Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

GRUDNIÓWKI 2014

Polecane posty

Ja mam dość duże potrzebuje zazwuczaj jeśli chodzi o sex i niewiele się narazie zmieniło poza tym, że czasem odpuszczę mojemu, bo jestem zmęczona. A brzuch? Schudłam 3 kilo a w spodniach mi ciasno, więc brzuch chyba rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy mi wczoraj szwagier który nie wiedziało ciąży powiedział że jakiś brzuch mam wiekszy sama tak tego nie widzę. A waga Tez 2 kg mniej. Masakra jeść mi się chce i aż skręca mnie z bólu i na mdłości bierze a jak sięgam do lodówki to mnie odrzuca żyje na jogurtach i zielonej herbacie której Tez swoją drogą za wiele nie można a ja jestem maniaczka zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za błędy w pisaniu, ale mi telefon tak chrzani wypowiedzi bo mam słownik włączony. Ja nie mam mdłości, ale z apetytem słabo i mnie nic nie jest w stanie zmusić do przygotowania sobie jedzenia, chyba, ze to są owoce. Ale jak ktoś mi obiad pod nos postawi to zjem, ale sama bym nie ugotowała. Jeśli chodzi o herbatki to lubię zieloną, czerwoną, ale zawsze byłam fanką herbaty Earl Grey, a wczoraj odkryłam Lady Grey i jest po prostu superowa. Dodałam miodu i niebo w gębie. Spróbuj może jak w Polsce Lady Grey można dostać. Jest taka słodka, świeża, trochę cytrusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w DE Tez znajdę. Też piszę z tel i mi błędy wychodzą. Synek dzisiaj dosłownie ba głowę mi wychodzi ale tłumaczę mu że nie wolno że mama ma dzidzie w brzuszku bo przecież mnie wykonczy :p jest baaaaaardzo żywym dzieckiem. Ogólnie najgorzej będzie oduczyć go spania z nami. Już jest ciasno mimo dużego łóżka bo każdy lubi się rozłożyć porządnie. Teraz mamy w planach przeprowadzke do czegoś większego to pójdzie spać do twojego łóżka zobaczmy co z tego wyjedzie....aaaa no i smoczek trzeba odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Wczesniej mialam okropne mdłości, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Nawet nie myslałam o jedzeniu. Teraz juz jest lepiej, wrocił mi apetyt i w końcu jem jak człowiek:P a co do innych dolegliwości, to cały czas bolą mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piersi to standard. Zawsze miałam okazały biust ( miseczka D-E) a teraz są jeszcze bardziej okrągłe jak mój mówi apetycznie zaokrąglone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
Witam dziewczyny po długiej majowej przerwie! u mnie z seksem również bez zmian o ile nie zasnę, nie radzę sobie już z moim zmęczeniem chwilami....cały majowy weekend męczyło mnie przeziębienie...brzuszek?powoli się zmienia spodnie dotychczas dopasowane teraz takie "na styk"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, no tak, ty przecież w DE! Poszukaj Lady Grey. U mnie piersi wcale nie są jakieś delikatne. Chociaż ja to z tych, co lubią raczej "mocne" pieszczoty. Nie zauważyłam żadnych boleści cyckowych :-) Mam dwa objawy - zmęczenie i humory. No i ten brak apetytu. Poza tym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia witaj! :) ja Tez wolę mocniejsze pieszczoty ale teraz każdy najmniejszy dotyk czasami bywa drazniacy nie wspomnę o zaroscie mojego mężczyzny... Humorzasta zawsze byłam :) Właśnie z synkiem wstawilissmy muffinki z truskawkami do piekarnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
pychota! a ja siedzę w pracy i nie mogę się w niej odnaleźć po tak długim wolnym...dziś powiedziałam w pracy o ciąży, każdej kobiecie w ciąży życzę takiej reakcji pracodawcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
dziewczyny mam do was pytanie , wychodzi mi termin na 03.01.2015, ostatnia @ 01.04. kiedy powinnam iść do lekarza? jesteście bardziej doświadczone z góry dziękuje za informacje :) dziś mój 35 dc a test pozytywny w 27 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viva ja poszłam w 6 tc ale to za wczesnie tak naprawde. Najlepiej isc ok 8 zeby juz bylo widac serduszko :) Tusia tylko sie cieszyc ze pracodawca dobrze zareagowal. Zaraz` synka klade spac i zaczynam lekture pt." Ciaza i porod w Niemczech' musze wszystko przeanalizowac. Moj od rana lata po lekarzach z tym kregosłupem pewnie bedzie na zwolnieniu lekarskim to moze do Pl pojedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viva86
we wrześniu poroniłam w 7 tyg ( puste jajo ) i tym razem na pewno nie wytrzymam tej nie pewności do 8 tyg :( a kiedy Wy byłyście u lekarza i co było widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam u lekarza w 5 tygodniu to było widać jajo plodowe. Teraz wizytę mam 16 maja. Wiesz prawda jest taka że co ma być to będzie, niestety nic nie poradzimy na to. Bardzo wspolczucje przezyc i wierze ze tym razem wszystko bedzie w porzadku i koncem grudnia poczatkiem stycznia uslyszysz placz swojego maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayyymie
