Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Gość kinga19870210
tak w ogóle to zaczynam puchnąć z nadmiaru wody pierścionki pościągane buty ledwo wchodzą na nogi a od skarpetek mam ślady wokół kostek i bolą mnie więzadła wieczorem pod brzuchem że aż przekręcić się nie mogę a rano ręce i nogi jakby były z waty bądź galarety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo. Kostki tak opuchnięte ze mogę sobie dolki palcem w tej opuchliznie robic. Jak 2 baleronki :/ .... ja to zaczynam sie martwic troche. Usg mam we wtorek a dzidzia tak sie wierci i kopie ze boje sie ze az za bardzo. Niby wyczytalam ze jeszcze w 38 tygodniu dzidzius moze tak sie ruszac ale z tego co tez wiemm czesto jest to zla oznaka. A jak jest u Was? Bo moj maly non stop w ruchu jakby nie spal wcale :/ a jak jest z Wami dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Czesc dziewczyny. Urodziłam uff:) 2830,.51cm chłopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
gratulacje Ewa a na kiedy miałaś termin? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie ma tabelki to by bylo wiadomo kto na kiedy ma termin ..w sumie 1.12 juz w poniedzialek wiec zaczynamy. A tak trzeba sie pytackazdej na kiedy ktora ma termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_81
Ooo Ewa, jak fajnie gratulacje!!! Trzeba by chyba jakas tabelke zrobic z terminem i kiedy byl porod:-) Troche ogarnelam w domu, no i sie polozylam. Ogolnie zdycham, ciezko sie oddecha. Zobaczymy jak bedzie, bo jakbym w weekend zaczela rodzic to mama by ze mna byla, bo w tyg nie ma opcji, bo pracuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katliknka , kasia na kiedy macie termin? Mama mikolaja a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajkowaMama
Ewa gratulacje!!! w wolnej chwili prosimy szczegóły...:)!! ja mam termin na 6 grudnia stąd właśnie ta mikołajkowa mama...:P a to oznacza, że dziś kończę 39 tydzień i jutro zaczynam 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Dzięki, Wczoraj o 5.30 odeszły wody a o 14.05 mały był n'a świecie, czujemy się w miarę mam problem z poruszaniem się a mały z chwytaniem brodawki ale jak przezyliśmy poród to ze wszystkim damy sobie radę, termin był na 4 grudnia, trzymam za was wszystkie kciuki- będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_81
Zrobilam tabelke i nie chce mi dodac, bo mi pisze, ze spam. No jak mnie za chwile cos strzeli. Co za gowno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia grudniowa mamusia
Kurcze ale fajnie,gratuluje Ewa trzymajcie się cieplutko ;* no uroki kafeterii z tym spamem czy gwiazdkowaniem ;/ Czytam,że piszecie o tej siarze i tak sobie myślę,kurde mi nic nie leciało td i nagle kap na koszulke :D a ja luk do góry czy dach nie przecieka:D a tu sobie polecialy dwie kropelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny gość
Nick______wiek______termin porodu______płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_81
Moze sprobuje z tymi kreskami zamiast kropek. Nick_____imie________wiek______TP________region_______plec dziecka________data porodu_______wymiary Kaska_81____Kasia____33_____15.12____wlkp_____D___?_____? Nie wiem czy cos dodac czy ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co tak duzo? mysle ze Wam pomoglam, zrobilam standardowa tabelke jakie maja kazde mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_81
Taka to juz mialysmy na wczesniejszych stronach. Nowa z racji tego, ze dzieci zaczely sie rodzic. Musimy jeszcze dopisac nasze wczesniaczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZEKUJACE: Nick___wiek______TP___plec dziecka/imie Kaska_81_33_____15.12___dziewczynka katlinka2931_x____15.12 mikolajowa___x____6.12 ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x____________2830/51 kaska tak chyba lepiej no i tabelka wyglada jak tabelka bo sie miesci w jednym wersie... po co komu region??? :D czy termin porodu i data porodu ? chyba tak jest czytelniej po porodze przeniosimy sie na dol tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga19870210
