Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość gość
No walę z gościa, i co z tego?Jeśli się zaloguję i napiszę ci to samo na niebiesko,to zrobi ci to jakąś różnicę?:D tępa jesteś bardziej niż sądziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie dalej,obrazajcie mnie,odnajdzcie moj adres i nazwisko zrobcie mi z zycia pieklo,dalej,dalej co boicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhuhu....natka zaczęła stawiać przecinki:D ale dziecinko to tylko połowa sukcesu.Marcelinaaaaaaaaa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd i hańba
gościu a ona wie co to interpunkcja ;-) przecież taka oczytana. No biedne dziecko ma matke bezmózga i w dodatku analfabetkę! Kup sobie słownik ortograficzny dziecko i dopiero potem pisz no chyba że siedzisz na wujku google ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też zauważyłam przecinki u natki i chyba jej nerwy puszczją buhahah co za bezmózg zbieraj na korepetycje dla Marceli bo ty ją raczej nie nauczysz nieuku buhahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nataszka no co ty takie byki robić wstyd! chyba miałaś do szkoły pod górkę co ? albo OHP, a taka perfekcyjna mamusia która nic nie wnosi a nosi się jak indorzyca,oj dziecko, dziecko idz się doucz a potem możemy pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka teraz zanim napisze to grzebie w słowniku żeby byków nie zrobić buhahah. Jedna z dziewczyn napisała że tak się mądrzyła o cewnik a wkłucie w kęgosłup ją bolało o mało co się nie zesrała. Natka uczysz się? ucz ucz bo as w szkole to ty nie byłaś zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka28
Zaraz jajo zniese przez Natasze hehe. Ale ona jest do bani,powinnaś w telekomunikacji robić jak lubisz tyle kłapać dziobem albo na rynku Nataszo,tylko tam musisz kochana mieć podstawową wiedzę,nowa gwiazda na forum że ulala no nie pogadasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka miło nam że do nas zaglądasz ;-) ośmieszasz się gówniarko kup se słownik i się ucz polszczyzny a nie tu niewiadomo po jakiemu piszesz,twój chłop ma cię chyba dosyć co? i niemasz gdzie się wyładować,wymądrzać i błażnić co? kobieto ogarnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kup se słownik"brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisze sama ze sobą!heheheheh założyła temat ,,natalcia przeczytałam twoje wypowiedzi'' ja pitole żal mi cię naprawdę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama11
Ja od godziny 20:00 mialam skurcze, nie orientuje sie potem w godzinach ale 1h6m trwala u mnie druga akcja porodu gdzie lekarz przepychal szyjke macicy przez glowke mojego syna bo uparl sie ze urodze naturalnie. Uwierzcie mi ze nawet nie wiem kiedy mi cewnik zalozyli taki bol byl. I zakonczylo sie cc. Przez lekarza moj syn dostal 7 pkt Apgar poniewaz byl przyduszony i dobe byl w inkubatorze dostawajac tlen. Cale szczescie ze nie stalo sie jic gorszego i ze przyszedl lekarz ktory na wlasna reke wzial mnie na cc. Tak tez goscie: kazdy ma inne doswiadczenia z cewnikowaniem. Ja prawie nie czulam jak mi cewnik wkladali. Inaczej bylo z wyciaganiem. Troche bolalo i dyskomfort byl. Tak tez zakonczcie te klotnie bo KAZDY INACZEJ WSZYSTKO PRZEZYWA. Was bolalo bo moze nie umiejetnie zostalyscie..." zcewnikowane". Albo tak reagujecie. Ale ten temat nie jest po to by sobie ublizac tylko wspierac, wygadac. Nic osobiscie do was nie mam ale wyluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór wesze dobra zabawe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natka co z tobą?gdzie te mądre gadki czy siedzisz na słowniku? bedziemy cię odwiedzać dziecko drogie :-) a moze srasz żarem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujecie,tylko jeszcze o tym nie wiecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie? ona potrafiła wsadzić nochala tam gdzie nie trzeba! natka i po co ci to było? taka mądra a mało się nie posra ze strachu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu myslisz ze sie ciebie boje?nie odpisuje poprostu dlatego ze gona sie nie tyka bo smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pytanie? Kurwa jak sa dwie kreski to zapisuje sie odrazu. Ale kafe co powie ze idz za 7 miesięcy to tak zrobisz. Kurwa kupe potraficie bez kafe zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła matka ,jak chcesz spokoju to połóż się w trumnie :classic_cool: swoją drogą dziwna jesteś....mówisz,że chcesz spokoju ,a wczoraj sama założyłaś temat o tej całej natalijce tylko po to żeby była jatka:O nie omieszkałaś tam poużywać różnych epitetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłamama, my do was nic nie mamy, prucz Nataszk! i swoją drogą dziwie się wam że ja lubicie ;-) ale to juz nie mój interes. A ty moja droga nawazyłaś piwa to teraz je wypijesz,sory dziewczyny ale takich ludzi nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalio idż się zapisać do zerówki! Robisz takie błędy,że ciężko się ciebie czyta, żeby nie znać podstawowych zasad interpunkcji i ortografii?! jak ty swoje dziecko będziesz uczyć co? no chyba że chodziłaś do szkoły specjalnej albo OHP ;-) oj Natalio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to ci udziele prywatnie korepetycji dziecko? Żeby zabłysnąć to najpierw się naucz pisowni,faktycznie moje dziecko nie robi takich błędów co ona,toż to szokkkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego ze robie bledy interpunkcyjne,sa gorsze rzeczy takie jak glupie idiotki ktore nie maja swojego zycia.mimozki ktore szmaca czlowieka tylko dlatego ze napisal ze cewnikowanie trwa 5 sekund i zeby nie przezywaly bo to jeszcze nie jest bol.przekonalam sie jakie tu sucze siedza.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mamusiu ale kóltura od ciebie bije :-( suką ty jesteś! i to w dodatku nieukiem,nie tłumacz się bo się pogrążasz młoda, jak urodzisz kilkoro dzieci i się douczysz to wtedy możesz podyskutować! Żenada poprostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wkłucie w kręgosłup tak boli?Spytaj kobiet,które przeżyły podwójny poród co to prawdziwy ból :classic_cool: masz rację błędy to nic w porównaniu z tym jaka jesteś tępa i przygłupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×