmy godzinę po okolicy i nic. A on jeszcze cały czarny, a jest ciemno. Jak się nie znajdzie to oszaleję :( Jest bardzo z nami związany i lubi być w domu. Mam nadzieję, że wróci. Rano będę na straż miejską dzwoniła czy nie zgarniali jakiegoś psiaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
przyszedł skurczybyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile grozy :D dobrze ze sie znalazl :) dziewczyny historia jak z programu " Ciaza z zaskoczenia". Dzisiaj w nocy siostra mojego meza urodzila dziecko! Dziewczynka, w dodatku lekarze twierdza ze donoszona. 49 cm 2890g. Ja w to uwierzyc nie moge. Widzialam ja w poniedzialek to jeszcze smiala sie ze mnie ze wygladam jak slonica i mowila ze ma nadzieje ze jak bedzie w ciazy to bedzie miala maly brzuszek bo potem rozstepy itp. I sobie wrecz wymarzyla. Widzenia sa od 11 wiec my punkt 11 tam bedziemy bo ja z ciekawosci oszaleje. Ze takie cos sie dzieje naprawde !!! A co najlepsze 28 ma urodziny wiec sobie sprawila taki mega prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem zla,tyle lat kupuje na allegro i perwszy raz trafilam na nieuczciwego sprzedawce.nie odbiera telefonow nie odpisuje na meile ani smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo w takie historie aż się wierzyć nie chce. Mi zawsze nasuwa się pytanie jak coś takiego oglądam w TV - jak to możliwe, że nic nie wiedziała, nie czuła??? dla mnie to abstrakcja. Napisz sprawozdanie jak po wizycie w szpitalu u Twojej szwagierki bo to niesamowicie zaskakująca historia! Natalcia, czasami są oszuści. Załóż spór na allegro, może uda się odzyskać pieniądze. Ja kilka razy trafiłam na oszusta, sprawa kończyła się na policji, 2 wyroki przyszły mi do domu - ale do dzisiaj kasy nie uświadczyłam. Czasami trafiali się oszuści ale spór na allegro okazał się wystarczający i pieniążki wracały. Trzymam kciuki! Oczywiście sprzedający otrzymywali mega negatywy!!! A mój psiak wczoraj stał pod drzwiami. Sąsiad wracał do domu, zapukał do nas, że pies na wycieraczce i :) Skubaniec nic się nie odzywał, nie skakał po klamce, nie drapał po drzwiach jak to zwykle robi. Po prostu wiedział, że źle zrobił!! Ochrzan dostał, pół godziny sam w kuchni leżał - a nie lubi samotności. Ale potem już pozwoliliśmy mu wrócić do pokoju. Tak się ciesze, że jest:) dzisiaj z tego mi się śmiać chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Natalcia ja też ostatnio natrafilam na okropnego sprzedawcę na allegro. Jak pani otrzymała juz przelew ode mnie to przetrzymywala kasę tydzień! A pisałam ze zależy mi na szybkiej wysyłce. Po tygodniu wysłała paczkę która nie została dostarczona do mnie a zwrócona do nadawcy! W końcu pani wysłała ta paczkę drugi raz i doszła. Ale jak by nie patrząc wszystko trwało dwa tygodnie. Także nie polecam zakupów w sklepie "Myszka".. Aaa zapomniałabym, wkurzylo mnie jeszcze ig bezczelne zachowanie, otwieram paczkę a w paczce rolka po taśmie klejacej jakieś papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglosilam na allegro.wyslali jej tylko upomnienie i jak cos to kazali mi na policje zglaszac.tylko ze moje zamowienie wynosilo 100 zl a to jest mala szkodliwosc czynu wiec policja nic mi nie zrobi.widzialam 5 pokrzywdzonych dziewczyn chyba zlaczymy sily i cos trzeba cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Natalcia nie ważne ile zapłaciłaś, bo jeżeli sprzedający oszukał kilka osób to wówczas to jest przestępstwo. Także śmiało zgłoś sprawę na policję. Sprzedający to przestępca