Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość Huanamaria
Przyszła mamo mam nadzieje ze juz niedługo wszystko ci przejdzie i zaleczymy te nasze zapalenia dróg moczowych. Ja pół nocy nie spałam tak mi się mała źle ułożyła ze nie mogłam znaleźć odpowiedniej pozycji do spania.. A w dodatku teraz znów zaczęłam plamic :( kurcze jak się rozkręci to plamienie to albo idę do gina albo na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huanamaria jak masz plamienia to mozeszniedlugo rodzic.ja w nocy miaam falszywy alarm,dostalam skurczy,myslaam ze to juz to ale jak przyszlo co do czego to ustaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Dziewczyny ja w nocy spać nie mogłam. Tak mnie bolało podbrzusze jak na miesiączkę. Nawet zmiana pozycji nic nie dawała. A w ciągu dnia jest spokój. Nic z tego nie rozumie. Huanamaria kurcze, te plamienia to by mnie bardzo zaniepokoiły i od razu bym szła do gina. Natalcia coś mi się zdaje, że poród już niedługo :) Przyszła mamo mam nadzieje, że bedzie u Ciebie wszystko ok. Z moczem ja przez całą ciążę mam przekichane. Non stop coś. Wczoraj w nocy jak nie mogłam spać to puściłam sobie na necie na ipli program "Porody", który leci na polsat cafe. Ale się uryczałam!!! Już nie mogę się doczekać maleństwa!!! Jeszcze 3 tyg i ciąża donoszona i mogę rodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja jeszcze tylko tydzień musze donosic. Chyba te plamienia od szyjki bo śluz mam taki rozciągliwy, może ten czop będzie Odchodził, póki co się obserwuje. Umówiłam się na jutro na kontrolne usg do innego gina, musze sprawdzić jak tak naprawdę jest z tą wagą mojej cory.. Natalcia jak juz masz ciążę donoszona to szkoda ze to był fałszywy alarm.. Juz byś była po wszystkim.. A tak to czekamy kiedy się zacznie, która pierwsza się Pochwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
stawiam, że natalcia pierwsza a potem huanamaria. Ale się zafiksowałam na program "porody". Już oglądam dzisiaj 2 odcinek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka ja tez stawiam na Natalcie a potem na Huanamarie. Ja jutro wychodze do domu, nie mam kamieni w nerkach wiec stwierdzili ze to byly bole od skurczy. To dopiero 34/35 tc wiec mam jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo dobrze, że jutro wychodzisz i że na nerkach nic nie wyszło. Mnie w nocy strasznie podbrzusze bolało jakbym miała dostać miesiączkę. Ten ból był długotrwały. A w ciągu dnia mi nic nie dolega poza twardnieniem macicy. Nie wiem co to za bóle i dlaczego tylko nocą się pojawiają. W przyszłą środę idę do gina to będe pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszła mamo widzę, że w nocy spać nie mogłaś :) cóż, liczby porodów nie da się z góry przewidzieć. Mam takie wrażenie, że teraz bardzo dużo jest kobiet w ciąży. Wyż rodzi wyż. Albo to jest moje odczucie, na każdym kroku widzę ciężarną kobietę. Dzisiaj już przyszłamamo wyśpisz się w swoim łóżeczku. Piękna dzisiaj u mnie pogoda, chętnie bym się wybrała na spacer, ale jak chodzę to czuje jak mi mała naciska na dole i macica twardnieje, także niestety zostanę w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
A no ja juz w domu :) jak milo :) nie moglam spac bo tak sie te od porodow darly :D a pozbylam sie anemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