I chyba ktoś na styczeń/liuty dołączy o ile jutrzejszy test będzie pozytywny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
no ja u lekarza byłam w 7 tygodniu i za pomocą badania ginekologicznego potwierdził ciążę, na usg natomiast byłam w 9 tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ja dzis wyspana jak nigdy dotąd ale co dziwnego jak się o 20 już śpi:p kolejna noc gdzie kręgosłup chcial sie inaczej ułożyć jak ja. Chyba to ten okres gdzie trzeba troche zwolnic mniej biegać z synkiem i nie nosić go tyle... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Mama, fajnie, ze dziś jesteś pełna energii. Wykorzystaj ten fakt produktywnie. Ja od początku ciąży nie miałam ani jednego przypadku nudności czy wymiotów a dziś rano piłam herbatke, jadłam pomarańcze i nagle musiałam lecieć do łazienki i wszystko zwróciłam. U mnie już 10 tydzień leci. Możliwe, zeby dopiero teraz mi sie zaczynały nudności czy to raczej odosobniony przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy bardzo prawdopodobne. Dzis na zakupach miałam podobnie tyle że po 3 głębokich wdechach przeszło. Dorwalam pierwsze w tym roku nektarynki kwaśne jak cytryna ale mniami!:D Dzień aktywny. 2prania ciasto z rabarbarem sprzątanie zakupy wiadomo synek :) teraz obiadek dochodzi, dzis łopatka w sosie pomidorowym ziemniaki z koperkiem i kalafior do tego :) tak patrzę na okna bo już brudne ale to jutro umyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
A jak dziewczyny u Was z bólami brzucha? Mnie praktycznie cały czas pobolewa jak na @ do tego dochodzi takie jakby kłucie lewego jajnika,migotanie,lekarzmówił,że może boleć i powinno ale ja już panikuje strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama, podziwiam wenę. Ja zazwyczaj mało robię w domu ostatnimi czasy :) Niech się młody odzwyczaja on noszenia, bo co potem? Dwóch będziesz nosić? Moja kumpela po urodzeniu drugiego dziecka miała taki problem, ze chłopaki oba chciało bus na rękach i ona kategorycznie przestała nosić i jednego i drugiego. Młodego tylko do karmienia itp. jak była konieczność - nic wiecej. Maxim77, ja mam takie mini skurcze czy kolki od samego początku w brzuchu. Nie są bolesne, ale je czuje. Tłumacze sobie, ze się rozciąga macica i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxim mnie brzuch Nie boli jak na @ tyle że non stop mdłości i ochota na wymioty których nie ma... Moj na kolację uraczyl mnie tostami... Nie chcecie wiedzieć jak się czuję... Oglądaliśmy hells kitchen i nie mogłam wytrzymać... Zeby sobie ulżyć zrobilam sobie taką cieplejsza no i co słabo mi się zrobiło. W życiu nie przypuszczałam że można w ciąży tak źle sie czuć nawet często Myslalam że kobiety którevtak narzekają na samopoczucie w ciąży przesadzaja teraz wiem że nie... Z Wiktorem to nawet nie czułam ciąży procz rosnącego brzucha a teraz? Mój się śmieje że rośnie rozbójnik po tacievi już pokazuje co potrafi. Oby jak najszybciej przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
i u mnie 11 tydzień i zaczęły się smaki....uwielbiam wszystko co kwaśne!!! a wczoraj z ogromną przyjemnością wypiłam barszcz którego dotychczas nie lubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia :D kwaśne to jest to żelki kwaśne owoce kwaśne wszystko kwaśne :D dzis robie sobie dzien lenia ugotuje szybko zupkę troche rano mieszkanie ogarnelam a teraz lezymy we trójkę no w 4 :D w łóżku :) wyglupiamy się. Szkoda że pogoda nie dopisuje. Przed wjazdem z Pl odebrałam wyniki badań właśnie sprawdziłam wszystko idealnie książkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2014
no to cudownie! tylko się cieszyć....ja niestety siedzę w pracy myśląc o powrocie do doku;) kwaśne żelki? KOCHAM!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj we 3 zjedliśmy całą paczkę jablkowych kwaśnych zelek. A ja pochlonelam 5 kwaśnych nektarynek :p moj właśnie smazyl sobie jajka na śniadanie a ja kibelek... Masakra żeby szybko przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu tak cicho? Ja troche z moim się popsztykalam... wrócił z rezonansu rozumiem wszystko go boli ale to nie powód żeby na nas warczec... Wyszedł i siedzi w drugim pokoju i "intensywnie myśli" nad tym co zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z moim poklocilam jak narazie 3 razy. Raz jak jesCze nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, raz parę tygodni pózniej i raz w zeszły weekend. Mój luby twierdzi, ze mimo iż nie mam okresu to mi sie humor psuje na okres. Myślisz, ze to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×