i będzie miał normalnie sprawę karna. Proponuje jeszcze napisać do gościa mail z informacją, że jak nie otrzymasz zwrotu należności do dnia............to sprawę zgłaszasz niezwłocznie na policję (całą korespondencję trzymaj jako dowód-nic nie usuwaj). Jak będziesz dokonywać zgłoszenia, wówczas funkcjonariusze poproszą o wydruki maili (dobrze byś miała je już przy sobie). My z mężem zgłaszaliśmy sprawy na policję głównie, gdy kupowaliśmy karty telefoniczne (kody) nawet za cenę 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Z takimi oszustami nie ma co się bawić. Zawsze złodzieje działają mi na nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do tej kobiety ze zglaszam sprawe na policje.dzwonilam caly dzien nie odbiera.juz nie chodzi o te 100 zl.pal je licho ale o sam fakt ze oszukuje ludzi i to jeszcze na allegro gdzie dane mozna uzyskac z serwsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
proponuje, abyś poczekała do poniedziałku/wtorku i udała się jednak na Policję. Niech ponosi odpowiedzialność! Zrobiłam właśnie zupę pomidorową bez koncentratu z samych pomidorów - pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
siedzę przed kompem i czuję jak mała ma czkawkę :) brzuch mi skacze :)ale będzie mi brakowało ogólnie ruchów małej po urodzeniu. To jest niesamowite uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo, to co Ci dolega, że kolka nerkowa? ból krzyży? pisałaś ostatnio, że boli Ciebie w boku, to przez to? Mam nadzieję, że szybko Ciebie zdiagnozują i jeszcze szybciej wypuszczą do domu po odpowiednim leczeniu. Zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka nie wiem czy to kolka bo mi nic nie chca mowic. Polozyli mnie i jedyne co wiem to ze ciaza wyglada na starsza bo dziecko wyglada jakby bylo donoszone i wazy ponad 3 kg. I tyle co wiem. A jeszcze personel jest tak niemily ze dostalam opiernicz ze mnie wgl boli!!!! No obled

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Nie fajnie się masz przyszłamamo. A jak po wizycie u szwagierki??? napisz coś o tej ciąży z zaskoczenia:) ciekawa jestem czy faktycznie nic nie czuła???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. A z tym to bylo tak. Dowiedziala sie ze jest w ciazy dopiero gdy poczula pierwsze ruchy. Wg lekarzy byl to 21 tydzien. A ze ona taka przy kosci sporo to nikomu nie chcieli mowic dopoki nie bedzie widac. A ze ona jest takim " malym paczusiem" to uwierzcie dziewczyny w zyciu byscie nie powiedzialy. I tak nas zrobili w konia :D a ja sie zastanawialam co ona tak ciagle o tym ciazowym brzuchu, o dzieciach utp. Z moim nawet niedawno rozmawialismy ze chyba zaszla ale jeszcze nic nie chca mowic... a tu taki suprise. Fajnie ze urodzila ale to ukrywanie ciazy przed cala rodzina. Jakby sie wstydzili. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny boje sie. Lekarz powiedzial ze moja ciaza wyglada na starsza, wyglada jakby bypa donoszona. Poszedl przeanalizowac wszystko. Az mi slabo z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo nie martw sie,jak donoszona to i rodzic juz mozesz.u mnie regularnych skurczow brak.wiec czuje ze urodze w terminie.tylko strasznie rwie mniekrocze,tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Przyszła mamo, dzidzia nie lubi ktg i stad pewnie te skurcze.. Ja na twoim miejscu nie godzilabym się już rodzic czy na cesarke, bo to ze dziecko duże nie znaczy ze ma plucka rozwinięte i wszystko ma super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Hej