przyszla mamo ciesze sie ze juz wrocilas z szpitala i juz wsyzstko ok gratuluje pozbycia sie anemii bo ja dalej walcze. kurde ale sie dzis fatalnie czuje tak mnei bola strasznie plecy i pachwiny ze wytrzymac nie moge na szczescie jak zmieniam pozycje to troszke lepiej ale nei na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mnie dzisiaj mdli i wszystko mi smierdzi,mam nadzieje ze to nie zadna wirusowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Barszczzuszkami współczuje. Natalcia typowo ciążowy objaw :) Mnie się dzisiaj cały dzień napina macica, co wstaje to twardnieje. A popołudniu spałam jak niewowlę - 3 godziny. Dopiero teraz wstałam, jeszcze bym pospała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Tak się boję przedwczesnego porodu, że dzisiaj wieczorem zapakowałam torbę do szpitala. Wiadomo, że jeszcze troszkę rzeczy w niej brakuje np. kosmetyków, ale to już drobnostka. Drugą małą torbę dla córci. Ubranka na wyjście ze szpitala dla małej przygotowałam w jednym miejscu i pokazałam mężowi, także luz, mam to już z głowy. Dziecko strasznie dzisiaj mi naciskało na szyjkę, masakra! Niektórzy z mojej rodziny uważają, że za 2 tyg. urodzę, bo mam niby brzuch nisko, ale sceptycznie do tego podchodzę. Mała już dawno jest nisko. Miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam okropne problemy ze snem :/ moze to jest spowodowane stresem przed porodem... tez sie tak boicie?? To juz lada moment ! A dopiero test sie robilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
czesc dziewczyny ja dzis ide na 17:15 na wizyte do poloznej i na ktg wtedy zobaczymy co dalej mam cicha nadzieje ze obejdzie sie bez szpitala bo czuje sie coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
tak jak mowilam od paru dni mam bole plecow pachwin a do tego co jakis czas dostaje boli w podbrzuszu i strasznie mi brzuch wtedy twardnieje. dzisiejsza noc to byla masakra spalam moze lacznie z 2 godziny i wygladam jak zombi. tak sie zastanawiam przyszla mamo jak bylas w szpitalu to awaryjnie wzielas do torby rzeczy dla malenstwa czy tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja pojechalam na IP nie biorac nic. Nie wziedzialam ze mnie zatrzymaja. Ja kam ucisk na kregoslup glowa mi peka :( a skurcze masz regularne?? Bo jak nie sa regularne to nic nie zrobia... ja tez tak mialam i nic nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Barszczzuszkami ja bym wzięła też rzeczy dla maleństwa, chyba, że mąż Ci dowiezie. Ale wcześniej bym na pewno przygotowała. Ja mam strach, że wcześniej się zacznie, dlatego torbę mam już spakowaną (jedną dla siebie, drugą mniejszą dla dziecka). Widzę, że im wyższa ciąża to mamy bardzo podobne objawy.Ja w nocy niezmiennie bóle "miesiączkowe", twardnienie macicy. Śpię, ale jak królik, non stop się budzę. Dlatego wczoraj ta drzemka popołudniowa. Jeszcze trochę musimy wytrzymać dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
wolalabym nie jechac do szpitala tzn do tego hm docelowego w ktorym chce rodzic bo na 17 to mam tutaj na miejscu po prostu wizyte u poloznej. co do mobilnosci mojego meza to hm :D:D:D smiejemy sie ze sama odwioze sie do porodu a on na rowerze bedzie pozniej przyjezdzal bo prawk a nei ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,ja w piatek zaczynam 38 tc,czuje ze urodze po terminie.niby mam skurcze ale nie jest jeszcze tak zle.pierwszy raz od 3 miesiey przespalam cala noc.zasnelam o 22 a obudzilam sie o 10,no oczywiscie chodzilam w nocy kilka razy do lazienki,ale bym spala i spala,chyba niskie csnienie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z jednej strony chcialabym juz urodzic a z drugiej strasznie sie boje i moglabym pochodzic jeszcze z miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalcia ja mam to samo :D boje sie okropnie. Ale ty juz jestes praktycznie w donoszonej ciazy wiec w kazdej chwili mozesz urodzic. A my jeszcze czekamy. Choc samopoczucie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×