Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość barszczzuszkami
o ray 10 dni to juz tuz tuz tez bym chciala zeby i mi tyle zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Już po wizycie. Wszystko jest w porządku - wody, łożysko itd. Szyjka się nie skraca, 0 rozwarcia. Za 2 tygodnie mam kolejną wizytę - jak nie urodzę wcześniej. Mała waży między 3200 a 3400. To ja urodzę wielkoludka :) Luteinę mam odstawić 16 lub 17 października, a od 19 mam wzmóc aktywność i drażnić sobie suki bardzo często by wywołać poród. Ale lekarz powiedział, że nawet gdybym teraz urodziła to mam być spokojna bo dziecko już jest na tyle dojrzałe, że sobie śmiało poradzi na świecie. Także jeszcze tydzień laby i mogę szarżować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Huanamaria ta wena na sprzątanie to syndrom wicia gniazda :) ja jeszcze tego nie mam. Chociaż już wszystko dla małej uszykowałam. Nie chce mi się w ciągu dnia sprzątać - a przydałoby się wiele rzeczy zrobić w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka moj syn 1,5 tyg temu 3100 wazyl :D ale tak okolo 4 kg to uro..adzisz :D to super ze wszystko jest ok. Ja mam wizyte dopieo za tydzien w czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Jestem ciekawa ile będzie mała mierzyła po urodzeniu. Mam większość ciuszków na 56 cm, większe też mam oczywiście. Ale do szpitala wezmę tylko te na 56. Ja już mam ochotę zwiększyć aktywność, ale poczekam jeszcze ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko kilka sztuk w rozmiarze 56 reszta 62 i wieksze.zawsze mozna dokupic.dzisiaj na stronie h&m widzialam sliczny zestaw z myszka miki,body spodenki i czapeczka i tak sie napalilam ze jutro jade kupic.mialam tak nie szalec z ciuszkami dla malej ale nie moge sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Chyba to naprawdę był syndrom wicia gniazda.. Wysprzatalam cała sypialnie i łazienkę na błysk ;) Dziewczyny znowu mam skurcze!! Ale teraz to cholernie boli ;( Czuje ze się coś może dziś zacząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Huanamaria jeżeli to faktycznie początek porodu to życzę powodzenia :) a może fałszywy znak, bo przecież poszalałaś dzisiaj ze sprzątaniem :) Wiecie co? Ja chyba jeszcze zrobię przetasowanie torby dla małej i zapakuje część większych ubranek. Bo jak mała ma się urodzić duża ;/ jak już tyle waży dzisiaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Hej dziewczyny, ja dzisiaj miałam ciężką noc. Tak strasznie mnie bolało podbrzusze jak na okres, myślałam, że umrę. Ale nad ranem przeszło i w ciągu dnia spokój. Dziwnie, że te bóle mam tylko w nocy. Mam dzisiaj lenia, nic mi się nie chce robić. Ale najchętniej bym dzisiaj cały czas jadła, taki apetyt mnie dopadł. Ciekawa jestem czy Huanamarię faktycznie wczoraj wzięło? Przyszłamamo u mnie dzisiaj od rano słoneczna pogoda, aż chce się żyć, tylko j/w - nie mam ochoty na aktywność. Zresztą tydzień będę jeszcze się obijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj myslalam ze rodze- mialam skurcze co 15 minut ale przeszly na szczescie. Brzuch mi znacznie opadl. Maszka ja tez jeszcze sobie tydzien poleniuchuje a potem zacznie sie moja aktywnosc fizyczna... bed jak Chodakowska :D zartuje... huanamaria i urodzilas???? Ja tu czekam az ktoras w koncu oznajmi ze jest juz mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
o rany ale mi dzisiejszy dzien zlecial nawet nei zauwazylam kiedy i juz prawie 16 masakra jak sie czujecie dzis bo ja zazdziwiajaco dobrze po prostu tryskam energia pogoda sliczna do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
o rany ale mi dzisiejszy dzien zlecial siadlam do pisania ani sie spostrzeglam juz prawie 16 alel mam dzis power jak nigdy :) i pogoda piekna a wy jak tam laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Dziewczyny,zostałam mamusią i jesteem bardzo szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
mała wazy 3670 i 54 dł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
gratuluje kochana trzymajcie sie cieplo wszyscy odpoczywaj i wracajcie szybko do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Huanamaria bardzo gratuluje :)!!! Cieszę się, że już masz maleńką przy sobie!! Jak będziesz miała siłę i czas napisz jak przebiegał poród. Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciątka!!!! Ale wiadomość! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Dziewczyny to nie ja pisałam ktoś się podszyl pod mój nic!!!! Ale cha #ms#two!! Zawsze się podpisuje z wielkiej litery.. Aż sobie nick zarejestruje bo aż ciśnienia dostałam.. * DO PODSZYWACZA: Po co się pod kogoś nick podszywasz? Puknij się w ten głupi le#b!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Skurcze miałam wczoraj bardzo silne do 80% na ktg Wychodziły ale w końcu wszystko Przeszło.. Byłam u gina, mała waży między 2800-3000 g.. Rozwarcie na 3 cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale komus sie nudzi.... Huanamaria spokojnie.... :) czas jezcze nadejdzie :) barszczzuszkami gdzie ty masz piękna pogode?? u mnie pochmurno ale ciepło.... :/ dzisiaj mam wyjątkowo paskudny dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
w Wielkopolsce ;) cieplutko i slonecznie do sklepu wybralam sie w cienkiej kurtce to sciaglam i szlam w krótkim rękawie piekna jesien po prostu. Huanamaria co za chamstwo a ja juz myslalam ze jestes pierwsza no ale jak takie skurcze wczoraj mialas to pewnie juz blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×