Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość maszka18
Hello. Nie odzywałam się wczoraj - malutka dawała cały dzień popalić. Praktycznie non stop z małymi przerwami doiła cyca. Odłożyłam do łóżeczka, pół godziny pospała i zaś szukała piersi. Dzisiaj od rana też by non stop jadła. Teraz zasnęła - tak że będzie spała ze 2,5 - 3 h. Muszę poprasować i ogarnąć mieszkanie. Na bieżąco mężuś pomaga ale on to porządki po swojemu robi, nie po mojemu :) Jeszcze przygotuje już kolację na później. Małej coś zaczyna ropieć kikut, będę musiała do położnej jutro zadzwonić. Ale nie śmierdzi, nie ma zaczerwienienia. Póki co psikam osceniseptem. Już bym chciała by ten kikut odpadł!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks może wywołać przedwczesny poród tylko jeśli partnerzy współżyją w sytuacji, kiedy ciąża jest zagrożona. Stany wykluczające współżycie w czasie ciąży to:łożysko przodujące,niewydolność szyjki macicy,krwawienie z dróg rodnych,bóle i skurcze brzucha,ciąża mnoga,przedwczesne porody iporonienia w przeszłości.W innych przypadkach seks przed porodem jest całkowicie bezpieczny. Dziecko jest chronione przez mięśnie macicy, wody płodowe i płyn owodniowy, nic mu się nie stanie, kiedy rodzice będą się kochać. X To wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo nie dajmy się zwariować.. Ja wczoraj też miałam przygody z tym plamieniem czy jak by to coś nazwać a też sobie dziś rano z mężem pozwoliłam.. Dzwoniłam do lekarza dopiero w środę będzie, kazał mi jutro na ktg do szpitala jechać. No i tam zadecydują czy zostaje czy nie. Tak nie chce tam bez powodu leżeć ze aż z nerwów cały Dzień mnie brzuch boli i biegunki dostałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj poszlalam z mezem, a jak :D ja tego czopa nie widzialam. A poza tym... kiedys nie patrzeli czy im cos odlecialo czy nie i do ostatnich chwil uzywali :D poza tym w mojego meza cos dzisiaj wstapilo... :) nie potrafilabym odmowic :D poza tym... sperma pomaga rozwierac sie szyjce macicy... moze nam pomoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę że ta sperma pomaga, bo kilka godz po tak mnie rwie w kroczu i to napewno zasługa spermy. Ja jestem tego samego zdania że możemy sobie pouzywac. Potem Będzie 6 tygodni postu :) Mąż właśnie pojechał do warszawy po tatę na lotnisko a ja się modlę żebym nie zaczęła rodzic. Dopiero za 6-7 godz wróci. Tak mnie brzuch boli, mała się straszliwie wścieka, a spuchlam jak cholera, palce u rąk mam jak parówki.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dzisiaj o godzinie 9:48 na swiat przyszedl Szymon wazacy 4200 i 58 cm. Pn 12 godzinach skurczy do rozwarcia 10 cm i 20 min parcia zrobiono mi cc bo maly byl zle glowka zwrocony. Potem sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszka mam pytaniemw czy kapiesz swoja coreczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huanamaria a ty do wigilii urodzisz? ;-) chyba dziecie się do ciebie nieśpieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo gratulacje kochana! Tak myślałam że coś u ciebie ruszyło bo nic się nie odzywalas.. Gościu zostaw sobie te uszczypliwe komentarze dla siebie. Najwyraźniej mojej córce jest dobrze w brzuszku i nie chce wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jestem ale synka jutro dostane. Jestem wykonczona bo przezylam dwa porody. Ale ryja darlam :D mialam 10 cm i parlam ale gl owka nie chciala wyjsc to zrobili cc. Zakochalam sie w Nim od poerwszego wejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłamamo gratulacje! W koncu sie doczekałas!:) Mała kapie w Penatenie. Siostra kupiła mi w Niemczech. Kikut powoli odchodzi. Juz nie ropieje ale za to po czyszczeniu krwawił wczoraj. Dzisiaj jest czysty. Przemywam spirytusem. Tak zaleciła połozna. Moja corcia co 1,5 