Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

straszny mokry kaszel u dziecka...

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny... córka ma 3 lata pierwszy raz ma kaszel, mokry z odkrztuszaniem wydzieliny. Wcześniej męczył ją katar ponad 2 tyg. robiłam inhalacje, odsysałam wydzieline aspiratorem oklepywalam na nic..... kaszel jest od piątku dziś byłyśmy u lekarza stwierdziła, że to wirusówka, osłuchowo "prawie "czysto jak stwierdziła słyszy delikatny świst...przepisala inhalacje z pulmicortu i berodulalu, plus syrop. Córka nie gorączkuje jednakże bardzo się męczy , nie może spać, jest marudna, nie wiem jak jeszcze mogę jej pomóc najgorsza jest noc....bo budzi się co chwile. Mam nawilzacz, całą noc chodzi, pokój przed snem porządnie wietrzony. Możemacie jakieś rady.... ile taki kaszel na tle wirusowym może trwać? w środe kolejna kontrolna wizyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja547
A patrzyłeś na Baby Sanity? Dobry inhalator za całkiem w porządku pieniądze. Można stosować już od pierwszego miesiąca życia i u nas w domu to było bardzo blisko, bo syn zaczął inhalację jak miał mniej więcej roczek. Radzi sobie bardzo ładnie, nie jest to dla niego uciążliwy zabieg. Lek jest szybko produkowany, kompresor nie rzęzi przy całym procesie za głośno, także – komfortowo dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 16.02.2017 o 11:35, Gość alicja547 napisał:

A patrzyłeś na Baby Sanity? Dobry inhalator za całkiem w porządku pieniądze. Można stosować już od pierwszego miesiąca życia i u nas w domu to było bardzo blisko, bo syn zaczął inhalację jak miał mniej więcej roczek. Radzi sobie bardzo ładnie, nie jest to dla niego uciążliwy zabieg. Lek jest szybko produkowany, kompresor nie rzęzi przy całym procesie za głośno, także – komfortowo dla dziecka.

tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×