Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka78

dlaczego ludzie nie potrzebują pracy???

Polecane posty

A niby czemu mam sie tobie chwalic ile zarabiam albo ci to udowadniac i to jeszcze na publicznym forum ? Poza tym jaka korzysc bede mial z tego ze udowodnie ci ile zarabiam i tym samym cie zgasze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a skad wiesz ze ja nie jestem nad wami i smieje sie z was ze pracujecie w systemie ktory wymyslilem" Po pierwsze, choćby dlatego, że znam wszystkich, kto jest "nade mną". Po drugie - ludzie, którzy działają i odnoszą sukcesy w MLM mają inną mentalność i NIGDY nie będą się śmiać ze swoich współpartnerów, tym bardziej z tych, kto "pod nimi" tworzą obrót i zwiększają ich dochody! Zresztą, nikt, kto odnosi sukces w jakiejkolwiek dziedzinie (oprócz jakichś przestępczych czy niemoralnych) nie opluwa i bezpodstawnie nie oskarża innych dążących czy odnoszących sukces!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy na gorze sie smieja!!!!! wszyscy!!!!! tak samo jak lis sie smieje z ludzi go ogladajacych tak samo i oni... :D tylko ty tego nie widzisz... :D dobra, spoko, zyj w swoim swiecie, a prawda jest taka, ze gdybys chcial zostac zwyklym menagerem od sprzedazy w jakiejs podrzednej zasciankowej firmie, to pewnie nawet by cie nie przyjeli... :D i wlasnie dla takich jest MLM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszyscy na gorze sie smieja!!!!! wszyscy!!!!!" W czystej postaci sposób myślenia kreta! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbereznik napisze ci tylko jedno. Pisz sobie co chcesz, mysl sobie co chcesz, a ja po prostu bede robil swoje, bede robil to co lubie i bede zarabial na tym z roku na rok coraz wiecej i bede cieszyl sie zyciem. Nie obchodzi mnie kim jestes i co robisz i jakie zycie prowadzisz. Wiec smieszy mnie twoje pajacowanie na forum. zreszta nie tylko ty mnie smieszysz. Jesli bys poczytal to jest tu taki gosc "El camillo", to jest dopiero pajac. Rzuca sie jak kundel na smyczy i mysli ze zawojuje swiat. Wszyscy przeciwnicy MLMu sa tacy sami. Banda półgłowkow ktorzy mysla ze sa specjalistami w kazdej dziedzinie. Powodzenia zbereznik w zyciu czy to na etacie czy w jakims biznesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sie choc raz merytorycznie wypowiedziec czy jedyne co umiesz to przyklejac latki??? ktos krytykuje polityke - nacjonalista ktos chodzi na mecze - kibol ktos mowi jak jest - eurofob komus nie pasuja pedaly - homofob ktos krytykuje MLM - kret, kura ch*j wie co jeszcze... :D to wlasnie taki macie styl... :D etykietowac ludzi bo merytorycznie wysiadacie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam prace zarobki 2800 zł brutto cała polska wiadomoscii.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys ty byl inteligentnym czlowiekiem i znalazl sposob na zarabianie pieniedzy to NIKOMU BYS O TYM NIE MOWIL!!!!! powie ci to kazdy w kazdym kwadrancie czy to inwestor, trader, nauczyciel czy sprzataczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" etykietowac ludzi bo merytorycznie wysiadacie..." No to może pokaż, jaki nasz merytoryczny argument merytorycznie obaliłeś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merytoryczny argument jest taki ze nie wspolpracuje biznesowo z ludzmi ktorzy nie maja skonczonych wyzszych uczelni bo zawsze konczy sie to tragicznie!!! natomiast gro ludzi zajmujacych sie MLM nie ma ani wyksztalcenia, ani doswiadczenia w biznesie ani doswiadczenia zyciowego ktore umozliwia im trzezwa ocene sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdybys ty byl inteligentnym czlowiekiem i znalazl sposob na zarabianie pieniedzy to NIKOMU BYS O TYM NIE MOWIL!!!!! powie ci to kazdy w kazdym kwadrancie czy to inwestor, trader, nauczyciel czy sprzataczka" OK, to spróbuję ci coś pokazać w sposób wyjątkowo prosty, żeby twoich zdolności umysłowych nie zabrakło do przetworzenia informacji. Powiedzmy, że znalazłem tone czystego złota w jednym kawałku, ale jest w ziemi i jest przywalona kilkadziesiąt tonową kamienną bryłą. Niema możliwości zastosowania maszyn podnośnych, podkopu z boku czy od dołu a dłubanie młotem czy łomem kamienia zajęłoby 100 lat. Krótko mówiąc, bez pomocy innych ludzi nie mam szans do tego złota się dostać. Czy wg ciebie mam odpuścić sobie tone złota, czy może jednak poszukać kogoś z kim się podzielę znaleziskiem i jednak wydobyć te złoto??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbereznik to fakt, zgodze sie. Ale to wina takze liderow ktorzy do swoich grup zapisuje byle kogo. Nie kazda osoba jest osoba przedsiebiorcza i otwarta a takze ma predyspozycje do jakiegokolwiek biznesu. Plus tego jest taki ze ta cala amatorszczyzna odpada w ciagu kilku miesiecy. Uwzam tez ze kazda osoba majaca predyspozycje do tego w ciagu 3 lat w MLM zarabia juz minimum 1800 zl netto. Jesli zbuduje solidna grupe to jest to dochod pasywny. Taka osoba po kolejnych 3 latach ma juz ponad 5000 zl netto. I tak dalej. x jedyne ryzyko jakie istnieje to to ze firma moze zbankrutowac. Bo jesli grupa sie rozpadnie to zawsze mozna stworzyc grupe od nowa prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany/a nie przetłumaczysz ciemnemu polskiemu narodowi, że jak ktoś chce mieć kasę to trzeba zachrzaniać. W tym kraju z pokolenia komunistów wyszło potomstwo, które ma wielkie oczekiwania a zero do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gro ludzi zajmujacych sie MLM nie ma ani wyksztalcenia, ani doswiadczenia w biznesie ani doswiadczenia zyciowego ktore umozliwia im trzezwa ocene sytuacji...." A skąd o tym wiesz? Na podstawie jakich badań i jakich ośrodków naukowych stwierdzasz te dane? I przy okazji ... Czy to wystarczająco merytoryczne pytanie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zberesnik co do tego wyksztalcenia to osobiscie znam osoby ktore maja wyzsze wyksztalcenie, niektore z nich maja wlasne firmy handlowe a oprocz tego pracuja w MLM i osiagaja swietne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie chce mi sie juz z wami gadac bo i tak duzo czasu wam poswiecilem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobra nie chce mi sie juz z wami gadac bo i tak duzo czasu wam poswiecilem... " I co? Tyle tylko masz do powiedzenia co do głębi merytorycznej tej dyskusji? Zarzucałeś brak merytorycznej treści w naszych wypowiedziach. Potraktowałem bardzo merytorycznie twoje stwierdzenie o niskim poziomie edukacyjno-profesjonalnym działających w MLM ludzi i zadałem Ci bardzo merytoryczne pytanie - z jakiego źródła pochodzi ta twoja wiedza? Czy to nie jest wystarczająco merytoryczne? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×