Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielki_problem

uszkodzenie odbytu

Polecane posty

Gość wielki_problem

Nigdy nie uprawiałam seksu analnego, jestem temu całkowicie przeciwna i mój chłopak to rozumie. Jednak dzisiaj przypadkiem do tego doszło i mój mężczyzna wbił mi się w o***t robiąc krzywdę sobie(jego penis się prawie złamał) i mi. Nie wszedł głęboko, jednak przez brak nawilżenia i napięte mięśnie uszkodził mi wewnątrz o***t. Jest to rana, z której leciała krew, boli przy zmianie pozycji i kąpiel w cieplej wodzie trochę pomaga. Mimo to wolę zapytać, czy komuś się takie coś zdążyło, jak to leczyć bez lekarza i jakie mogą być tego konsekwencje? Błagam nie piszcie o hemoroidach bo to mnie w pełni dobije, a wystarczy mi że nie mogę chodzić po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My analka pezerabiamy raz na tydzień.Trzeba się przygotowac.Nasmarować i delikatnie wchodzić dosć długo trwa gdy wchodzi cały k***sek a jam mam wielki orgazm.Zaczyna od minetki mam pierwszy orgazm jestem rozluzniona wtedy lepiej wchodzi w dupcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypadkiem anal i od razu dwie kaleki :P Dobrze że przypadkiem do orala nie doszło. 2 wybite zęby i k***s do szycia katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był przypadek gdzie dziewczyna na dzień chłopaka odgryzła k***sika koledze zszyto go lecz nie przyjął sie.A przyszywano 100km od miejsca zamieszkania by nie bylo skandalu bo cólreczka byla lekarza a chlopak biznesmena syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe historie i ciekawe czy prawidzwe wlasnie zdaje sie ze analnie to moze byc masakra kogos g****ic bo mozna mocno zacisnac miesien zwieracz ciekawe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat hemoroidy moim zdaniem byłyby lepsze niż to co masz. Hemoroidy ma co trzeci człowiek i nie jest to nic strasznego. A Tobie pękł o***t, to dopiero straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta historia wydarzyała sie w okolicach Wrocławia.Tatuś córeczki był znaczną osobą w szpitalu.Ojciec chłopaka wytoczył proces o rentę i odszkodoawanie płacic miał lekarz nie wiem jak sie to skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×