OCZEKUJACE: Nick___wiek______TP___plec dziecka/imie Kaska_81_33_____15.12___dziewczynka katlinka2931_x____15.12 mikolajowa___x____6.12 kinga19870210___27__21.12__chłopiec Wojtuś ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x____________2830/51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajkowaMama
OCZEKUJACE: Nick___wiek______TP___plec dziecka/imie Kaska_81_33_____15.12___dziewczynka katlinka2931_x____15.12 mikolajowa___29____6.12___chłopiec Sebastian kinga19870210___27__21.12__chłopiec Wojtuś ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x____________2830/51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Mika
A ja nie wiem co mam zrobić z tą tabelką, więc jak można mnie dopisać to: mama Mika Monika 23 grudnia chłopiec Michał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajkowaMama
Byłam dzisiaj u mojego doktorka..:) cytuję: "nooo główka bardzo nisko, pępowina między nóżkami, nie owinięta wokół szyi, wszystko dobrze - tylko Pani nie chce rodzić" a przed wyjściem pytam się go to kiedy mam teraz przyjść..to mi odpowiedział, ze najlepiej, żebym już urodziła a jak nie to za tydzień...ehhh chyba mnie nie lubi czy o :P:P a najlepiej wagę mi wyliczył;/ 3440 gram +/- 503 gramy...czyli może być 3 kg...a może być i cztery...taka mała różnica :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZEKUJACE: Nick__________wiek______TP______plec dziecka/imie mikolajowa_____29l._____6.12_______chłopiec Sebastian Kaska_81 ______33______15.12_______dziewczynka katlinka2931____x_______15.12_______x siasiula90_______24 l.____20.12______dziewczynka Emilia kinga19870210___27l.____21.12______chłopiec Wojtuś mama Mika______x______23.12______chlopiec Michal ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x_______2830/51 __X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE: Nick___wiek______TP___plec dziecka/imie Kaska_81_33_____15.12___dziewczynka katlinka2931_29____15.12___chłopiec Adaś mikolajowa___29____6.12___chłopiec Sebastian kinga19870210___27__21.12__chłopiec Wojtuś ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x____________2830/51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE: Nick__________wiek______TP______plec dziecka/imie mikolajowa_____29l._____6.12_______chłopiec Sebastian Kaska_81 ______33______15.12_______dziewczynka katlinka2931____29_______15.12_______chłopiec Adaś siasiula90_______24 l.____20.12______dziewczynka Emilia kinga19870210___27l.____21.12______chłopiec Wojtuś mama Mika______x______23.12______chlopiec Michal ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x_______2830/51 __X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajkowaMama
ohoooo jestem pierwsza do odstrzału:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia grudniowa mamusia
Dziewczyny to niech któraś i mnie dopisze ;) mama Gosia ,dzidzia Emilka (jak na razie) 24 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZEKUJACE: Nick__________wiek______TP______plec dziecka/imie mikolajowa_____29l._____6.12_______chłopiec Sebastian Kaska_81 ______33______15.12_______dziewczynka katlinka2931____29_______15.12_______chłopiec Adaś siasiula90_______24 l.____20.12______dziewczynka Emilia kinga19870210___27l.____21.12______chłopiec Wojtuś mama Mika______x______23.12______chlopiec Michal mama Gosia_____x_____24.12______dziewczynka Emilka ROZPAKOWANE nick____wiek__data porodu___imie dziecka___wymiary__sn/cc ewa_____x____ 27.11.2014__________x_______2830/51 __X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia grudniowa mamusia
oo a lat mam 22 :) Boli Was brzuch przy chodzeniu ? mnie juz chyba 3 dzień tak napieprza przy pępku od czasu do czasu rwąco ale położna powiedziała,że to od rozpychania się małej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×