Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Kochana moj maly od 4-5 dni taki malo *****iwy jest. Dlatego ciesze sie ze dzisiaj do lekarza bo sie boje. W dodatku ciezko mi sie cokolwiek robi tak mnie bola pachwiny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami mi do terminu zostalo 10 dni. Tez sie boje ale z drugiej strony... juz sie nie moge doczekac :) tak bardzo chcialabym przytulic i pocalowac synka. On bedzie biedny jak sie urodzi :D a twoja Hania bedzie za 7 dni z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze tydzien :) zacaluje ja na amen :D nie moge doczekac sie naszej kruszynki ale stresa mam strasznego ze nie ogarne ze krzywde jej zrobie na sama mysl az mnei zoladek sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny my juz drugi dzien bylysmy na spacerku ale narazie tylko na podworku jutro mamy zamiar isc juz na miasto.jutro znowu wizyta poloznej musze sie popytac dlaczego mala ma taka sucha skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nic nie robić i leniuchowac ale nie umiem tak siedzieć i wyszłam na ogród, troszkę popracowalam, wyrwalam sobie mini cebulki i sobie zamarynuje ;) A ja dwa dni do terminu i cisza.. Tylko mnie troszkę w krok****ie.. Ja to chyba dopiero w listopadzie urodze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
Dziękuję za odpowiedzi w związku z wargami sromowymi małej. Widzę, że właśnie samo się jakoś to wypłukuje, także jest ok. Dzisiaj od rana mała dała mi popalić, co pół godziny ją przystawiałam do cyca. Non stop przy nim zasypiała ale wcześniej dużo piła i za 5 min w łóżeczku zaś poruszenie. Teraz w końcu zasnęła. Do 1 w nocy po kąpieli podobnie szalała, ale później obudziła się tylko na karmienie i kupę, po czym spała jak przysłowiowy niemowlak :) Wczoraj z mężem kąpaliśmy małą :) Mój m ma jednak problem bo nie chce przewijać małej, ubierać, nie chciał spróbować jej umyć. Stwierdził, że woli jak ja to zrobię, ale mówi, że się nie boi, więc nie wiem o co chodzi do końca. Ale interesuje się i pomaga w innych rzeczach. Liczę, że z czasem się przełamie :) Dziewczyny wierzę, że się boicie. Będzie dobrze! :) Kurcze ja dopiero w piątek urodziłam, a mam wrażenie, że w ciąży byłam lata temu. Brzuszek tak szybko mi opadł, zeszło od razu 10 kg, 5 zostało do zbicia, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Dbam o dietę to szybko zejdzie. Natalcia ja jutro położnej będę pytać kiedy z małą na polko będziemy mogli wyjść. Boję się tego pierwszego razu, że nie będę wiedziała jak małą ubrać by ją nie przegrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do antykoncepcji jeszcze nie mam pomysłu. Przez lata się nie zabezpieczaliśmy - był stosunek przerywany, potem 2 lata się staraliśmy. Więc chyba wrócimy do przerywanego, najwyżej będzie drugie dziecko z czego się będę cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka ja tam mojej nie przegrzewam.w domu ubieram jej body na dlugi rekaw i leginsy lub spodnie.na podwurko nalozylam jej jeszcze cienki sweter i kombinezon i przykrylam kocem.w nocy ma tylko pajaca i przykrywam kocem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam od lekarza. A wiec jak do wtorku nic mnie nie ruszy to ide na cesarke bo maly jest bardzo duzy i wazy ppnad 4 kg i doktor stwierdzil ze watpi ze dam rade urodzic silami natury. :( masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalcia a co z lezeniem na brzuszku? probowalas juz tak ukladac mala? czy dopoki byl kikut to nie? przyszlamamo jesli nic sie nei bedzie dzialo to nie bede chociaz sama z tym cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak... tylko sęk w tym ze maly jest poprawnie ulozony tylko tak duzy ze bedzie ciezko mi rodzic...niech zacznie sie cos dziac bo ja nie chce cesarki! :( boje sie normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Masakra... wszystko mnie boli. Bol pachwin przeszedl az na uda. Ledwo sie ruszam a chodze jak typowa kaczka :D suostra mnie dzisiaj nagrala to myslalam ze sie poplacze. Nie mam na nic sily wrecz. Bynajmniej dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka13
