Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Moj synus jeszcze wczoraj byl *****iwy jak zawsze- wariowal ile sie da. A dzisiaj czuje go ale tak jakby... lzej... wczoraj np jak mi wystawil cos to poezja byla. Tak bolalo. A dsiwiaj delikatnie stuknie nozka lub raczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Ale mi się dzisiaj brzuch napina. Do tego mam ból w podbrzuszu jak na miesiączkę. Ale wiem, że to jeszcze nie "TO" :o Już tak ciemno. Masakra! Wogóle dzisiaj z domu nie wychodziłam ;/ Ale zaraz chyba kopsnę się z psiakiem na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja dzisiaj bylam tylko na troszke, mozez jakies pol godziny....mnie bardzo bola sutki... ogolnie piersi mnie bola :/ ja te miesiaczkowe bolesci mam juz 3 dzien... od jutra bedzie rowniutkie 14 dni do terminu porodu wg OM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Przyszłamamo mnie piersi dzisiaj mega bola. Wogóle pod wieczór tak mi hormony buzowaly, że bez kija nie podchodź. Aż wiaderko z nerwów rozwaliłam. Na zmianę wkurzałam się o byle pierdołę i płakałam. Z nikim nie chciałam rozmawiać. Katastrofa. Teraz wróciłam do prawie normalności. Jakieś pół godziny temu gdy siedziałam na łóżku, mała się ruszała, poczułam w kroczu jak coś pykło. Czytałam że tak pyka jak pęka pęcherz płodowy ale u mnie nic nie leci. Ciekawa jestem czy tej nocy coś ruszy. Póki co idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja juz nie mam siły dziewczyny ;( aż mi się płakać chce.. O 21:57 poczułam pierwszy mocniejszy skurcz, a ze oglądałam sobie kuchenne rewolucje to nie chciało mi się od razu liczyć. O 22:17 zarejestrowalam juz mega mocny skurcz i od tej pory zaczęłam liczyć, były co 3 minuty.. Wszystko potrwalo z godzine dziesięć i teraz cisza. Jakieś takie tylko cmienie.. Idę spać bo chyba rozstroju nerwowego dostane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jak pisałam, coś mi pykło w kroczu wieczorem. O 1.40 odeszły mi wody-ogromna ilość! Jestem w drodze do szpitala. Mam nieregularne skurcze. Cieszę się i bardzo się boję! Odezwe się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ma sali porodowej. Mam dopiero 2 cm rozwarcia ale szyjka zgładzona. Zazyczyłam sobie wlew doo******czy. Przy moich zaparciach to był miod na serce. Własnie spaceruje z mezulkiem i jestem pozytywnie nastawiona. Skurcze nadal co ok 5 min. Sorki ze bez polskich znakow ale pisze z tel i jest mi tak lepiej i szybciej. Do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka super ze coś ruszyło! Trzymam za was kciuki ;) A mnie po wczorajszych skurczach teraz tylko Brzuch bolivi tyle :( Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze tyle nowosci z rana! trzymaj sie Maszka i informuj na bieżąco. ja to dzis sie czuje okropnie jakbym strasznie chora miala byc :/ oby nie objawow na porod brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja tak od 2 miesiecy sie czuje... jak bym byla nie wiadomo jak chora... :D to chyba normalne bo w koncu ten organizm jest oslabiony i przeciazony... u mnie tez brak jakichkolwiek shmptomow zapowiadajacych porod... my to chyba przenosimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakby nie to cc to na pewno bym przenosila bo ja dalej tweirdze ze mam jeszcze duzo czasu :D jak dzwonia rodzice to tez nie pytaja czy juz bo stweirdzili ze mnei sie nigdy nigdzie nie spieszylo to tym razem tez nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka 18
Robią mi cc bo nie ma postępów porodu :-( tetno spda ale się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D dobre :D ja sie urodzilam przed czasem.... moj maz tez... mialam nadzieje ze nasz synus tez postanowi szybciej wyjsc... wiecie co? Od wczoraj maly jest malo *****iwy, tzn rusza sie ale wczesniej latal po brzuchu a teraz tylko uderzy nozka lub lapka. Za to co godzine latam siku :) dzisiaj wraca moj maz. Chcialabym sprobowac wspolzycia. Ale boje sie bo jak mi faktycznie ten czop odpadl.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez mala taka spokojniejsza ale dalej sie rusza po prostu nie tak hm intensywnie raczej tak jakby sie przeciagala. ja sie urodzilam wczesniej maz tez ale mysle ze mloda u nas sie nei pospieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zauważyłam że to nie nasz prawdziwa Maszka... Pewnie się biedna męczy.. Ciekawa jestem bardzo co tam u niej.. Ja się Dziś bardzo źle czuje tak mnie brzuch boli.. :( Przyszła mamo takiej mi wczoraj ochoty na lazanki narobiłas ze aż sobie zrobiłam dziś.. ;) Mniammm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam co u Maszki jak jej idzie mam nadzieje ze dobrze mala dzis wyjatkowo mnie ugniata po pecherzu i gdzies kolo pachwin. pomimo tego ze zimno wychodze za chwile na spacer bo zanudze sie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj sie dziwne czuje. Jestem taka niespokojna... wszystko mnie boli. Ciagle mam uczucie jakbym musiala sie zalatwic a jak pojde do lazienki to nic. I piersi tak mnie bola po bokach ze az pachy ... na sam koniec wszystko. Cala ciaze praktycznie mialam spokoj a teraz moj organizm szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mala caly czas praktycznie spi wiec mam jak narazie czas,ale leze i odpoczywam miedzy czasie bo jestem jeszcze oslabiona,jesc mi sie nie chce,wciskam jedzenie na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez troche czasu minie zanim dojdziesz do siebie i przystosujesz do nowej roli. To normalne. Jeszcze jak ty po cc... super ze mamy w naszym gronie juz mamusie :) jestem ciekawa jak tam maszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Moze odpoczywa po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×