dziewczyny. Cały dzień dzisiaj byłam zabiegana i dopiero teraz mam chwilkę. Przyszłamamo, faktycznie z Twoją szwagierką to dziwna sytuacja. Czyli nie było suprise dla rodziców tylko dla rodziny. No cóż, też by mnie to mocno zdziwoło gdyby ktoś w mojej rodzinie nie powiedział o ciąży, rozmawiał o brzuszku jakby nigdy nic. Ale nie mnie oceniać ludzi. Z Twoją ciążą dochodzę do wniosku, że co lekarz to obyczaj. jak w szpitalu mówią, że ciąża donoszona, a "normalnie" to 35 t.c., tak? Natalcia mnie krocze nie rwie. W nocy mnie brzuch pobolewa jakbym miała dostać miesiączkę, ale tylko w nocy. Już nie mówię o napinaniu się macicy w ciągu dnia, bo już do tego przywykłam ;/ W końcu zaraz się na chwilę położę, tak mi dzisiaj dzień zleciał. Zakupy, szybki obiad i zachciało mi się świeżego soku, więc zrobiłam z marchewki, jabłek i buraków. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na jej temat sie nie wypowiadam. A co do mojej ciazy to jest wszystko ok ale maly jest tak duzy ze jak donoszone dziecko i ze zapewne bedzie ponad 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
czesc dziewczyny ale wczoraj poszarzowalam ze sprzataniem myslalam w nocy ze mala wyjdzie mi przez brzuch jak obcy :D:D ale dzis po odpoczynku jest juz ok mala sie uspokoila co nie znaczy ze odpuscila sobie kopniaki :) mocno mi to dokucza bo dalej sie nei odwrocila i wierci sie na pecherzu co bardzo mnie boli. No i pomimo tego zelaza i w ogole wyniki dalej nienajlepsze a brzuch napina sie okropnie noc to koszmar bo i brzuch boli i mloda dokazuje ehh musialam sobie ponarzekac troche juz bym chciala urodzic. Przyszla mama ja tam jestem takiego zdania ze jesli jestes w szpitalu to sie tam bardziej znaja na tym wszystkim niz my ale nie gódź sie na wszystko bezkrytycznie trzymam kciuki ze bedzie wszystko dobrze a co do tych domniemanych 4 kg przy porodzie to moglas sie tego raczej spodziewac bo twoj maly od poczatku byl wielkoludkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja bylam do tego przygotowana tylko najgorsze bylo to ze jeden lekarz mi powiedzial ze maly wyglada jak donoszony i ze ciaza chyba starsza to ja juz panika bo myslalam ze wczesnien zaszlam a o tym nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Przyszła mamo z twoim małym wielkoludkiem jeszcze różnej może być, może przystępuje i nie Będzie ważył ponad 4 kilo.. Najważniejsze żeby był zdrowy :-) Dziewczyny tak bardzo opadł mi brzuch ze aż na udach go czuje jak siadam.. Mała daje mi popalić choć już rzadziej a mocniej, czuje jak mi się pcha w dół bo mam okropne bóle bioder jakby mi rozrywalo.. Jedyny plus taki tego opadnietego brzucha taki ze o wiele lepiej mi się oddycha.. Jeszcze tylko tydzień musze donosic i mała może Wychodzić ;) tak mi się dluzy teraz okropnie.. Miłej Niedzieli :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Ale zaś mi dzisiaj zleciało. Myślałam, że na zwolnieniu lekarskim czas będzie mi się dłużył, a dzień za dniem ucieka :) Przyszła mamo i jakieś decyzje zapadły względem Ciebie i dziecka??? Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak. Jezeli dzisiaj badanie ginekologiczne i usg beda dobre to wychodze. Skurcze mam nadal ale sa nieregularne i juz nie takie mocne. Ale wiem ze bede miala bole z krzyza bo nawet teraz je mam :( dzisiaj beda rowniez sprawdzali czy nie mam kamieni. I w moczu wykazalo ze mam sta zapalny ale to zapewne od mojego przeziebienia. Juz Wam powiem ze mam troche dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×