Przyszła mamo i barszczzuszkami,nie bójcię się cesarki,ja powiem wam szczerze że ją zniosłam super i szybko się zagoiłam,najgorsze było pierwsze wstawanie po kilkunastu godzinach ale nie było aż tak żle :-) po tygodniu czułam się naprawde nie żle. Położna mi mówiła żeby dużo chodzić to szwy się fajnie rozejdą i nie będą tak ciągnać i faktycznie a po miesiacu to już była bajka :-) Po cesarce dzieci są bezpieczniejsze bo porodzie sn często pojawiają się krwiaki na główce od ucisku w kanale rodnym i główka zniekształcona,niedotlenienie także mamusie będzie dobrze, ja po 15 min zobaczyłam mojego szkraba a rodziłam 14,5 godz. Natalcia a kąpiesz małą w oilatum? on odrazu natłuszcza skórkę jeżeli nic nie wskórał, to niewiem jak u was, ale w aptekach robią specjalny i naturalny krem wyglądem przypomina smalec i on bardzo nawilża skórke dziecka(maść cholesterolowa) dobra jak dziecko ma wrazliwą skórę i wrażliwą,my jej używamy bo mój mały alergik i buzia ładna i gładziutka bez wysypki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka chcialam uniknac oliatum,mala ma sucha skore tylko na stopach i raczkach,jutro przyjdzie polozna to sie poradze.przyszla mamo nie ma co sie bac cesrki,ja z biegiem dni i po tym jak slyszalam jak dziewczyny wyly z bolu jak rodzily naturalnie to wollbym nastepnym razem cc.kladlam juz dzisian mala n rzuszku i o dziwo nie plakala tylko zadzierala glowke do gory i probowala sie podniesc na raczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze masz racje natalcia. Tylko ta wiadomosc spadla na mnie tak nagle ze trudno mi bylo ja do konca zaakceptowac. Ale co ma byc to bedzie. Wazne zeby synek byl zdrowy. Wazy ponad 4 kg!! Dzisiaj mina lekarza bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna lezala dziewczyna ktora tez miala cesarke i urodzila chlopca ktory wazyl 4300 i wygladal na drobnego chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze powinien być tatuś dziecka przy badanich u ginekologa i porodzie! Do tego poród nie wpływa na męża nie zniechęca do żonki,ani seksu.Wręcz łączy takie przeżyie normalny związek!Do tego nawet podczas cesarki powinien tatuś byc przy rodzącej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u was? u mnei dobrze dzien jak co dzien pranie sprzatanie a naszlo mnei dzis na pieczenie jakis bulek albo chleba cos musze wymyslic a moze drozdzowy no sama nie wiem jeszcze co ale cos takiego hm chlebowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Ja się czuje fatalnie, pół nocy nie spałam mała tak się waciekala, czuje jak bym since na brzuchu miała :( brzuch mnie tak boli, taki ból okresowy mam :( nie wiem co jest grane ale nawet apetytu nie mam :( leżę dziś bo nie jestem w stanie funkcjonować :( Śniło mi się Dziś ze rodziłam, taki realistyczny ten sen był. Może to jakiś znak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos cie dzis ruszy w koncu ;) to dzis wszystkie mialysmy takie sny mi sie snilo ze nei moglam tzn nei umialam malej nakarmic i glodna ciagle byla i meczyl mnie ten sen cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja tez dzisiaj sie kiepsko czuje. Boli mbie wszystko od pasa w dol. Jest mi strasznie ciezko. W novy snilo mi sie ze nie dawwlam sobie rady z dzieckiem i przez to pol nocy nie spalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
hello dziewczyny. Biedulki jeszcze troche musicie wytrzymac by zobaczyc swoje malenstwa. Ale potem jaka radosc. Do mnie ma dzisiaj przyjsc połozna. Miała byc do 17 ale juz sie zapowiedziała ze bedzie pozniej bo jest na porodowce. Napisałam kilka pytan na kartce bo by mi umkneły. Corcia z kazdym dniem widocznie sie przyzwyczaja bo juz tak nie marudzi tylko spi, robi w pampersy i je co ok. 3 godziny. W nocy sie mega wyspałam:) Przyszłamamo ciekawostka dla Ciebie apropo wagi dziecka-jak było u mnie. Jak Wam pisałam 2 tyg mała wazyła wg szacunkow 3200 a 3400. Na porodowce wg usg 3600. A urodziła sie z waga 3230:) przyszłamamo ale dobrze ze lekarze dmuchaja na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huanamaria
Widzę ze wszystkie nas coś męczylo dziś.. Jak się teraz czujesz przyszła mamo?? Mnie juz brzuch mniej boli ale za to tak mnie okropnie rwie w kroczu!! Aż mi się łzy do oczu cisną.. Barszczyk wydaje mi się ze mnie nie ruszy nic.. Chyba ze końska dawka oksy w szpitalu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszka to super ze juz malutka się wycisza i przyzwyczaja do życia poza brzusiem ;) Z ta waga to tak właśnie jest, dopiero się okaże ile tak naprawdę ważą nasze maleństwa na porodowce.. Kuzynka męża urodziła w kwietniu, mówili jej ze córcia waży max 3600 a urodziła się z wagą 4750!! Wszyscy byli w szoku. A ja podziwiam ta kuzynka ze dala rade urodzić sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×