godziny chce jesc. W nocy non stop wstawałam. Aniołkiem nie jest:) ale wole by jadła. Mam pokarm wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzyszla mamo twoj synus to kawal chlopa.moja corcia w srode bedzie miala 3 tygodnie i jescze nie wazy 4200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chociaz jest co trzymac.ze mna w sali byla dziewczyna co jej corka wazyla 2800,i az strach bylo podniesc.moja marcelinka zaczel juz sie interesowac karuzela nad lozeczkiem i rozglada sie wszedzie.no i jak mnie zobaczy to sie usmiecha. a co do porodu to pamietam jak wyciagneli mi mala i zobaczylam ja z daleka to plakalam jak bobr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczzuszkami i jak emocje przed cesarka jutrzejsza?? Huanamaria nie przejmuj sie :) kiedy mala bedzie chciala wyjsc to wyjdzie. :) mi chyba seks pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo na pewno ci seks pomógł! A ja jestem w szpitalu, zostawili mnie na patologii ehhh.. Miałam ktg, parę skurczy, teraz miałam badanie, rozwarcie takie jak było, zrobił mi lekarz masaż szyjki. Matko jak to cholernie boli!! Myślałam że kopne tego lekarza, wracałam do sali po ścianie i ze łzami w oczach.. Może mnie ruszy ten masowa jak nie to jutro mam usg i kolejny masazyk.. Nie wiem kto to nazwał masażem ale z pewnością się pomylił!! Jak ja wam zazdroszczę ze juz macie Dzieciaczki ze sobą. Barszczyk tez jutro core Będzie tulila, tylko ja nie wiadomo kiedy jeszcze. Przyszła mamo dla mnie to by było najgorsze, tyle Godzin się męczyć a w końcu cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w trzecim miesiącu w obecności meża bo to jego dziecko by potwierdzic ciążę!Pierwszy poród miałam wspaniały bo wspierał mnie mąż i mogłam chodzic do samego porodu, gdy inne same rodzace godzinami leżały jak kłody!!!!Zawsze podczas badań nawet na fotelu u ginekologa powinnien być partner.Bo czesto dochodzi do zakazeń pochwy bo rękawiczki chronią Tylko lekarza nie pacjenta bo czesto dotyka coś w gabinecie potem pcha łapy do pochwy leżac nie widzimy i same będac się obronimy się.A do tego waze jest by ojciec dziecka nas wspierał podczas porodu anwet cesarki bo mamy Prawo przy blokadzie gdy nie ma znieczulenia ogólnego.Ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta pozwala na obecnosc osoby bliskiej nawet w Szpitalu podczas badań i zabiegów.Licza sie b ardziejz nami gdy mamy Świadka!!!A gdy wyproszą to nagrywamy i możemy otrzymac wysokie odszkodowanie bo decyduje Pacjent o obecnosci i do tego ubezwłasnowolniono nas decydując za nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kovhana sa tego plusy :) mam porownanie jezeli chodzi o porod sn i cc i powiem Ci ze nigdy wiecej sn !!! Na twoja corcie tez przyjdzie czas :) jestem pewna ze cie ruszy. Draznij sobie sutki :) mi maz wydraznil :) nie spodziewalam sie ze po stosunku tak szybko pojdzie :D od stosunku minelo 3 godziny od kad zaczal mnie bolec krzyz... a co najlepsze zaczal mnie bolec bez przerwy. Po 12:00 w nocy zaczelo co raz mocniej bolec a jak mnie moj wujek wiozl do szpitala to nagle doostalam skurczy co 5 minut. Po godzinie byly co 3 minuty i w ciazu godziny rozwarcie z 1 cm przeszlo na 3 a w ciagu 8 godzin mialam 10 cm. Parlam pol godziny az zdecydowali sie o cesarce. Zaraz bede "ur********a" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie jakby ustalo. Brzuch mnie okropnie boli, mała tak szaleje. Nie mogę spać takie tu gorąco! Spuchlam bardzo, a palce to mam jak parówki.. Chyba się nic nie ruszy, no chyba ze po drugim masażu rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka18
barszczyk zycze powodzenia! Huanamaria i Tobie rowniez. Wy na pewno z malenstwem wyjdziecie ze szpitala. U mnie draznienie sutkow pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×